خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

سوال مهم از حرکت(فردا امتحان دارم) کمک.......

بچه ها من اصلا نمیتونم سوالات نمودار مکان زمان حرکت با شتاب ثابت رو بفهمم یه راه حلی پیشنهاد کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشتق رو نخوندید؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احتمالا چون نمودارش سهمی هست یکم سخت گرفتی

نقطه شروع این نمودار تو لحظه اول مکان اولیه هست

شیب نمودار در لحظه اول ( این که سربالایی هست یا سرپایینی تو ثانیه اول ) علامت سرعت اولیه رو معلوم میکنه

اگه تقعر سهمی به سمت بالا بود شیب مثبت و اگه به سمت پایین بود شیب منفی هست

اصلش همین تعیین علامت هاست عدد هارو هم با توجه به نمودار بزار تو رابطه اصلی معادله حرکت

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin13 نمایش پست ها
      احتمالا چون نمودارش سهمی هست یکم سخت گرفتی

نقطه شروع این نمودار تو لحظه اول مکان اولیه هست

شیب نمودار در لحظه اول ( این که سربالایی هست یا سرپایینی تو ثانیه اول ) علامت سرعت اولیه رو معلوم میکنه

اگه تقعر سهمی به سمت بالا بود شیب مثبت و اگه به سمت پایین بود شیب منفی هست

اصلش همین تعیین علامت هاست عدد هارو هم با توجه به نمودار بزار تو رابطه اصلی معادله حرکت
      تو این بخش مشکل عمده ای که دارم انتخاب فرموله و نمیدونم از کدوم فرمول حل میشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      مشتق رو نخوندید؟
      نه نیازه؟اگر نیازه یا کمک کننده است یه کتاب معرفی کنید که مخصوص مشتق باشه میتونم پیش خوانی کنم ولی از پایه گفته باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      تو این بخش مشکل عمده ای که دارم انتخاب فرموله و نمیدونم از کدوم فرمول حل میشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نه نیازه؟اگر نیازه یا کمک کننده است یه کتاب معرفی کنید که مخصوص مشتق باشه میتونم پیش خوانی کنم ولی از پایه گفته باشه
      باید به داده های مسئله دقت کنی مثلا وقتی حرفی از زمان نزده رابطه مستقل از زمان رو باید استفاده کنی 2aDELTAx

تنها توصیه ای که میشه کرد همینه که به صورت سوال خوب دقت کن و ببین چه پارامتر هایی داری و چه فرمولی مناسب اون سواله .. البته با تست زیاد میشه خیلی مسلط تر شد

ضمنا بعضی سوالا رو میشه با چند تا فرمول حل کرد اگه تو با یه فرمولی حل کردی و به جواب رسیدی ولی تو جزوه یا کتاب کمک درسی با یه فرمول دیگه حل کرد نگران نباش

امیدوارم امتحانتون رو خوب بدین

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلم ما ما سال دومیم مشتق و انتگرال رو در سطح حل تستا گفت خیلی کمک میکنه

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin13 نمایش پست ها
      باید به داده های مسئله دقت کنی مثلا وقتی حرفی از زمان نزده رابطه مستقل از زمان رو باید استفاده کنی 2aDELTAx

تنها توصیه ای که میشه کرد همینه که به صورت سوال خوب دقت کن و ببین چه پارامتر هایی داری و چه فرمولی مناسب اون سواله .. البته با تست زیاد میشه خیلی مسلط تر شد

ضمنا بعضی سوالا رو میشه با چند تا فرمول حل کرد اگه تو با یه فرمولی حل کردی و به جواب رسیدی ولی تو جزوه یا کتاب کمک درسی با یه فرمول دیگه حل کرد نگران نباش

امیدوارم امتحانتون رو خوب بدین
      مرسی از کمکاتون احتمال زیاد 18.5میشم یه سوال وقت نیاوردم:yahoo (19):

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام علیک!

منبعتون چیه از کجا می خونین؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن