خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 73
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

کجای کنکور با عدالت برگزار میشه ؟؟؟ کنکورایران=بی عدالتی

معنای کنکور ینی رقابت
      رقابت هم در شرایطی رقابت نامیده میشه که شرایط یکسان باشه !!
      برای همه شرایط یکسان باشه !!
      مثلا تو المپیک هیچ وقت کسی که معلولیت جسمی داره نمیاد با ی آدم سالم رقابت کنه و این افراد تو پارا المپیک با کسایی رقابت میکنه که شرایطی مث خودش دارن!!
      یک سهمیه منطقه دادن دیگ این ینی عدالت ؟؟
      من نمیگم که تو این شرایط نمیشه ربته آورد میشه ولی سختی ک باید بکشی چن برابر اونی ک بهترین شرایط و دارن
      البته خیلی ها هم هستن ک تو منطقه 1 و تو کلان شهرا درس میخونن و اونا هم دسترسی به یک معلم و استاد خوب ندارن!!
      مثلا الان چی میشه صدا و سیما بیاد چن تا از استادای خوب رو بیاره و تو تلویزیون ی کلاس کنکور واس همه ی ایران با کیفیت خوب برگزار کنه !!!
      وقتی پای پول در میون باش عدالت هیج معنایی نداره
      امام علی (ع) رو هم ی عده ای با پول جاشو گرفتن و عدالت و با پول خریدن !!
      سال سوم دبیرستان آزمون پیشرفت تحصیلی داشتیم و معلم زیستمون اومد به حساب جوابای زیست و گفت تا تو منطقه اسم مدرسمون خوب بشه ولی با÷ 11ین ک اون گفته بئد درصد زیستمون کل کلاس 28 بود ؟؟؟این ینی چی ؟؟ینی ی معلمی بهمون درس میداد ک زیست نمیدونست چیه !!این ینی عدالت؟؟؟؟
      استاد افشارم تو یکی از همایشاش گفت ک دکتر توکلی (رئیس سازمان سنجش ) گفته واس کنکور کتاب درسی کافیه و نیازی به هیچی نیس !!در حالی ک خود ایشون واس این ک دخترشون پزشکی قبول بشه چن میلیون خرج کرده ک دخترشون ب زور قبول شده حرفشم ینی شلغم
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 2020000.jpg  

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها
      معنای کنکور ینی رقابت
      مثلا تو المپیک هیچ وقت کسی که معلولیت جسمی داره نمیاد با ی آدم سالم رقابت کنه و این افراد تو پارا المپیک با کسایی رقابت میکنه که شرایطی مث خودش دارن!!
      من نمیگم که تو این شرایط نمیشه ربته آورد میشه ولی سختی ک باید بکشی چن برابر اونی ک بهترین شرایط و دارن
      البته خیلی ها هم هستن ک تو منطقه 1 و تو کلان شهرا درس میخونن و اونا هم دسترسی به یک معلم و استاد خوب ندارن!!
      مثلا الان چی میشه صدا و سیما بیاد چن تا از استادای خوب رو بیاره و تو تلویزیون ی کلاس کنکور واس همه ی ایران با کیفیت خوب برگزار کنه !!!
      سال سوم دبیرستان آزمون پیشرفت تحصیلی داشتیم و معلم زیستمون اومد به حساب جوابای زیست و گفت تا تو منطقه اسم مدرسمون خوب بشه ولی با÷ 11ین ک اون گفته بئد درصد زیستمون کل کلاس 28 بود ؟؟؟این ینی چی ؟؟ینی ی معلمی بهمون درس میداد ک زیست نمیدونست چیه !!این ینی عدالت؟؟؟؟
      استاد افشارم تو یکی از همایشاش گفت ک دکتر توکلی (رئیس سازمان سنجش ) گفته واس کنکور کتاب درسی کافیه و نیازی به هیچی نیس !!در حالی ک خود ایشون واس این ک دخترشون پزشکی قبول بشه چن میلیون خرج کرده ک دخترشون ب زور قبول شده حرفشم ینی شلغم
      از کجا میدونین چند میلیون خرج کرده؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lahze نمایش پست ها
      معنای کنکور ینی رقابت
      حرفات تا حدودی درسته تا حدودیم غلط...

سند بیار که برا دخترش پول خرج کرده ؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      از کجا میدونین چند میلیون خرج کرده؟
      امضات دیونم کرد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها

امضات دیونم کرد
      ؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ؟؟؟
      بچه تو امریکا نشسته نه دین داره نه مذهب 5 سالشه اتم میشکافه....

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداییش راس میگه ببخشیدا واقعا این جمله خیلی مسخرس(کتاب درسی کافیه) فقط یه مشت شعار برای شاد کردن قشر ضعیف جامعه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه تو امریکا نشسته نه دین داره نه مذهب 5 سالشه اتم میشکافه....
      حالا از کجا میدونین آمریکاس؟ ای بابا

برای اینکه اسپم نشه بفرمایید کجای حرفای گذارنده ی پست غلطه؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      حالا از کجا میدونین آمریکاس؟ ای بابا

برای اینکه اسپم نشه بفرمایید کجای حرفای گذارنده ی پست غلطه؟
      خب از اونجایی که باید منطقی بندی بشه ! عزیز من کسی که تهرون نشسته یا معلم خوب داره نداشته باشه هم پول میده میره کلاس..

منی که تو منطقه سه هستم نه معلم درست دارم اگرم بخام برم کلاس پولم خرج کنم معلم خوب نیس...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه قانونی هست بعداز قانون دوم نیوتون مهم ترینه اونم اینه همینه که هست
      همه اینایی هم که شما گفتی درست ولی کاریش نمی شه کرد با غر زدن هم چیزی درست نمی شه فقط دو راه داره فرار کرد یا پذیرفتش و تلاش کرد!!!
      You Can live your Dream

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب از اونجایی که باید منطقی بندی بشه ! عزیز من کسی که تهرون نشسته یا معلم خوب داره نداشته باشه هم پول میده میره کلاس..

منی که تو منطقه سه هستم نه معلم درست دارم اگرم بخام برم کلاس پولم خرج کنم معلم خوب نیس...

یه سوال یعنی سهمیه ای که واسه مناطق در نظر میگیرن کافی نیست؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جدای این ها من ب اینا کاری ندارم.
      چرا ادمایی که از تمام تفریحشون تو دبستان و راهنمایی زدن ک سمپاد قبول شن نباید سهمیه داشته باشن.حالا جانبازا ب کنار برچی بچه ی فرهنگیا باید تو دانشگاه فرهنگیان سهمیه داشته باشه مایی ک سمپاد میریم هیچ جا سهمیه نداشته باشیم؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara prs نمایش پست ها
      چرا ادمایی که از تمام تفریحشون تو دبستان و راهنمایی زدن ک سمپاد قبول شن نباید سهمیه داشته باشن.حالا جانبازا ب کنار برچی بچه ی فرهنگیا باید تو دانشگاه فرهنگیان سهمیه داشته باشه مایی ک سمپاد میریم هیچ جا سهمیه نداشته باشیم؟؟؟؟
      مسعودی هم فارغ التحصیل سمپاد هست !

مسعودی هم فارغ التحصیل سمپاد هست !

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو کنکوری که دروسی مثله دینی و عربی ملاک باشه مفتشم گرونه

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      همینم مونده دیگه فقط ... !
      به ما چه سمپاد درس خوندید یا جای دیگه اگه خیلی شاخین تو کنکور خودتونو نشون بدید اگرم نه که دیگه اعتراضتون چیه !
      عجبا فردا میان میگن هر کی خونش به دانشگاه نزدیک تره سهمیه !

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      اولا این کوچک ترین خدمتیه ک ب فرهنگیان میکنن در برابر زحمتی که میکشن(نسبت ب حقوقشون) اونم با دانش اموزایه الان .........خیلی پررو شدن (بلا نسبت شما) والا ماهم دانش اموز بودیم .........چند وقت پیش ی دانش اموز اول دبیرستان شاهرگ دبیر مهربون و زحمت کش شهرمون رو سر کلاس جلوی همه زد ............امنیت جانی م ندارن دیگه!!!!
      ثانیا ما اصلا تو قبولیه دانشگاه فرهنگیان سهمیه ای نداریم فقط تو مصاحبش امتیاز ب حساب میاد بنده پرسیدم ..

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)