خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      من تو این انجمن زیاد فعالیت ندارم و بیشتر میام میبینم میرم
      اما هر وقت تورو میبینم داری میگی نه نمیشه، نه نمیتونین، کسی که تا الان نخونده یه احمقی بیش نیست، و...

ببین تورو نمیشناسم، فقط میدونم بچه ای و هنوز دهم یازدهم میخونی
      ببین انقدر به بچه ها فاز منفی نده.
      تو لازم نیست واقعیت رو به بچه ها گوشزد کنی.

رک بگم، یه نفر iq داره
      یه نفر الان سطحش صفر نیست کامل اما خوب نخونده
      شما با هیچ کس یکی نیستی که داری میگی نه، شما هیچی نمیشین اگه بخونین.

دختر خانم، خدا هم دوست نداره یه نفر رو داری ناامید میکنی.
      تو کاریت نباشه، درس خودتو بخون ایشالا که پژشکی تهران هم بیاری

اما مطمن باش یه نفر از الان بخونه راحت میتونه رتبه عالی بیاره
      البته باید عالی بخونه
      هیچ کس با کس دیگه یکی نیست؛ یکی استعداد داره، یکی تلاش داره؛ یکی جفتشو داره
      اما تا الان خوب نخوندن

مطمن باشید میشه.
      من خودم کنکوریم، تا ۲ ماه پیش به همه میگفتم میشه؟ نمیشه؟ چیکار کنم؟
      اما الان اومدم جلو دستم اومده، خیلی قشنگ هم میشه!
      توکل کنین به خدا، میشه

شما هم واسه باز آخر یه خواهش میکنم ازت، بچه ها رو ناامید نکن، خدا هم اینطوری دوست نداره!
      تلاشتو بکن ایشالا شما بهترین بشی
      بچه ها از الان هم میتونن بهترین رتبه ها رو بیارن
      هیچ کس با کس دیگه یکی نیست، اگه میخوای بدونی میشه باید برگزدی به خودت؛ ببینی چند چندی! تحملشو داری ۵ ماه با استراتژی تا پای جون کار کنی؟
      میدونی قضیه چیه؟
      ایشون بیرون از گود کنکور تشریف دارن
      البته فکر نکنی الان دارن رشته پزشکی تهران میخونن
      ن
      یه رشته خیلی معمولی
      اما خیلی فاز مشاور برداشتن
      حالا الان میاد اینجا حرفای خیلی مثلا مشاوره گونه و واقع بینانه میزنه ( صرفا پیام اینجاشو نمیگم کلا میگم )
      حتی یبار انقدر بچه هارو ناامید میکرد که بعد اومد یه تاپیک زد عذرخواهی کرد
      در حالی که خودش که کنکوری بوده قطعا از حرفای ناامید کننده ای که الان میزنه ( تاکید میکنم منظورم پیامش تو این تاپیک نیست کلا میگم ) اگر بهش میگفتن خوشش نمیومده
      به هر حال
      از خارج گود به نظرم دارن عقده حرفایی که زمان کنکورشون میشنیدن رو با اینجا گفتن خالی میکنن
      شما زیاد جدی نگیر...
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...
      ویرایش توسط Amin6 : 11 دی 1397 در ساعت 16:11

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

میدونی قضیه چیه؟
      ن
      یه رشته خیلی معمولی
      حالا الان میاد اینجا حرفای خیلی مثلا مشاوره گونه و واقع بینانه میزنه ( صرفا پیام اینجاشو نمیگم کلا میگم )
      در حالی که خودش که کنکوری بوده قطعا از حرفای ناامید کننده ای که الان میزنه ( تاکید میکنم منظورم پیامش تو این تاپیک نیست کلا میگم ) اگر بهش میگفتن خوشش نمیومده
      به هر حال
      از خارج گود به نظرم دارن عقده حرفایی که زمان کنکورشون میشنیدن رو با اینجا گفتن خالی میکنن
      شما زیاد جدی نگیر...
      احسنت بر تو جوان

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها

میدونی قضیه چیه؟
      ن
      یه رشته خیلی معمولی
      به هر حال
      شما زیاد جدی نگیر...
      سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که شما چقدر فشار اومده بوده بهت از حرفاش که بعد از گذشت یه همچین زمانی از اون قضیه که به کل تموم شده؛اومدی با detailsکامل برای این داداشمون توضیح دادی؛در صورتی که خوده طرف هم قیافه حق به جانب نگرفت که بیاد توضیح بده من کنکوری نیستم و این چه طرز حرف زدنه و این داستانا!
      بخشکه این شانس خشکیده که به ما که رسید انجمن شد مسموم ترین انجمنِ ممکن تو دوره های گذشته حال و آینده! ماشالا همه زخم خوردن ما میایم کمک بگیریم بد تر نیازمند کمک میشیم! امیدوارم سبب کج فهمی نشده باشم و به کسی بی احترامی نشده باشه؛ولی فقط خدا عاقبت امسال انجمن رو به خیر کنه!
      I believe in the idea of the rainbow

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      من تو این انجمن زیاد فعالیت ندارم و بیشتر میام میبینم میرم
      اما هر وقت تورو میبینم داری میگی نه نمیشه، نه نمیتونین، کسی که تا الان نخونده یه احمقی بیش نیست، و...

ببین تورو نمیشناسم، فقط میدونم بچه ای و هنوز دهم یازدهم میخونی
      ببین انقدر به بچه ها فاز منفی نده.
      تو لازم نیست واقعیت رو به بچه ها گوشزد کنی.

رک بگم، یه نفر iq داره
      یه نفر الان سطحش صفر نیست کامل اما خوب نخونده
      شما با هیچ کس یکی نیستی که داری میگی نه، شما هیچی نمیشین اگه بخونین.

دختر خانم، خدا هم دوست نداره یه نفر رو داری ناامید میکنی.
      تو کاریت نباشه، درس خودتو بخون ایشالا که پژشکی تهران هم بیاری

اما مطمن باش یه نفر از الان بخونه راحت میتونه رتبه عالی بیاره
      البته باید عالی بخونه
      هیچ کس با کس دیگه یکی نیست؛ یکی استعداد داره، یکی تلاش داره؛ یکی جفتشو داره
      اما تا الان خوب نخوندن

مطمن باشید میشه.
      من خودم کنکوریم، تا ۲ ماه پیش به همه میگفتم میشه؟ نمیشه؟ چیکار کنم؟
      اما الان اومدم جلو دستم اومده، خیلی قشنگ هم میشه!
      توکل کنین به خدا، میشه

شما هم واسه باز آخر یه خواهش میکنم ازت، بچه ها رو ناامید نکن، خدا هم اینطوری دوست نداره!
      تلاشتو بکن ایشالا شما بهترین بشی
      بچه ها از الان هم میتونن بهترین رتبه ها رو بیارن
      هیچ کس با کس دیگه یکی نیست، اگه میخوای بدونی میشه باید برگزدی به خودت؛ ببینی چند چندی! تحملشو داری ۵ ماه با استراتژی تا پای جون کار کنی؟
      بخدا حرف دل منو زدی..من کلا ۳روزع ک میان تو انجمن نظرمیدم هروقت این خانوم محترم دیدم باعث ناامیدی بچها شده و هر پستی ک من دیدم ایشون اظهار نظر کردن حالا وقتشون زیادع یا نه درس میخونن یا نه بما دخلی نداره ولی اینم دلیل نداره بیاد و هرچی موج منفی درونش هسش ب بچها بده والله ک کارع خوبی نی دخترخانوم
      ویرایش توسط tamanaviki : 11 دی 1397 در ساعت 16:14

