خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات

دین و زندگی جامع خیلی سبز

سلام
      من دینی رو از روی جامع خیلی سبز میخونم و همیشه توی قلم چی بالای 80 میزنم اما همه میگن گاج خیلی بهتره میخوام بدونم منبع رو عوض کنم یا از همین خیلی سبز بخونم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب نظر من خیلی سبز خوبه.فرم کلی بیشتر انتشارات نزدیک به همه دیگه.:yahoo (1):

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به هیچ وجه منبعت رو عوض نکن حتی اگه گاج بهتر باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز عالی هست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم دارم دینی و زندگی جامع مهر و ماه و میخونم همه میگن گاج بهتره ولی یه راه مطمئن بهتر از دو راه غیر مطمئنه اگه الان بری رو گاج رشته افکارت پاره میشه و ممکنه پیام های دو مولف رو با هم قاطی کنی پس بهتره همون خیلی سبز رو بخونی...من خودم با مهر و ماه کار میکنم فقط تست های سنجش و سراسری رو میزنم و تقریبا همشم کامل ودرست میزنم...پیشنهاد میکنم تو هم همیکارو کن در ضمن درصد 80 عالیه تا کنکور نگرش دار موفق باشی...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهتره خیلی سبز رو بخونی...تجربه به من ثابت کرده عوض کردن منبع کمک درسی باعث آشفتگی ذهنی میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      سلام
      من دینی رو از روی جامع خیلی سبز میخونم و همیشه توی قلم چی بالای 80 میزنم اما همه میگن گاج خیلی بهتره میخوام بدونم منبع رو عوض کنم یا از همین خیلی سبز بخونم؟؟؟

کتاب خودتون رو ادامه بدید
      دو تا کتاب رشته ی افکارتونو پاره میکنه
      ^______________________^

9. Top | #9
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      up

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برای عربی ، جامع خیلی سبز و سفید گاج رو دارم و همزمان هر دو رو میخونم. خیلی سبز رو با برنامه آزمون ها ، و گاج رو به صورت مبحثی و خارج از برنامه ازمون و نتیجه اش این شده که عربی رو توی ازمون های قبلی 75 ، 80 و 88 زدم

توی ادبیات، هم موضوعی گاج دارم و هم جامع خیلی سبز ؛ گاج رو به صورت مبحثی و خارج از برنامه ی ازمون ها تست میزنم ؛ خیلی سبز رو هم درس به درس با توجه به برنامه آزمونا و نتیجه اش این شده ادبیات رو حدود 70 میزنم

راستش من از دو منبعی نتیجه گرفتم اما نمیدونم برای شما هم جواب میده یا نه ! البته شایدم بخواید کلاً گاج رو جایگزین خیلی سبز کنید که نظر شخصیم اینه که زیاد مشکلی پیش نمیاد، چون اگه کتاب درسی رو خوب مطالعه کنی و بعد بخوای درسنامه کتاب تست رو مرور کنی، زیاد فرقی نداره درسنامه گاج باشه یا خیلی سبز، مطالب، تثبیت میشه.
      فکر کنم تفاوت اساسی توی تستای تالیفی باشه. منم خیلی سبز دارم واسه دینی و اگه دقت کنی از تیپ های مختلف توی تستای تالیفی اش استفاده کرده ، هر چند بعضی جاها واقعا اعصاب آدمو خورد میکنه با بعضی تستاش !!!
      کلام آخر اینکه من با وجود چند نتیجه ی خوبی که از چند منبعی بودن توی ادبیات و عربی گرفتم، توی دینی فقط از روی خیلی سبز میخونم و تست میزنم و هنوز به این نتیجه نرسیدم که گاج رو بهش اضافه کنم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      up

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من دارم این کتابو

اگه کتاب درسی رو کامل واو به واو حفظ کنی تستای این کتاب رو هم بزنی راحت میتونی تو کنکور بالای 80-90 بزنی

تست های دینی یه سبک ثابتی دارن با حذف گزینه راحت میشه به جوابش رسید
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فقط کتاب رومیخونم ومیانگین60میزنم به نظظرم بهترین مرجع برای درسهای حفظی کتاب درسی هست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من دینیه خیلی سبز تاحالا به پستم نخورده ولی خودم گاج نقره ای می زنم دارم واسه 100 دینی می خونم خیلی کتاب کامل و خوبیه مخصوصا درسنامه هاش کاملا از کتاب بی نیازت می کنه با چندتا رتبه سه رقمیه کنکور هم صحبت کردم اونا هم تایید کردن هر مشاوری هم که گفتم کتاب چی بگیرم واسه درسای دیگه نظراتشون متفاوت بود ولی واسه دینی همشون گفتن گاج
      You Can live your Dream

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      20 رتبه دو رقمی میشناسم خیلی سبز خوندن. همین خیلی سبز عالیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن