خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question صنایع موشکی وزرات دفاع و سپاه

سلام میخواستم بدونم برای ورود به صنایع موشکی وزرات دفاع و سپاه باید چه رشته ای و از چه دانشگاهی وارد شد دانشگاه مالک اشتر میشه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو تو سایت shahrekhabar.com قسمته استخدامیش امیدوارم مشکلت حل شه...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اطلاعاتت زیاده ... عیبی نداره بفرما تو....

سلام برای ورود به صنایع موشکی وزارت دفاع کدوم دانشگاه یا رشته رو باید بخونم..هر کی بدونه و کمک نکنه خدا کنه روز کنکور خواب بمونه و سر جلسه نتونه بره....با تشکر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad76 نمایش پست ها
      سلام برای ورود به صنایع موشکی وزارت دفاع کدوم دانشگاه یا رشته رو باید بخونم..هر کی بدونه و کمک نکنه خدا کنه روز کنکور خواب بمونه و سر جلسه نتونه بره....با تشکر
      اوووووووه چه قسم سختی
      من که نمیدونم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      فک کنم باید دانشکده افسری ثبت نوم کنی ..رفیقم پارسال رفت تهرون ثبت نوم کرد قبولم شد

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری

دانشگاه افسری امام علی (ع)

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام میخواستم بدونم برای ورود به صنایع موشکی وزرات دفاع و سپاه باید چه رشته ای و از چه دانشگاهی وارد شد دانشگاه مالک اشتر میشه
      تا جايي که من اطلاع دارم همچين رشته اي با اين نام وجود نداره. ولي وزارت دفاع از کارشناسي به بالاي بعضي رشته ها استخدام ميکنه. مثلا برق و مکانيک و شيمي پيشرانه و... شايد از اين افراد تو اين زمينه ها استفاده کنه. ولي يه چيم بگم بعضي اساتيد(دکترا) هم تو وزارت دفاع کار ميکنن از جمله همين رشته هايي که بالا گفتم.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      تا جايي که من اطلاع دارم همچين رشته اي با اين نام وجود نداره. ولي وزارت دفاع از کارشناسي به بالاي بعضي رشته ها استخدام ميکنه. مثلا برق و مکانيک و شيمي پيشرانه و... شايد از اين افراد تو اين زمينه ها استفاده کنه. ولي يه چيم بگم بعضي اساتيد(دکترا) هم تو وزارت دفاع کار ميکنن از جمله همين رشته هايي که بالا گفتم.
      دقیقا درسته ، این رشته اصلا جز رشته های کارشناسی نیست ؛ وزارت دفاع از رشته های دانشگاهی مرتبط نیرو بر میداره ، که برای قسمت موشکی الکترونیک ، الکتروتکنیک و متالوژی بیشترین درصد رو تو پذیرش دارن ؛ تو قسمت موشکی هم استخدام خاصی وجود نداره ، باید تو وزارت دفاع استخدام شید ( اون رشته هایی که گفتم ) بعد بتونید یواش یواش و با در نظر گرفتن سلسله ی مراتب به قسمت موشکی برید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن