خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      برید تو درایو c تون ؛ همه ی فولدر هارو باهم انتخاب کنید و ببینید روی هم چند گیگ فضای هارد رو اشتغال کردن ؛ بعد یه بارم از داخل مای کامپیوتر روی درایو c کلیک راست کنید و ببینید چقدر فضای درایو پر شده
      بعد همون روشی که دوستمون گفت ، خالی کردن پوشه ی temp رو امتحان کنید و بعد یه بارم از داخل همین پنجره ای که باز شده و حجم کل درایو رو نشون میده cleanup رو بزنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

35 مگ فقط ؟؟؟ اگه ویندوزت 7 یا ویستا هست حداقل 7 گیگ فضای خالی برای عملکرد صحیح ویندوز میخوای ؛ با این حجم کم که ویندوزت سرعتش لاک پشتی میشه که
      همه فولدر ها باهم 28 GB نشون میدن تقریبا، ولی از رو cحدود 45GB پر نشون میده disk cleanup هم میگه اندازه 150MB میشه خالی کرد، خالی کردن temp هم فایده نداشت
      :yahoo (19):
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برید تو درایو c تون ؛ همه ی فولدر هارو باهم انتخاب کنید و ببینید روی هم چند گیگ فضای هارد رو اشتغال کردن ؛ بعد یه بارم از داخل مای کامپیوتر روی درایو c کلیک راست کنید و ببینید چقدر فضای درایو پر شده
      بعد همون روشی که دوستمون گفت ، خالی کردن پوشه ی temp رو امتحان کنید و بعد یه بارم از داخل همین پنجره ای که باز شده و حجم کل درایو رو نشون میده cleanup رو بزنید

35 مگ فقط ؟؟؟ اگه ویندوزت 7 یا ویستا هست حداقل 7 گیگ فضای خالی برای عملکرد صحیح ویندوز میخوای ؛ با این حجم کم که ویندوزت سرعتش لاک پشتی میشه که
      واقعا ممنونم واسه من درست شـــــــــد....:yahoo (4):

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      همه فولدر ها باهم 28 GB نشون میدن تقریبا، ولی از رو cحدود 45GB پر نشون میده disk cleanup هم میگه اندازه 150MB میشه خالی کرد، خالی کردن temp هم فایده نداشت
      :yahoo (19):
      یه نگاهی به سطل زباله تون بندازین ، ببینید حجم زیادی نداره ؟ دسک تاب و دانلود رو هم بررسی کنید ؛ بعد کی ویندوزتون رو نصب کردین؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      یه نگاهی به سطل زباله تون بندازین ، ببینید حجم زیادی نداره ؟ دسک تاب و دانلود رو هم بررسی کنید ؛ بعد کی ویندوزتون رو نصب کردین؟
      سطل زباله کاملا خالی دسکتاپ و دانلود هم هیچ چیز زیادی نداره، همینجوری بدون هیچ دانلودی حجم اشغال شده بیشتر میشه تند تند،ویندوز مو خیلی وقته فک کنم 1بار 4 سال پیش بود بعد 1بار حدود 1سال و نیم پیش ویروسی شد دوباره ویندوز نصب کردن
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سطل زباله کاملا خالی دسکتاپ و دانلود هم هیچ چیز زیادی نداره، همینجوری بدون هیچ دانلودی حجم اشغال شده بیشتر میشه تند تند
      با اینکه ربطی به ویروس نداره ؛ ویروس کش دارین رو سیستم ؟ بعد کی ویندوز زدین ؟

سطل زباله کاملا خالی دسکتاپ و دانلود هم هیچ چیز زیادی نداره، همینجوری بدون هیچ دانلودی حجم اشغال شده بیشتر میشه تند تند،ویندوز مو خیلی وقته فک کنم 1بار 4 سال پیش بود بعد 1بار حدود 1سال و نیم پیش ویروسی شد دوباره ویندوز نصب کردن
      خوب دیگه نیلو خانم چه انتظاری از بدبخت سیستم دارین ؟!؟!؟ یه سال و نیمه داره هی برنامه روش میاد و پاک میشه اگه از برنامه حجمی تقریبا 1 مگ رو درایوتون مونده باشه تا الان باید حجمش پره پر شده باشه ؛ شما ویندوزتون رو عوض کنین ، اینطوری هم برای سیستمون خوبه چون سرعتش خیلی بالاتر میره و حجم اضافی که حافظه ی ram هم به مرور اضافه شده خالی میشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      با اینکه ربطی به ویروس نداره ؛ ویروس کش دارین رو سیستم ؟ بعد کی ویندوز زدین ؟
      آنتی ویروس آواست دارم، نمیدونم به ویروس ربط داره یا نه، هروقت cرو اسکن میکنم میگه بعضی قسمت ها اسکن نمیشه نمیدونم چرا،ویندوز عوض کنم اطلاعاتم میپره؟ :yahoo (2):
      ویرایش توسط niloojoon : 06 دی 1393 در ساعت 23:00

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آنتی ویروس آواست دارم، نمیدونم به ویروس ربط داره یا نه، هروقت cرو اسکن میکنم میگه بعضی قسمت ها اسکن نمیشه نمیدونم چرا،ویندوز عوض کنم اطلاعاتم میپره؟ :yahoo (2):
      بهترین کار همون عوض کردن سیستم عامل هست ؛ برنامه هایی که نصب دارین تو درایو c پاک میشن ولی اطلاعاتی که سایر درایو ها دارین ، نه مشکلی براشون پیش نمیاد ؛ آنتی ویروس هم پیشنهاد میکنم از آنتی ویروسی استفاده کنین که آپدیتش همه جا راحت گیر بیاد ؛ مثل eset یا mac

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن