خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه عربی رو نزنیم چه قدر عقب میفتیم؟

سلام دوستان تو کنکور زبان اگه عربی رو نزنیم ولی به جاش بقیه درسا رو بالای 60 70 بزنیم ایا امیدی هست که زیر 4000 بیاریم؟چون من عربی رو هنوز شروع نکردم ولی ادبیات دینی و زبان و زبان تخصصی رو از 3 ماه پیش شروع کردم و خیلی خوب جلو اومدم...ضرایب کنکور زبانم اینان ادبیات 4 عربی 2 دینی 3 زبان 2 زبان تخصصی 4؟به نظرتون بخونم یا نه؟واسه شروع کردن عربی هم از کجا شروع کنم؟کدوم کتابو پیشنهاد میکنید؟خودم عربی سفید گاج رو دارم...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      سلام دوستان تو کنکور زبان اگه عربی رو نزنیم ولی به جاش بقیه درسا رو بالای 60 70 بزنیم ایا امیدی هست که زیر 4000 بیاریم؟چون من عربی رو هنوز شروع نکردم ولی ادبیات دینی و زبان و زبان تخصصی رو از 3 ماه پیش شروع کردم و خیلی خوب جلو اومدم...ضرایب کنکور زبانم اینان ادبیات 4 عربی 2 دینی 3 زبان 2 زبان تخصصی 4؟به نظرتون بخونم یا نه؟واسه شروع کردن عربی هم از کجا شروع کنم؟کدوم کتابو پیشنهاد میکنید؟خودم عربی سفید گاج رو دارم...
      تو از همین فردا عربیو شروع کنی فقط روزی نیم ساعت بهت قول میدم زیر 60 نمیزنی..عربیو از اینجاhttp://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/5/12/دانلود کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون سایت خیلی خوبی رو معرفی کردی ختما ازش استفاده میکنم موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربی کامل گاج بهترین منبع برای عربی هست . تو صیه هممی کنم که عربی رو به هیچ وجه کنار نذارین . عربی عمومی راحت ترین درس درکنکور هست که بع راحتی حتی صد هم میشه زد.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان از اونجایی که منم توی عربی صفرم به من کدام کتاب رو پیشنهاد می کنید اصلا این دو کتاب تفاوتشون چیه؟
      عربی سفید گاج - عربی کامل گاج

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سری گاج نقره ای سری کاملی هست که نسبت به سری سفید فکر میکنم بهتره و برای کنکور همه چی داره ، درس نامه و کلی تست طبقه بندی شده.
      البته تو انجمن سرچ بزنید[ فکر کنم راجه به کتاب عربی بحث شده باشه ] ، تا بتونید بهترین کتاب رو پیدا کنید.
      همین عربی کاملی که گفتید مربوط به سری نقره ای هستش که پیشنهاد میکنم اگه خواستین گاج بگیرید نقره ای چاپ امسال رو بگیرید ، به خاطر این میگم چاپ جدید که تست های کنکور 93 رو پوشش داده.
      سری گاج سفید رو نمیدونم هنوز چاپ میشه یا نه ولی به هرحال سری نقره ای از نظرمن مناسب تره.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      تو از همین فردا عربیو شروع کنی فقط روزی نیم ساعت بهت قول میدم زیر 60 نمیزنی..عربیو از اینجاhttp://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/5/12/دانلود کن

میگه صفحه مورد نظر یافت نشد..
      یه وقتایی یه جاهایی آدم چیزی نمیدونه

یکی راهو یکی چاهه, دوراهی روبرومونه

یه وقتی راضی از اینی که میبینی خطر کردی

همیشه قصه رفتن نیست, یه جایی خوبه برگردی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aishin نمایش پست ها
      میگه صفحه مورد نظر یافت نشد..
      عربی ناصح زاده چهارم دبیرستان(2) (94-93)| آلاء

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فرق عربی کامل با سفید اینه اگه صفرین عربی کامل بهتره اگه یه چیزایی بلدین عربی سفید بهتره دیگه جامد و مشتق رو که یادتون نرفته که!!

2-3474.jpg
      عربی کامل میکرو طبقه‌بندی 93
      کــد : 3474

میکرو طبقه بندی
      * مشترک همه‌ی رشته ها
      - بخش اول،آموزش قواعد: بیان کلیه قواعد عربی کنکور به شیوه‌ی درس به درس
      - بخش دوم، ترجمه ، تعریب و مفهوم: شامل درسنامه‌های کاربردی برای آموزش مهارت‌های ترجمه
      - بخش سوم، درک مطلب: حاوی 42 متن کنکور سراسری از آسان به دشوار
      - مرور قواعد سال اول دبیرستان به همراه پرسش‌های چهار گزینه‌ای
      - بررسي تمام پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي كنكورهاي سراسري و آزمايشي سنجش با پاسخ‌هاي كاملاً تشريحي
      - همراه با خلاصه‌ی تمام مباحث عربی کنکور برای مرور سریع
      - مطابق با حذفیات عربی 2 و 3 و کنکور 94- به همراه كنكورهاي سراسري داخل و خارج از كشور 93
      2-3437.jpg

عربی سفید - میکروطبقه‌بندی
      کــد : 3437

عربی سفید با جلد طوسی!از آنجا که نسل جدید کتاب‌های کنکور در انتشارات بین‌المللی گاج در کلیه‌ی دروس با جلد طوسی رنگ منتشر می‌شوند، کتاب محبوب "عربی میکرو‌طبقه‌بندی کنکور" نیز که سال‌ها با نام "عربی سفید گاج" شناخته می‌شد، پس از این با جلد طوسی و البته با نام عربی سفید منتشر خواهد شد. مشترك همه رشته‌ها (بجز كارودانش و فني‌وحرفه‌اي)،سال اول، دوم، سوم* ارائه‌ي بيش از 2700 پرسش چهارگزينه‌اي از آزمون‌هاي:سراسري، آزاد، آزمايشي سنجش، جامع علمي-كاربردي،‌فني و حرفه‌اي و المپياد ادبي با پاسخ‌هاي كاملاً تشريحي * ارائه‌ي تمامي پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي سراسري و آزاد خارج از كشور* گزينش و طبقه‌بندي منحصر به فرد* ارائه‌ی مباحث جدید با توجه به نگاه متفاوت و ترکیبی کنکور* ارائه‌ی جعبه ابزارهای ویژه‌ برای هر مبحث برای اولین بار در کتاب‌های کنکور* مطابق با آخرین تغییرات و حذفیات کتاب‌های درسی و کنکور* آموزش جامع قواعد در قالب درسنامه‌های کاربردی
      * به همراه كنكورهاي سراسري داخل و خارج از كشور 93

خودم عربی سفید رو دارم خود سایتش که نوشته عربی سفید(که طوسیه!)واسه کنکور مناسب تره موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن