خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره باید همون باشه ولی توی کتاب کاغذیش یه سری تمرینات و متن ها هم هست که نمیدونم توی این برنامه که شما میگین هست یا نه.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      اره باید همون باشه ولی توی کتاب کاغذیش یه سری تمرینات و متن ها هم هست که نمیدونم توی این برنامه که شما میگین هست یا نه.
      ببين برنامه اي كه من زدم 42 تا درس داره و توي هر درسحدود 12 تا لغت هست ديگه چيزي ديگه نيست ...

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره دقیقا 42 درس داره.همین برنامه هم کافیه.اون تمرینات برای تسلط بیشتره که در اون حد کار کردن نیاز نیست برای زبان کنکور.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از تمامی دوستان و به ویژه خواهر خوبم سیمین خانم متشکرم . از تجربیات دوستان استفاده کردم ، تصمیم دارم آه و ناله رو تموم کنم و از زبان انگلیسی غول نسازم و با تلاش مضاعف خودمو تو این درس بالا بکشم .
      بازم تشکر .

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب دیگه دوستان که راهنمایی هارو کردن؛منم راهنمایی خودم رو دارم که تو سنجش درصدم 94 و قلمچی 100 هست.
      برای گرامر:گاج نفره ای جامع کنکور؛که گرامر رو با زبون بسیار ساده و همراه با نکات ریز کنکوری بیان کرده.
      2.برای لغات:یک کتابچه لغت که تالیف معلم زبان خوبم آقای خان محمد زاده هست،قیمتشم 7 تومن هست.شامل تمام لغات درس به درس سوم و چهارم،همچنین دارای واژگان بیگانه(واژه هایی که داخل کنکور معمولا تو کتاب ذکر نشدن،که سراسری امسال تجربی،حدود 30 واژه بیگانه بود،برای تهیه کتاب پیغام خصوصی بده.
      3.برای کلوز تست و ریدینگ:و نترسیم از متن... شبقره
      بای بکس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن