خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پاسخ به سوالات در ارتباط با آزمون های نظام مهندسی رشته مهندسی عمران

سلام
      در این تاپیک به بحث،تبادل نظر و پاسخگویی به سوالات در ارتباط با آزمون های نظام مهندسی رشته مهندسی عمران (محاسبه-نظارت-اجرا)جهت دریافت پروانه اشتغال به کار پرداخته میشود.
      بنده هم سعی میکنم تا حد ممکن تجربیات خودم را در اختیار مهندسین عمران عزیز داوطلب جهت کسب حد نصاب قبولی در این آزمون ها قرار بدم.
      If An Egg Breaks Due 2 OUTSIDE Force
      "!Inside Life ENDs"
      But...
      "!If it Breaks from inside! "Life Begins
      "!GREAT Things Always Begin from Inside"
      So try to make your inside GOOD

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مهندس
      ببخشید اگر امکانش هست لطفا راهنمائیم کنید......در رابطه با موضوع تاپیک نه.....ببخشید ولی در رابطه با رشته مهندسی عمران و درس هندسه .....دنبال شخصی بودم که در این رشته تحصیل کرده باشه و بتونه راهنمائیم کنه....

آیا برای ورود به رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی و موفقیت در دانشگاه لازمه که شخص هندسه تحلیلی قوی از دوران پیش دانشگاهی داشته باشه ؟......یا هندسه پایه (1و2) قوی از دوران دبیرستان لازمه که داشته باشه یا هر دو ؟..... توانمندی در کدام هندسه لازم و ضروری است؟....مهندسی عمران تا چه اندازه به هندسه وابسته است؟....

دروس اصلی و تخصصی رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی بیشتر بر پایه و ارتباط با فیزیک هستند یا ریاضیات و هندسه ....کدام بیشتر ؟....

شیمی و زبان تا چه اندازه در رشته مهندسی عمران اهمیت و جایگاه دارند؟....

ممنون میشم.......تشکر میکنم.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا نمایش پست ها
      سلام مهندس
      ببخشید اگر امکانش هست لطفا راهنمائیم کنید......در رابطه با موضوع تاپیک نه.....ببخشید ولی در رابطه با رشته مهندسی عمران و درس هندسه .....دنبال شخصی بودم که در این رشته تحصیل کرده باشه و بتونه راهنمائیم کنه....

آیا برای ورود به رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی و موفقیت در دانشگاه لازمه که شخص هندسه تحلیلی قوی از دوران پیش دانشگاهی داشته باشه ؟......یا هندسه پایه (1و2) قوی از دوران دبیرستان لازمه که داشته باشه یا هر دو ؟..... توانمندی در کدام هندسه لازم و ضروری است؟....مهندسی عمران تا چه اندازه به هندسه وابسته است؟....

دروس اصلی و تخصصی رشته مهندسی عمران در مقطع کارشناسی بیشتر بر پایه و ارتباط با فیزیک هستند یا ریاضیات و هندسه ....کدام بیشتر ؟....

شیمی و زبان تا چه اندازه در رشته مهندسی عمران اهمیت و جایگاه دارند؟....

ممنون میشم.......تشکر میکنم.
      سلام دوست عزیز.
      جهت دریافت پاسخ شما رو ارجاع میدم به چارت درسی رشته مهندسی عمران به همراه سرفصل دروس مربوطه.
      اصولا همه دروس مهندسی یه جوری با درس های فیزیک و ریاضی در ارتباط هستند.توی بعضی از رشته ها بیشتر و توی بعضی کمتر
      شما در مقطع لیسانس دروس آزمایشگاه فیزیک یک+فیزیک یک+فیزیک 2+آز فیزیک 2 پاس میکنید.(شنیدم فیزیک 2 جدیدا از چارت حذف شده)
      دروس ریاضی شامل:ریاضی یک+ریاضی 2+معادلات دیفرانسیل+محاسبات عددی
      این دروس در رشته های مهندسی مثل برق+عمران+مکانیک... یکسانه
      درس شیمی فقط مخصوص گرایش عمران(آب ) می باشد ولی اگر عمران عمران باشید شاید در بعضی دروس اختیاری که مربوط به گرایش آب هست که دانشگاه براتون تعیین میکنه نیاز باشه که اونم خیلی مباحث پیچیده ای نداره.
      زبان:عمومی+تخصصی(توی همه رشته ها جزء چارت درسی هستند)
      کلا برای موفقیت در این رشته اون تجسمی که شما از هندسه تحلیلی با فرمول هاش دارید نه نیازی نیست.فقط تا حدودی باید یک مقدار روی تجسم اشکال(درس رسم فنی و نقشه کشی ساختمان) کار کنید چرا که یک مهندس عمران باید توانایی نقشه خوانی را داشته باشد.
      فردا این پست رو ویرایش میکنم و کامل تر توضیح میدم.
      چارت رو هم از اینجا بگیر:
      چارت
      دانلود karshenasi peivaste omran omran pdf
      If An Egg Breaks Due 2 OUTSIDE Force
      "!Inside Life ENDs"
      But...
      "!If it Breaks from inside! "Life Begins
      "!GREAT Things Always Begin from Inside"
      So try to make your inside GOOD

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن