خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      مقدار وامشم ميدوني؟
      راستي شهريه دندونم ميدوني؟
      ببخشيد که انقد پرسوالم:-d
      ترم اول فکر میکنم 3میلیون درمیاد
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      خوب تراز 9000 چه رتبه ای در کنکور داره؟
      اگه اشتباه نکنم 2000-3000 اخرشه دیگه:yahoo (3):
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پزشکی ترم اول یه سه و نیمی در میاد ترما های بالاتر بیشتر و بعدش هزینه های جانبی هم در نظر بگیرید قیمت اناتومی سر و گردن گری 3 برابر شده :/ قیمت کتاب های بافت دو برابر شدن :/ قیمت وسایل و کتابای پزشکی و دندون بالاست غیر از شهریه باید اونها رو هم محاسبه کرد. خوابگاه هم برای بچه هایی که میخوان شهر به شهر بشن نیست و آزاد نداره. حداقل تهران رو که مطمئنم. بعد اگر هف فکر این سوییت های دانشجویی هستید حتما حتما حتما قبلش یه سر تشریف ببرید ببینید میتونید اقامت کنید توشون .! از همه نوع آدمی توشون هست و تنها راهش اینه یه واحد بگیرید برای اقامت.
      کلا ترمی یه 6-7 تومنی با هزینه های جانبی واسه بچه های شهرستانی که بخوان تهران باشن در نظر بگیرید. شهریه/اجاره/کتاب/خورد و خوراک و هزینه ماهیانه و .....
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      ترم اول فکر میکنم 3میلیون درمیاد
      از مقدار وامش خبر دارين؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوست من الان داره پزشکی ازاد ساری میخونه ، شهریه ثابت و متغیرش رو هم میشه 2300 خیلی هم زیاد نیست حالا با پول خوابگاه بشه 2600
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      دوست من الان داره پزشکی ازاد ساری میخونه ، شهریه ثابت و متغیرش رو هم میشه 2300 خیلی هم زیاد نیست حالا با پول خوابگاه بشه 2600
      اشتباه میکنی دوست من.
      شهریه ثابت پزشکی 2400.با متغیر میشه 3200 حدودا.ثبت نام کردم میدونم هزینه هارو.
      برای خوابگاه هم اگه تهران بخوای که ندارن باید بری پانسیون که خب هزینش کم نیست.
      درکل اگه بخوایم حساب کنیم سالی 7 فقط هزینه شهریه دانشگاهه که با هزینه های جانبی به 15 میرسه.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از مقدار وامش خبر دارين؟
      هر کدام از وامها رو یک بار در طول تحصیل میدن فقط اونطوری نیست هر ترم واسه شهریه وام بگیرید.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      هر کدام از وامها رو یک بار در طول تحصیل میدن فقط اونطوری نیست هر ترم واسه شهریه وام بگیرید.
      مقدار وام نمیدونین چقدره؟
      به همه میدن؟

بدرود

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      اشتباه میکنی دوست من.
      درکل اگه بخوایم حساب کنیم سالی 7 فقط هزینه شهریه دانشگاهه که با هزینه های جانبی به 15 میرسه.
      ضمن تایید واقعا من به اصرار یکی از دوستام یه بار رفتم پیشش تازه برای اون پانسیون دانشجویی توی سهروردی بود که خب جای خوب شهر هم هست واقعا دو ساعتم نتونستم دووم بیارم فاجعست پانسیون های دانشجوی فاجعههههههه.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط neonato نمایش پست ها
      مقدار وام نمیدونین چقدره؟
      به همه میدن؟
      بسته به نوع وامشه وامهای صندوق رفاه 500 هزرا تومان! وامهای وزارت علوم که بعد از فارغ التحصیلی پس میدین حدودا 2 تون هتسن ولی اکثرا دانشاهها کمش میکنند به همه برسه یا به تعداد بیشتری برسه و بسته به دانشگاه فرق داره و بعضی واهمهای شهریه هم هستن که شهریه رو پوشش میده. اما همش به نوع واحدی که درش هستید بستگی داره.
      سعی میکنن بدن به اکثریت ولی اگر بودجه باشه.

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورت اينه که يه بار برا وام ثبت نام ميکني و تا آخر تحصيلت وامو ميدن؟
      راستي مگه صندوق رفاه همه واما رو نميده؟ من راجع به وام وزارت علوم تا حال چيزي نشنيدم.
      ویرایش توسط saeid_NRT : 08 دی 1393 در ساعت 15:35

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اشتباه میکنی دوست من.
      نه اشتباه نمی کنم ، اینو دقیقا دوستم بهم گفت که الان ترم 4 پزشکی آزاد ساری هست . حتی دوبار ازش پرسیدم مطمئنی گفت آره دیگه ینی من نمی دونم چقدر دارم شهریه میدم ؟؟! ایشون خونشون ساری هست البته هزینه خوابگاه نمی ده دیگه.
      یکی دیگه از دوستام که اراک آزاد پرستاری میخونه ، از اون پرسیدم ببینم چقدر فرق دارن گفت الان که ترم 3 هستم با هزینه خوابگاهم شد 1500، یکی دیگه از دوستام هم مامایی ازاد می خونه الان ترم آخره ، گفت ترم اول شهریه ثابت و متغیرم 900 بود الان ترم اخرم شده 1500 ،
      اینا هم بلاخره کار عملی دارن و خیلی از دروس پزشکی رو می خونن می بینید که خیلی شهریه ها بالا نیست .
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

12. Top | #27
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اشتباه میکنی دوست من.
      خواهر من الکی جو نده لطفا میگه دوستش رفته داره 2300میده دگ دروغ ک نداره بگه

نه اشتباه نمی کنم ، اینو دقیقا دوستم بهم گفت که الان ترم 4 پزشکی آزاد ساری هست . حتی دوبار ازش پرسیدم مطمئنی گفت آره دیگه ینی من نمی دونم چقدر دارم شهریه میدم ؟؟! ایشون خونشون ساری هست البته هزینه خوابگاه نمی ده دیگه.
      یکی دیگه از دوستام که اراک آزاد پرستاری میخونه ، از اون پرسیدم ببینم چقدر فرق دارن گفت الان که ترم 3 هستم با هزینه خوابگاهم شد 1500، یکی دیگه از دوستام هم مامایی ازاد می خونه الان ترم آخره ، گفت ترم اول شهریه ثابت و متغیرم 900 بود الان ترم اخرم شده 1500 ،
      اینا هم بلاخره کار عملی دارن و خیلی از دروس پزشکی رو می خونن می بینید که خیلی شهریه ها بالا نیست .
      لایک بدجور

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منظورت اينه که يه بار برا وام ثبت نام ميکني و تا آخر تحصيلت وامو ميدن؟
      راستي مگه صندوق رفاه همه واما رو نميده؟ من راجع به وام وزارت علوم تا حال چيزي نشنيدم.
      نه یعنی فقط یکبار از این وامها میتونی استفاده کنی.
      بعد از تحصیل یعنی وام رو میگیری بعد از فراغ التحصیلی اقساطشو میدی(فقط وام وزارت علوم اینطوریه)
      این اسماشونه وگرنه همه نظر صندوق رفاه انجام میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      خواهر من الکی جو نده لطفا میگه دوستش رفته داره 2300میده دگ دروغ ک نداره بگه

لایک بدجور
      شدیدا تکذیب میشه و شهریه در کمرتین حالش 3/5 هست و با هزینه های جانبی کتای و خوابگاه و ماهیانه و .... تا همین ترمی 7-8 تومن میرسه.
      امسال شهریه ها بازم زیاد شد و شهریه پارسال و امسال با هم تفاوت داره!!! چه برسه به دو سال پیش!!!

این ورودی 2 سال پیشه و شهریه اون موقع رو میده! ورودی امسال شهریه خیلی بیشتر شد ! منم یک میشناسم ترمی 400 تومن شهریه میداد تا همین دو سال پیش که فارغ التحصیل شد البته برای دارو چرا؟ چون سال ورودیش میشد 86-87 و اون درو وبر!

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مشکل بعضیا که خودشونو علامه دهر میدونن اینه که دقت نمیکنن به حرف دیگران.
      من گفتم شهریه ثابت ورودی 93 شده 2400.ایشون میگن دوستشون ترم 4 پزشکیه.
      شهریه ثابت برای ورودی هر سال با توجه به نرخ تورم میره بالا دوست من سال 89 داروسازی آزاد تهران قبول شد الان شهریه ثابتش 1200.
      من هم امسال پزشکی نجف اباد ثبت نام کردم برای بهمن 2400 شهریه ثابتم بود.
      حالا کجای حرف من جو دادنه؟!

ممنون از تاییدتون Dynamic عزیز.
      ویرایش توسط simin11 : 13 اسفند 1393 در ساعت 10:52

15. Top | #30
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نه یعنی فقط یکبار از این وامها میتونی استفاده کنی.
      بعد از تحصیل یعنی وام رو میگیری بعد از فراغ التحصیلی اقساطشو میدی(فقط وام وزارت علوم اینطوریه)
      این اسماشونه وگرنه همه نظر صندوق رفاه انجام میشن.

شدیدا تکذیب میشه و شهریه در کمرتین حالش 3/5 هست و با هزینه های جانبی کتای و خوابگاه و ماهیانه و .... تا همین ترمی 7-8 تومن میرسه.
      امسال شهریه ها بازم زیاد شد و شهریه پارسال و امسال با هم تفاوت داره!!! چه برسه به دو سال پیش!!!

این ورودی 2 سال پیشه و شهریه اون موقع رو میده! ورودی امسال شهریه خیلی بیشتر شد ! منم یک میشناسم ترمی 400 تومن شهریه میداد تا همین دو سال پیش که فارغ التحصیل شد البته برای دارو چرا؟ چون سال ورودیش میشد 86-87 و اون درو وبر!
      من قول میدم نرم آزاد ب دوستامم میگم نرن خوبه؟؟؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن