خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 79
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

++ دوئل کتابای ادبیات واسه 100 ++

دوئل کتابای ادبیات واسه 100

ادبیات جامع موضوعی گاج
      ادبیات جامع خیلی سبز!
      ادبیات جامع مهروماه
      ادبیات های موضوعی نشر دریافت
      (قرابت، املا و لغت، زبان فارسی، همایش ادبیات (واسه آرایه و تاریخ ادبیات همین میتونه کافی باشه!)
      ادبیاتای نشر الگو رو نمیشناسم
      (هرچی بمونه بعدا کم کم یادم بیاد میگم)
      ....................................

املا و لغت
      ++ ادبیات جامع خیلی سبز! همش تسته !! ولی ادبیات جامع مهروماه یه مجموعه ی عالی از تمامی واژگان ستاره دار و بی ستاره به همراه مثال و دسته بندی های متنوع !! داره !! هم خوبه هم نه !! خوبیش اینه که هر لغتی که دنبالش باشی سریع پیدا میشه !! مثال هم داره مرور خوبی میشه !! ::: اون دسته بندیاش هم مثل لغات عرفانی و ابزار آلات و حیوانات و ... باعث یادگیری بهتر میشه ========= >>>>> ولی در کل با تکرار و مروری که در روند تست زنی ادبیات جامع خیلی سبز! و حتی دوست برادر ادبیات موضوعی گاج، دنبال میشه، به خوبی میشه بر روی تمامی واژگان و معانی و همه ریزه کاریش مسلط شد ! (بدون تعارف و حرف اضافی، ادبیات موضوعی گاج بهتر عمل کرده!)

...................................

قرابت
      ++ ادبیات جامع خیلی سبز! باز همچنان همش تسته !! ولی ادبیات جامع مهروماه درس به درس واسه اکثر ابیات و عبارات در چهار قالب «معنی، مفهوم، اشاره و مثال» آموزش داده ::: بیشتر واسه اونایی خوبه که تازه میخواد قرابت رو از صفر شروع کنن !! یا حتی واسه مواقعی که از یک درس بخوای با تمرکز بیشتر کار کنی، به خصوص واسه آزمونای دوره ای، مناسبن ! به خصوص اگه ابیات کتاب واست به شکل خاص مهم باشن، درسنامه ی خیلی خوبی داره ! :::: ولی اگه قرابت دکتر سبطی رو خونده باشی، اون نظم و آموزش رو در ذهن خودت داشته باشی خیلی بهتره !! و بعدش هم اگه بری سراغ بخش قرابت ادبیات موضوعی گاج که قشنگ میشه زد به قلب قرابت و از مخ ترکوندش !! ::: یعنی هرکی اون حدود 1380 تست فــول کارکرده باشه میشه گفت چیزی حداقل بیش از 5400 بیت رو تحلیل کرده و دربارش فکر کرده و واقعا عالیه !! به خصوص اون توضیحات اول هریک از مفاهیم رو هم خوب خونده باشه و پاسخ تشریحی رو هم کار کرده باشه دیگه خودت فکر کن من دیگه هیچی نمیگم ....

............................

زبان فارسی
      ++ شاید بشه گفت قوی ترین درسنامه ی زبان فارسی ماله نشر دریافت کار قشنگ دکتر هامون سبطیه !! ولی شاید واسه بعضیا کمی کار سنگین و حجیم به نظر بیاد، به خصوص اگه وقت تنگ باشه !! :::: ادبیات جامع مهروماه در کل خوب کار کرده، ولی شاید واسه همه کارایی خوبی نداشته باشه و کمی بیشتر از حد نرمال دقت و حواس جمع بخواد تا بشه به خوبی ازش استفاده کرد :::: ادبیات جامع خیلی سبز! یه درسنامه عالی و کنکوری مثل هلو داره که فقط میخوای بخوریش !! جون شما نباشه جون همین دخترای همسایمون که یکی از یکی دیگشون خوشگل تره ! همه ی اونچه که واسه زبان فارسی 100 لازمه رو شیک و تمیز گفته !! ولی اگه بعدش بری از ادبیات جامع موضوعی گاج تست بزنی خیلی بهتر میشه !! یعنی درسنامه از ادبیات جامع خیلی سبز! و تست زنی از ادبیات موضوعی گاج یه کار فوق العاده است !!

......................

آرایه
      فعلا همینو میگم که آرایه اصل اینه «مفهوم عمیق و دقیق هر آرایه» خوب متوجه شده باشی، و از کجا و چه جوریش پای خودت !! از هر کدوم خوندی بعدش میشه تمرین و تکرار و تست زنی !! ادبیات جامع خیلی سبز! چون درس به درس هستش شاید واسه تست زنی آرایه چندان جالب نباشه ! ادبیات جامع مهروماه هم که تستاش چندان قوی نیست !! میمونه عشق دیرین و عزیز دل بابا و نازگل مامی و گل سرسبد همه ی ادبیاتا، ادبیات موضوعی گاج !! هم توضیحاتش عالیه و هم روند چیدمان تستا و تست زنیش ! قشنگ میسازدت !! ::::: همایش ادبیات نشر دریافت دکتر سبطی هم بهتر از اینا باشه کمتر نیست !! دیگه اون بیشتر ماله جمع بندیه !! ولی اگه دنبالش نبودی و حس کردی کمی بهتر در آرایه قوی بشی، خوندن هم بخش آرایه اش خالی از لطف نخواهد، چیزای داره که راضیت کنه که در آخر بگی خوب شد خوندمش !!

............
      تاریخ ادبیات
      از هرجا بخونی عشق است !! همش مرور و تکراره دیگه !! :: یه عالمه اسم شخصیت و کتاب و کلی ریز نکته از کنار گوشه کتابای ادبیات هستش که هم با تکرار مکررات همشو میشه قورت داد !! از هر جا خوندی ، خوندی دیگه !! ادبیات جامع مهروماه درسنامه ی خوبی داره !! ولی با ادبیات جامع خیلی سبز! یا ادبیات موضوعی گاج هر کدومش تست بزنی، (که البته موضوعی گاج بازهم بهتره!) یه کم که خودت باهاش راه بیای یواش یواش حساب کار دستت میاد که تاریخ ادبیات به این سادگی بود و من خبر نداشتم !!
      ویرایش توسط Mr. ARAD : 08 دی 1393 در ساعت 20:42

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فک کردم میخواستی واسه دوئل تو کنکور دعوت کنی که میخوای صد بزنی. :yahoo (4):
      چون من خودم تو ادبیات ادعام میشه . البته من هنوز سومما
      راستی یه سوال . ادبیات جامع گاج واقعا خوبه یا فقط چون گاجه خوبه ؟؟؟
      و نظرتون در مورد آرایه های الگو ؟؟؟
      ممنون

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      فک کردم میخواستی واسه دوئل تو کنکور دعوت کنی که میخوای صد بزنی. :yahoo (4):
      چون من خودم تو ادبیات ( و کلا دروس عمومی) ادعام میشه

ای جـــــــــونم !! چرا که نه !!
      ....................................
      اصلا یه چیزی !! من که گفتم شما هم بگو ببینیم دیگه چی میتونه باشه که متوجش نباشیم

چه اگه یه تست خاص یا نکته ی خاص فکر میکنی خیلی اشتباه داشتی بگو

یا مثلا یه ریزه کاری خاص که حدس میزنی شاید ندونم و میتونه بکر و خلاقانه باشه ...

کلا خوشحالم میشم از تجربه شما و سایر دوستان مطلع بشم ......... من فقط تجربه ی خودمو گفتم .... ترکیبی کار کنیم شاید به 100 های بهتری بشه فکر کرد ..............

............
      راستی یه سوال . ادبیات جامع گاج واقعا خوبه یا فقط چون گاجه خوبه ؟؟؟
      و نظرتون در مورد آرایه های الگو ؟؟؟
      ممنون

اینه که من دیدم فراتر از گاج و این حرفاست !! :::: حداقل واسه خودم این طوریه که به همه میگم، اگه هیچ نخوندی ولی ادبیات موضوعی گاج رو حتما بخون !! خیلی چیزا ازش میشه یاد گرفت ! خیلی چیزا !! این خیلی چیزا که میگم همون توضیحات متعدد و متنوع لابه لای تستاش در سرتاسر کتابه !! :: یعنی حرفایی زده شده که باعث میشه حالت ادبیاتیت خیلی خوب بشه !! کلا باهاش خیلی باادب میشی

................

کتابای الگو رو زیاد نمیشناسم در حد همون نمونه فایلایی که توی سایتش داره !
      ویرایش توسط Mr. ARAD : 08 دی 1393 در ساعت 21:43

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من سوم انسانی ام گل واژه خوبه خریدم واسه ادبیات فارسی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      من سوم انسانی ام گل واژه خوبه خریدم واسه ادبیات فارسی
      شناخت ندارم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب قرابت دکتر سبطی چطوره؟؟
      اگه یه کتاب فقط برا قرابت بخوام چی بگیرم؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaido نمایش پست ها
      کتاب قرابت دکتر سبطی چطوره؟؟
      اگه یه کتاب فقط برا قرابت بخوام چی بگیرم؟؟؟

لنگه نداره !!
      ..................
      بخونیش، یه مدت که بگذره حس نمیکنی که داری واسه کنکور میخونی و بعد خودت بهتر متوجه میشی که یه کتابیه که حال میده بیشتر واسه دل خودت بخونی تا واسه کنکور و همین هم باعث میشه درس رو قشنگ شیرفهم شی ............

...............
      کلا واسه ی شروع عالی هستش و حتی میشه گفت بهترین !! ولی با این که تست داره ولی شاید حس کنی به تست زنی بیشتر نیاز داری بهترین منبع تست قرابت همین ادبیات موضوعی گاجه !! ولی تجربه ی عباس براری در ادبیات جامع خیلی سبز! رو هم نمیشه راحت نادیده گرفت !!

................
      اگه هم اصرار داری «فقط یک کتاب» : خُب همین کتاب قرابت دکتر سبطی عالیه !!

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روش خوندن گاج رو هم بگی ممنون میشم! ؟
      لغات که جامعه چطوری تستاشو بزنم ؟؟
      من قرابتم خوبه تقریبا همه رو جواب میدم لازم قرابت سبطی رو هم بخونم؟؟

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      روش خوندن گاج رو هم بگی ممنون میشم! ؟
      لغات که جامعه چطوری تستاشو بزنم ؟؟
      من قرابتم خوبه تقریبا همه رو جواب میدم لازم قرابت سبطی رو هم بخونم؟؟
      یه کتاب ماه و دوس داشتنی، یعنی «ادبیات جامع موضوعی گــاج »
      ...........................
      یعنی میدونی چه جوریه ؟!؟ ====== >>> اگه کتابو دیده باشی یه ورق بزنی متوجه توضیحات متعدد در لابه لای صفحات کتاب میشی، به خصوص اون توضیحات اولیه هر یک از موضوعات !! ===== >> ساختار کتاب یه جوریه که اگه از همون اول، بنا به هریک پنج موضوع اصلی (که البته واژه و املا از هم جدان!)، بخونی و پیش بری، یه حسی بهت میگه یه چیزی شبیه «وجدان بیدار» یا «کودک درون» یا «فرشته مهربون» داره راهو بهت نشون میده و هرچی جلوتر که بری بهتر این شرایط رو متوجه میشی و حسی می کنی !! ====== >>>> اون توضیحات اولیه راهنمای مطالعه هر موضوع رو قشنگ بخون و از همون تست اول شروع کن ===== >>> توضیح اولیه (معمولا دیر یا زود تو صفحات یه چندتایی میخونی) + تست + پاسخ تشریحی !! و .............. ====== >>> اون توضیحات یه جورایی روند مطالعه رو واست بانمک و خوشمزه اش میکنه هم باعث نظم فکری بهتری واست میشه، هم یه سری ریزنکات رو گفته که شاید در هیچ جایی دیگه نشه یافت !! یه چیزی شبیه لم کاریه !! ازشون خوب استفاده کن !!

...........................................
      واسه بخش لغات، همونه که بالا گفتم عمل کن !! یعنی راهنماشو بخون و از همون توضیحات اولیه و تست اول شروع کن برو جلو ......... !!کاری به جامع بودن و این که از کدوم کتاب هستشو و ستاره داره یا نداره و داخل و خارج از محدوده ی کنکور و ..... نداشته باش ===== >>> به کتاب اعتماد کن و مطمئن باش حواسش به همه چی هست که خوب بتونی مسلط بشی =========== >>>> البته اگه قبلش یه نگاهی به لغات ستاره دار اخر کتابای درسیت داشته باشی، بد نیست !! یا اگه قبلش اون کتاب کوچولوی واژه و املای دکتر سبطی رو بخونی (تستاش رو هم نزدی خیالی نیست!) یه شمه ی کلی از مهم ترینا و مواجهه با تستای واژه و املا دستت میده، که خوبه !! ===== >>> بعدش بری سراغ گاج میتونه کارکرد بهتری واست داشته باشه !! ==== >> اگه هم از اول گاج خوندی و سراغ کتاب دیگه نرفتی، چیزی زیادی رو از دست نمیدی !! همین یه کتاب یه تنه همه چی رو تو خودش داره که بتونی به تسلط برسی !! ==== >>> فقط شاید واسه ی اون تستای اولیه و یه چندتایی از این ور اون ور غلط تست بزنی، ولی راحت ازش ردشو برو تستای بعدی !! و البته پاسخ تشریحی رو حتما بخون !! ==== >> کمی که پیش بری یواش یواش متوجه میشی تو ادامه ی تست زنی اگه معنی دو سه تا لغت رو هم ندونی از همون قبلیا که خوندی میشه درست تست زد و شاید هم غلط بشه ! ولی چون اول از لغتی که مطمئن بودی و توی تست دیدی و بهش فکر کردی و خواستی تست بزنی ولی غلط شده و بعدش رفتی پاسخ تشریحی رو نگاه کردی، متوجه میشی که یکی دو لغت دیگه هم یاد گرفتی ........... و همین دیگه با همین روال به یه جایی میرسی که می بینی همه ی لغات و تمامی معانی و املا رو با همه ی جزئیات توی ذهن داری و تمام !!!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کتابی بگیرین ادبیات موضوعی گاج رو چاشنیش کنین (حتی تست های تالیفیش هم خوبه)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ادبیات دان !!
      یه سوال
      من تو قرابت خیلی قوی ام تو المپیاد هم بودم البته کشوری رتبه نیاوردم
      ولی هر چی تست میزنم بالای نود نمیره نمیدونم چمه
      واسه ادبیات چیکار کنم؟؟؟؟
      چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
      ^______________________^

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام..منم مثل توام قرابتم عالیه جوری که توی این سه سال دبیرستانی که توی قلم چی بودم بدون خوندن و زدن تست اشتباه همه قرابتا رو جواب میدادم..اما نمیدونم چرا درصدم بالای 50 نمیره.....:yahoo (4):...اگه میشه بگو زبان فارسی و تاریخ ادبیات رو چجور بخونم؟؟؟من اینارو نمیزنم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      سلام..منم مثل توام قرابتم عالیه جوری که توی این سه سال دبیرستانی که توی قلم چی بودم بدون خوندن و زدن تست اشتباه همه قرابتا رو جواب میدادم..اما نمیدونم چرا درصدم بالای 50 نمیره.....:yahoo (4):...اگه میشه بگو زبان فارسی و تاریخ ادبیات رو چجور بخونم؟؟؟من اینارو نمیزنم

زبان فارسی رو یکی از فامیلامون از روی 5بحث الگو خوند منم همونو دارم خوبه !!
      تاریخ ادبیات هم تو راه مدرسه و .... میخونم البته تاریخ ادبیات رو به نظرم
      اگه بعد عید شبی 10 دقیقه هم بخونید کافیه !!
      ^______________________^

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخ اگه این ادبیات بشه بالای 90 زد چه ترازی بیاره، من 100 نمیخوام ولی 90 یعنی معجزه ادبیات...
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      زبان فارسی رو یکی از فامیلامون از روی 5بحث الگو خوند منم همونو دارم خوبه !!
      تاریخ ادبیات هم تو راه مدرسه و .... میخونم البته تاریخ ادبیات رو به نظرم
      اگه بعد عید شبی 10 دقیقه هم بخونید کافیه !!
      انشالله که کتاب ها به ارث رسیده نباشه

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن