خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

*چگونه در در ازمون ها زبان رو بالا بزنیم*

سلام به همه .راستش من دیدم خیلی ها تو درس زبان انگلیسی مشکل دارند خب گفتم یه چند تا راهکار بگم که راحن بشین از این غم!!:yahoo (19):
      من تجربه ی خودم که معمولا زبان رو زیر 75 نمیزنم میگم امید وارم مفید باشه:
      اولا بدونید که کلاس زبان اموزشکاه به شدت تاثیر داره با اینکه فک میکنید که سطح کتاب پایینتر از اوناست و بدرد کنکور نمیخوره سخت در اشتباهید!!

بلکه تو کلاس ها نگرش شما نسبت به زبان عوض میشه من الان خودم زبان میرم و بدون خوندن معمولا درصد های 70 رو میزنم وای به روزی که بخونم دیگه 100 میزنم!!!!!!

دومین مورد که خیلی توی کلوز تست و ریدینگ و مخصوصا گرامر تاثیر داره فقط و فقط خوندنه داستان اتگلیسی هست اصلا نمیخواد معنیش رو بفهمید یا نه!!!!

حالا میگید چطوری ؟من خودم وقتی به تست گرامر میرسم معمولا چون میگم نمیخونم گرامر رو هم بلد نیستم ولی بیشتر اوقات درست میزنم چرا چون وقتی داستان زیاد بخونی با انواع گرامر ها اشنا میشی و بدونی اینکه بدونی چون یه گزینه به چشمت اشنا تر مییاد راحت میفهمی کدومه!! واسه همین سعی کنید مطالعتون رو حتی ب صورت روزنامه ای به داستان های انگلیسی نیز اختصاص بدین ..البته یه چیزی بگم نگید با این راهکار ها دیگه نیازی به خوندن نیست که خیلی حرف اشباهیه!بلکه خوندن جای خودشه
      بازم ببخشید طولا
      نی شد

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خوب بود مرسی+

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      با پشتیبانم هماهنگ کنم
      نه . منم قبلا به ایدت فکر کردم ولی به اجرا نرسوندم .
      طرح جالبیه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن