خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

تقلب‌فروش‌ها

جامعه‌ی ما به کدام سمت می‌رود؟ پول درآوردن به هر قیمتی! رسیدن به هدف به هر وسیله‌ای! کاش لااقل هدف‌ها واقعی بود! وقتی اخلاقیّات را به کناری می‌گذارند، دیگر هر کاری توجیه پیدا می‌کند. زمانی دین، اهرم فشاری بر وجدان بود؛ اینک آن نیز نیست. کاش لااقل به این جمله‌ی آن‌که برایش سینه می‌زنند توجه می‌کردند که « اگر دین ندارید، آزاده باشید». آزادگی، جوانمردی، اخلاق: واژه‌هایی که باید بازخوانی شوند، زیرا که معنایشان در جامعه‌ی ما ظاهراً در حال تغییر است!قضیه از این قرار است که عده‌ای در فضای مجازی در حال فروش جواب آزمون‌های آزمایشی می‌باشند و طوری کارشان را توجیه می‌کنند که گویی انسان‌های شرافتمندی هستند و در حال کمک به دانش‌آموزان کشور! و عده‌ای دانش‌آموز فریب‌خورده، به انگیزه‌های مختلف اقدام به خریداری پاسخ از آن‌ها می‌کنند و دردناک‌تر اینکه به دوستان خود نیز توصیه می‌کنند و یا آن‌ها که هدف روشن و مشخصی دارند را مورد تمسخر قرار می‌دهند! شاید این تقلب‌فروشان توهم این را دارند که «رابین‌هود» یا «زُورو» هستند! ولی بچه‌ها! آگاه باشید که آن‌ها اگر «روباه مکّار» هم نباشند، در بهترین شرایط «گربه نره»ای بیش نیستند.

در ادامه برای نمونه یکی از این کلاه‌برداران در شبکه‌های مجازی را در تصاویر زیر بررسی می‌کنیم، تا مبادا در دامشان بیفتیم! (تقلّب فروش قلم‌چی و سنجش)

taghalobforoush04.jpg

taghalobforoush07-700x312.jpg
      دزد که از دزد می‌زنه، شاه‌دزده!
      taghalobforoush12-700x501.jpg
      خیلی جالبه. یه عدّه (از وقت و پولشون) هزینه می‌کنند که آزمون آزمایشی ثبت‌نام کنند (یعنی معلومات خودشون رو آزمایش کنند)، بعد باز هزینه می‌کنند که تقلّب کنند و درصدهاشون رو به شکل کاذب بالا ببرند و درصدهای واقعی‌شون مشخص نشه!!! خب توی خونه هم می‌شد این کار رو انجام داد!!!
      taghalobforoush13.jpg

taghalobforoush15-700x280.jpg

taghalobforoush01.jpg
      taghalobforoush03.jpg
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: taghalobforoush03.jpg
مشاهده: 111
حجم: 201.4 کیلو بایت
      taghalobforoush06-700x465.jpg
      taghalobforoush09-700x480.jpg

taghalobforoush11.jpg
      taghalobforoush10.jpg
      منبع:نشر دریافتhttp://daryaft-pub.com/taghallobforoosh/

اگر گویی که بتوانم ، قدم درنه که بتوانی
      وگر گویی که نتوانم ، برو بنشین که نتوانی

قرار نیست انسان ببیند بعد باور کند، قرار است انسان باور کند که می تواند تا ببیند. زیرا قانون زندگی قانون باور هاست.
      ویرایش توسط ahs : 10 دی 1393 در ساعت 21:01

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا هر چی بیشتر تقلب میکنن دارن به افرادی مثل ما لطف میکنن چون ما واقعا داریم میخونیم و یاد میگیریم ولی اینا با اون رتبه های کاذبشون که شاید از رتبه های ما هم بهتر بشه دارن به خودشون ظلم میکنن چون دارن خودشون رو گول میزنن و این ماییم که تو کنکور برنده ایم تا میتونید تقلب کنین و از ما عقب بیفتینخدا خودش خوب بلده جواب شما متقلبا رو بده....
      ویرایش توسط doctor Hastii : 10 دی 1393 در ساعت 22:02

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا اینا هیچی ما مدرسمون گزینه 2 میده
      خدایی انقدر تقلب میکنن که حد نداره :yahoo (4): قشنگ همه جوابا رو بچه ها اس میکنن برا هم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      طرف جواب اشتباه فروخته بهشون می گه نمی دونی سر امتحان چه استرسی بهم وارد شد
      این یکی که بهتره : جوابای کنکور رو نداری؟ )))
      You Can live your Dream

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالم از هرچی موسسه کنکوری و اینجور چیزاست بهم میخوره..........

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها من تو قسمت ویراستاری قسمت ریاضی قلم چی کار میکنم.سوالارو این جا بفروشم))))))))))))))))

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      بچه ها من تو قسمت ویراستاری قسمت ریاضی قلم چی کار میکنم.سوالارو این جا بفروشم))))))))))))))))

درامدش قطعا از ویراستاری بیشتره
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن