خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      احساس میکنم شما به خودتون مغرور شدین.
      کنکور مثل امتحان مدرسه نیست چون حجم مطالب بالاست و فرار هستن و لازمه که روی همه مسلط باشید تا رتبه ی بالایی رو کسب کنید.
      اون امتحانی که شما در موردش صحبت میکنید فقط برای یه درس بوده و فرداش هم امتحان دادید و مغزتون فرصتی پیدا نکرده که بخواد مطالب رو پراکنده کنه. پس زمانتون رو از دست ندید چون برای کنکور فقط یادگیری مطالب مهم نیست. مهم تر از اون تسلطه که فقط و فقط با مرور زیاد به دست میاد.
      سر جلسه ممکنه به یه سوال بر بخورید و ببینید که جواب رو بلدید و تمام مطالب توی سوال براتون آشنا باشه اما گزینه ی اشتباه رو انتخاب کنید. فکر میکنید دلیلش چی میتونه باشه؟! بله، عدم تسلط کافی!
      حرف های شما کاملان درست و منطقی می باشد .
      ولی این رو مد نظر بگیرید بنده سال اول کنکور هستم و همچنین مقطع پیش دانشگاهی رو هم دارم سپری میکنیم یعنی 4 روز در هفته تا 12 ظهر کلاس دارم و فقط 3 روز در هفته وقت کامل برای درس خواندن دارم . بنظر بنده در این وقت کم هم اگه اصولی بخونم نمیتونم رتبه خوبی کسب کنم . بیشتر این وقت کم رو به عنوان مقدمه برای شروع اصولی کنکور در سال بعد میدونم . این وقت زمان خوب برای تسلط کوتاه و مختصر بر متون درسی می دانم . تا بتوانم در وقت کافی که سال اینده در پیش دارم با مقدمه مختصری که از سال قبل در ذهن دارم بتوانم تسلط کاملی بر دروس پیدا کنم . در واقع مختصر عرض کنم که بتوانم در این مدت کم حد اقل 30 الی 70 درصد مطالب رو مختصر و مفید بخونم تا سال اینده از تابستان بتوانم با برسی دقیق و کامل درک بهتر مطالب بتوانم به رتبه خوبی در رشته موزد نظر خودم برسم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      از الان میتونم چون توقعم زیاد بالا نیس....ولی .انقد نخوندم نخوندم انگار موتورم خاموش شده دیگه....نگرانم.... دیر نشه......

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadab shariati نمایش پست ها
      از الان میتونم چون توقعم زیاد بالا نیس....ولی .انقد نخوندم نخوندم انگار موتورم خاموش شده دیگه....نگرانم.... دیر نشه......
      عزیزم 3 ماه مونده...
      اگر از الان هیچی ام نخونده باشی میتونی دومو سومتو ببندی تا خرداد....
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadab shariati نمایش پست ها
      4ماه مونده اگه روزی 10 بخونی هم دوم هم سوم هم چهارم رو میتونی بخونی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حافظه انسان طبق کشش احساسی خودش عمل میکنه یعنی میگه کمتر بخونم وتلاش کنم دیگه نمیشه و...وگرنه میتونی با ماکس توجه ونظر خودش به نتیجه خوب ومعقولی برسه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      4ماه مونده اگه روزی 10 بخونی هم دوم هم سوم هم چهارم رو میتونی بخونی
      خیلی صحبت هات انگیزه میده
      ویرایش توسط Lara27 : 23 بهمن 1393 در ساعت 21:35

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      خیلی صحبت هاتون انگیزه میده
      واقعا؟هیچ وقت فک نمکردیم رو کسی تاثیر بزاره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      خیلی صحبت هاتون انگیزه میده
      واقعا؟هیچ وقت فک نمکردیم رو کسی تاثیر بزاره

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی از الان چی !... کسی که تا حال خوب نخونده ...کسی که هنوز هیچ کتابیو کامل تموم نکرده ...کسی که وضع روحیش کلا بههم ریخته...کسی که بارها خاسته شروع کنه ولی وسط راه امیدشو ازدس دادهو دیگه ادامه نداده الان باید چیکار کنه با اینکه یه حسی بهم میگه اگه تمامه تلاشمو کنمو یهسره بخونم میشه ولی خب وقتی به عقلم رجوع میکنم یه کم واقع بینانه تر نگاه میکنم میفهمم میبیننم که نمیشه آخه من تو این یه ماه باقی مونده میخام چی بخونم دومو ،سومو،چارمو،تستاشونو،درسا یه مدرسه رو ...الان که اینو مینویسم واقعا ...اصن نمیتونم بیان کنم چه حالییم فقط میدونم به آخر رسیدم مثل شاهی که تو شطرنج کیش شده و دنبال راهی میگرده که مات نشه ولی...دیگه نمیدونم باید چیکار کنم همش دعا میکنم یک ساعت قبل از کنکور واسم یه اتفاقی بیفته که کنکور ندم چون نمیخام نتیجشو ببینم.چون همه فامیلو دوستامو معلما وکسایی که منو میشناسن همش فک میکنن که من امسال رشته ی خیلی خوبی قبول میشم چون در دوران تمام سالهایی که مدرسه میرم دانشاموز قوی هستم ولی خب چه فایده که امسال در کنکور جز ضعیفترینا میشم ولی واقعا اینو نمیخام ...کمک میخام ..کمکم کنید بهم بگید تو یه ماه باقی مونده چیکار کنم وقتی دیگه وقتی نیست برای خوندن...

9. Top | #39
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها
      ولی از الان چی !... کسی که تا حال خوب نخونده ...کسی که هنوز هیچ کتابیو کامل تموم نکرده ...کسی که وضع روحیش کلا بههم ریخته...کسی که بارها خاسته شروع کنه ولی وسط راه امیدشو ازدس دادهو دیگه ادامه نداده الان باید چیکار کنه با اینکه یه حسی بهم میگه اگه تمامه تلاشمو کنمو یهسره بخونم میشه ولی خب وقتی به عقلم رجوع میکنم یه کم واقع بینانه تر نگاه میکنم میفهمم میبیننم که نمیشه آخه من تو این یه ماه باقی مونده میخام چی بخونم دومو ،سومو،چارمو،تستاشونو،درسا یه مدرسه رو ...الان که اینو مینویسم واقعا ...اصن نمیتونم بیان کنم چه حالییم فقط میدونم به آخر رسیدم مثل شاهی که تو شطرنج کیش شده و دنبال راهی میگرده که مات نشه ولی...دیگه نمیدونم باید چیکار کنم همش دعا میکنم یک ساعت قبل از کنکور واسم یه اتفاقی بیفته که کنکور ندم چون نمیخام نتیجشو ببینم.چون همه فامیلو دوستامو معلما وکسایی که منو میشناسن همش فک میکنن که من امسال رشته ی خیلی خوبی قبول میشم چون در دوران تمام سالهایی که مدرسه میرم دانشاموز قوی هستم ولی خب چه فایده که امسال در کنکور جز ضعیفترینا میشم ولی واقعا اینو نمیخام ...کمک میخام ..کمکم کنید بهم بگید تو یه ماه باقی مونده چیکار کنم وقتی دیگه وقتی نیست برای خوندن...
      حرف دل منو زدی بخدا
      منم عین توام...
      ویرایش توسط MahMoUoD : 07 فروردین 1394 در ساعت 22:52

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      دادا حرف دل منو زدی بخدا
      منم عین توام...
      حتما قرار نیست همه دکتر مهندس بشن که عزیز من! الان بازار کار دکتر مهندس ها اشباع شده! درس های پیش رو بخونید و رشته های آینده دار در دااخل و خارج از کشور انتخاب کنید حالا من که از این کشور خوشم نمیاد شاید فازم رو متوجه نشید ولی منظورم اینه که جوانب رو درنظر بگیرید..
      منابع طبیعی برا داخل کشور خوبه پرستاری هم داخل هم خارج و و و
      برید دنبال رشته هایی که بشه توش خلاق بود و یک حرکت انتحاری زد تو کشور وگرنه دکتر هم بشی مریض میره پیش آشنای خودش!(نیمه پر لیوان)

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من فقط پزشکی میخام میدونم امسال دیگه خیلی دیره ولی نمیخام بالای 3000هم بشم ولی با این وضعیت واون همه رقیبی که دیگه کم کم رسیدن به قله وچن دور زدن کتابارو نمیدونم چیکار کنم میدونم به هدفم نمیرسم ولی خب نمیخام با این همه زحمت خونوادم همه روهم از خودم ناامید کنم.من اسفند ماه مشاور گرفتم خیلی دیر .هرچی به مشاورم گفتم که واسم حذف کنه این کارو نکرد و گفت با برنامهی جمعبندی من پیش برو تموم میکنی همهی درسا رو ولی خب برنامه ی جمع بندی خب خیلی ساعاتش فشردس ومن نمیرسم تموم کنم در اون بازه زمانی واقعا گیج شدم...

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی من فقط پزشکی میخام میدونم امسال دیگه خیلی دیره ولی نمیخام بالای 3000هم بشم ولی با این وضعیت واون همه رقیبی که دیگه کم کم رسیدن به قله وچن دور زدن کتابارو نمیدونم چیکار کنم میدونم به هدفم نمیرسم ولی خب نمیخام با این همه زحمت خونوادم همه روهم از خودم ناامید کنم.من اسفند ماه مشاور گرفتم خیلی دیر .هرچی به مشاورم گفتم که واسم حذف کنه این کارو نکرد و گفت با برنامهی جمعبندی من پیش برو تموم میکنی همهی درسا رو ولی خب برنامه ی جمع بندی خب خیلی ساعاتش فشردس ومن نمیرسم تموم کنم در اون بازه زمانی واقعا گیج شدم...
      من نمیدونم پزشکی رو برا چی میخای بخاطر علاقه یا درامد یا آسودگی شغلی یا هرچی که برای هیچکسی که تو این فرومه مهم نی هرکی سرش تو کار خودشه خودتم میدونی عزیز من..ولی طبق چیزی که من طی 1سال پشت کنکور بودن بهش رسیدم اینه:
      برای پزشکی(ودرکل رشته های تاپ) انسان باید صبور باشه منظورم یک سال نیس که خودتو بترکونی بری دانشگاه و تموم! بری دانشگاه تازه جون کندن شروع میشه(تجربه رفقا) پس اگه از درس خوندن خوشت نمیاد(نتیجه:آدم صبور نیستی) در آینده هم نمیتونی موفق باشی چرا؟ چون 100سال هم بگذره از درس خوندن خوشت نمیاد! زور نیست که عزیز من همه هم که با درس خوندن موفق نشدن! طرف نقاشی مزخرف میکشه درامدش از 10تا دکی بهتره!
      پس خودتو اذیت نکن اگه شرایط اینجوریه که من فهمیدم.. اگه نه
      نصیحت: برای قبولی پزشکی مثل دوی ماراتون از تابستون باید بخونی (خودمم میدونم از فروردینم میشه رسوند!) باور کن از مهر ماه برای امثال من و تویی که از درس خوندن خیلی خوشمون نمیاد یک شروع انقلابی مساوی با فاجعه هست! اون روش بدرد کسایی میخوره که بقول معروف فازشون دوسیب آلبالو هست(پایه قوی دارن با یک مرور بازدهی شون از من و تو و امثالهم بیشتره) مناسبه!
      بنظرم نهایت زورتو بزن تا با دیدن کارنامه برای سال بعد ببینی چند چندی با خودت
      یا حق
      ویرایش توسط soheil-ss1 : 07 فروردین 1394 در ساعت 23:56

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان میشه خیلی چیزا گفت، این که امیدتو از دست نده، به خدا توکل کن، یا واقع بین باش و بزار برای سال بعد و این حرفها.......
      ولی یه نکته ای تو کل این صحبت ها بود.
      در تمام این سال ها دانش آموز قوی بودی، یعنی باید پابه قوی ای داشته باشی، میتونی 40% کنکور رو بگیری؟
      از طرف دیگه، این کلمات و نحوه حرف زدن بیشتر نشونه ی اینه که به خاطر استرس و اضطراب انقدر داغونی، نه عقب افتادن تو درس ها! اضطرابت هم بیشتر از این که مربوط به تموم نکردن درس ها باشه، به خاطر نظرات دیگرانه!!!

من فکر میکنم مشکلت جای دیگه است، نه تموم نکردن درس ها
      Math & Physics are fun

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      20 خرداد 94 : آیا از الان بخونم میتونم واسه 95 من امسال تلاشمو نکردم
      15 تیر 94 : من اگه الان برنامه ریزی کنم میتونم برسم برای اول مرداد شروع کنم دیر نشده با توجه به اینکه رقبا از تیر شروع کردن؟
      1 شهریور 94: من خیلی استرس دارم برنامم این بود تابستون همه پایه رو جمع کنم میرسم تو این یه ماه بعدش از مهر مرور و پیش بخونم.
      25 آذر 94: دوستان الان خیلی دیره ؟
      2 اسفند 94 : من میتونم از الن بخونم قبول بشم؟
      5 فروردین 95: مهمونا نمیذارن آدم درس بخونه از بعد تعطیلات بخونم میشه؟
      10 خرداد 95 : یعنی اگه درس برنامه ریزی کنم واسه سال بعد چون امسال از دستم رفت میتونم برسونم خودمو؟
      2 تیر 95 میشه؟
      10 شهریور 95 : بچه ها میتونم برسم؟
      .
      .
      .
      .
      .
      این چرخه کماکان ادامه دارد.
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      20 خرداد 94 : آیا از الان بخونم میتونم واسه 95 من امسال تلاشمو نکردم
      15 تیر 94 : من اگه الان برنامه ریزی کنم میتونم برسم برای اول مرداد شروع کنم دیر نشده با توجه به اینکه رقبا از تیر شروع کردن؟
      1 شهریور 94: من خیلی استرس دارم برنامم این بود تابستون همه پایه رو جمع کنم میرسم تو این یه ماه بعدش از مهر مرور و پیش بخونم.
      25 آذر 94: دوستان الان خیلی دیره ؟
      2 اسفند 94 : من میتونم از الن بخونم قبول بشم؟
      5 فروردین 95: مهمونا نمیذارن آدم درس بخونه از بعد تعطیلات بخونم میشه؟
      10 خرداد 95 : یعنی اگه درس برنامه ریزی کنم واسه سال بعد چون امسال از دستم رفت میتونم برسونم خودمو؟
      2 تیر 95 میشه؟
      10 شهریور 95 : بچه ها میتونم برسم؟
      .
      .
      .
      .
      .
      این چرخه کماکان ادامه دارد.
      دینامیک این جملاتی که نوشتی رو باید با اب طلا نوشت زد به دیوار دیگه خسته شدم یه پست بزنید برای این ادما تموم شه خیالمون راحت شه دیگه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)