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که شما چقدر فشار اومده بوده بهت از حرفاش که بعد از گذشت یه همچین زمانی از اون قضیه که به کل تموم شده؛اومدی با detailsکامل برای این داداشمون توضیح دادی؛در صورتی که خوده طرف هم قیافه حق به جانب نگرفت که بیاد توضیح بده من کنکوری نیستم و این چه طرز حرف زدنه و این داستانا!
      بخشکه این شانس خشکیده که به ما که رسید انجمن شد مسموم ترین انجمنِ ممکن تو دوره های گذشته حال و آینده! ماشالا همه زخم خوردن ما میایم کمک بگیریم بد تر نیازمند کمک میشیم! امیدوارم سبب کج فهمی نشده باشم و به کسی بی احترامی نشده باشه؛ولی فقط خدا عاقبت امسال انجمن رو به خیر کنه!
      ن عزیز این خانوم امروز نظرشو نوشته واسه خیلی وقت نی..صبی بعد نظر من ک تشکر کردم اومدش موج منفیشم اینجا روونه کرد خداروشکر ی پست بدون منفی بافی ول نمیکنن

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      اولا خوشبختانه یا متاسفانه خصلتی که دارم ( البته خودم ازش راضی هستم ) اینه که حرف هیچکس برام مهم نیست
      یعنی چه حرف ناامید کننده و منفی و چه حرفی که مثبت باشه
      هیچکدوم روم تاثیر نمیزاره و کاره خودمو میکنم ...
      پس نه تنها بهم فشار نیومده بلکه به پوشک بچه آیندمم نیست
      ثانیا اینکه اومدم برای اون آقا به قول شما details توضیح دادم این بود که کاملا در جریان حرفا و پستای اون خانم قرار بگیره؛ چون که خیلیارو دیدم که میان به این خانم میگن شما فاز منفی میدی مدام! نه الان که ۶ماه به کنکوره! حتی دوماه پیش هم پست های ایشون‌ رو ببینید کاملا مشخصه که به چه نحویه!
      بعضی وقتا یه نفر با کوچکترین حرفی هم انگیزشو از دست میده چه برسه بخواد پستای ایشونو یخونه
      بله واقعا موافقم با وجود برخی ها بسیار مسموم شده
      خدا عاقبت این انجمن رو به خیر میکنه لازم نیس منو شما نگرانش باشیم
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...
      ویرایش توسط Amin6 : 11 دی 1397 در ساعت 16:22

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به جای این بحثای حاشیه ای تمرکزتون رو بزارید رو درستونو تلاش کنید
      به حرف آدمای منفی هم گوش نکنید
      تو ۶ خیلی کارا میشه خیلییییی کارا
      فقط یه ذره همت و اراده میخاد

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها

دیگه دیره واسه موندن دارم از پیش تو میرم ...
      شده این قصه تقدیرم ، چه دلگیرم .... خداحافظ
      این احساس بدی هست که خیلی ها این موقع ها راجب کنکور دارن
      نه نرو ... تنهام نذار ... من عاشقتم .. دیوونه وار
      و این هم جمله ای هست که خیلی ها در لحظات آخر دل کندن از هدف هاشون به زبون میارن
      درست دیگه این موقع های سال هست که ، تو خیلی پشیمونی و خیلی از حرف های منه مشاور سبز شده ؛ از اینکه در حاشیه پول خرج کردن برای خرید رتبه شدن در کنکور بودن چه فرقی داره با وقتی که آستین ها بالا بزنی و براش مایه بذاری از وجودت خودت ، تا ده ها هشدار و توصیه ای که همین جا و از همین سایت برات کردم و هنوز هم خیلی هاشون قدیمی نشدن و بازهم داری به کار اشتباه خودت ادامه میدی . به نظرت آیا اگه همین راه و مسیر ادامه بدی به همین جایی که الان هستی نمیرسی ؟ !!
      چی شد که از الان ساز 95 گفتن خیلی هاتون بدجوری کوک شده ؟
      صدام رو میشنوی یا نه ؟ صدای خستگی هام رو ... دلم خیلی واست تنگه ...
      هنوزم دیوونه وار عاشق هدفت هستی ؟
      هنوزم ی بغضی تو سینه داری که هر لحظه میخواد بترکه ؟
      هنوز اون جایگاه خودت بدست نیاوردی ؟
      همایش 12 دی دکتر افشار و چگونگی عملکرد و بیان راهکار عملی برای داوطلبان کنکوری که تا حالا نتیجه خوبی در کنکور آزمایشی نگرفتن و یا کلا" شروع جدی نکردن . فقط 90 دقیقه دل بده ...

دانلود همایش از لینک اصلی
      دانلود همایش از لینک کمکی

همون یارو مکتبستانیه هستی تو؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موندم کی رو نا امید کردم تو این فروم هر پستی میزارم میگین فاز منفی میدی و ....اولا کسی که هدف داره حرف هیچ کسی براش مهم نیست و راه درستو میره و موفق میشه بعضی ها فقط تو این تاپیکا دنبال اینن کی چه حرفی زده من کسی رو نا امید نکردم فقط وقتی میبینم بعضی ها خودشون هچ کار خاصی انجام ندادن برا کنکور و همین الان سوالات 97رو بزار جلوشون تو هر درس 30درصد نمیزنن بعدشم خیلی ادعا دارن میان به بچه ها منبع های چرت و پرت معرفی میکنن و...منم نظر خودمو میگیم درضمن من یه پست گذاشتم گفتم اقای افشار تا یه ماه قبل کنکورم میگه دیر نیست و خودش از همین الان استارت کنکور99 رو زده شما بد برداشت میکنید فقط دنبال حرف های منفی هستین و منتظرید کسی یه چیزی بگه دیگه درس نخونید نیمسال اول که رفت کلا 2ماه ونیم به عید مونده بعد عید هم باید مباحثی که خوندین جمع بندی کنین مگه غیر از اینه یا زمان برگزاری کنکورو عوض کردن ما خبر نداریم ؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هایی که این فایل رو گوش کردید لطفا راهنمایی می کنید. من چند روز پیش از ایشون یک فایل گوش دادم که گفته بودن یک برنامه 90 روزه بریزید شامل 12 هفته فکر کنم. بغد مثلا گفته بودن باکس بندی کنید هر هفته مثلا فلان مبحث فبزیک یا دینی این فایل الان همونه؟

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلنیا نمایش پست ها
      بچه هایی که این فایل رو گوش کردید لطفا راهنمایی می کنید. من چند روز پیش از ایشون یک فایل گوش دادم که گفته بودن یک برنامه 90 روزه بریزید شامل 12 هفته فکر کنم. بغد مثلا گفته بودن باکس بندی کنید هر هفته مثلا فلان مبحث فبزیک یا دینی این فایل الان همونه؟
      نه برو تو کانالش همه فایلای جدید رو بگیر این فایل برا 4سال پیشه البته حرفاش هم همون حرفای تکراریه چیز جدیدی نیست که بگه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون عزیزم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اقا دیگه بخونید کم بیاین انجمن باور کنید واسه خودتون میگم چون دوس دارم سال دیگه این انجمن پره مصاحبه باشه فکر کن مصاحبه ی CURERعزیز،مصاحبه ی سینای عزیز،مصاحبه mahtisخانم،و...شاید خودم!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      اقا دیگه بخونید کم بیاین انجمن باور کنید واسه خودتون میگم چون دوس دارم سال دیگه این انجمن پره مصاحبه باشه فکر کن مصاحبه ی CURERعزیز،مصاحبه ی سینای عزیز،مصاحبه mahtisخانم،و...شاید خودم!
      ایشالا شیرینی فراموش نشه
      از خودت شروع کن نیا انجمن

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)