خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خوابگاه به یک چیز بستگی داره
      به هم اتاقیات بهت بخورن ساکت باشن به موقع بخوابن باهات هم تیپت باشن رعایت هم دیگه رو بکنید مشکلی پیش نمیاد احتمال زیاد
      جو خوابگاه هم ساکت باشه که خیلی بهتر عالی میشه
      نگاه کنید خیلی مهمه از اولش دیدی کسی تو اتاق بار اول میرید تا اولشه قانون بگذارید کامل بهش پایبند باشید به نفع خودتونم هست
      به امکانات خوابگاهتونم بستگی داره و چیزای دیگه
      سوالی بود در خدمتم

"When the going gets tough, the tough get going."

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هفت سال از راهنمایی تا دبیرستان تو خوابگاه بودم
      همش بستگی به هم خوابگاهیاتون داره
      یه سال خوابگامون تمیز تمیز بود جون بقیه بچه ها مراعات میکردن ولی میدیدی سال دیگه همش کثیف بود چون بچه هاش بی خیال بودن و تو کثیفی راحت
      .........

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kim Jae joong نمایش پست ها

سازگاري يه چيزه اين عكسا يه چيز ديگه
      واقعا انقدر اوضاع وحشتناكه؟
      كسي از خوابگاه هي دولتي يا خصوصي امل مراغه كاشان كردستان خبر داره وضعشون؟ جاي خوبي پيدا ميشه تو اين شهر ها؟
      من خودم اهل کاشانم ولی شنیدم خوابگاهای کاشان خوبه...بازم تحقیق کنید

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم تا حالا دو تا خوابگاه بودم دو هفته اول دانشگاه خوابگاه الزهرا تهران بودم...اتاقا برا کارشناسیا 6 نفره بود ... کف اتاقا پارکتای ساده بود و ی فرش وسطش... تازه رنگ کرده بودن اتاقا رو...یخچال با اتاق بغلی مشترک...هر کی ی قفسه کوچیک بالا تختش داشت...هر کی ی کمد از این چوبیا...من افتاده بودم طبقه چهارم آسانسور نداشت ینی خیلی بد بود... تی وی اتاق نداشت تو اتاق تلوزیون بود...تشک و پتو و بالشت و اینا باید خودت میبردی...یادمه اتو هم داشت ولی تو ی اتاقی بود ک هر کی میخواس می اومد لباساشو اتو میزد...میز و صندلی هم داشت..اشپز خونه شم خوب بود تمیز بود..سرویس بهداشتی شم تمیز بود...اشپزخونش ک میرفتی برج میلاد پیدا بود خیلی باحال بود...ساکت بود در کل خیلی خوب بود...فضای بیرون خوابگاهم دار و دارخت و اینا...هم اتاقیامم تمیز .. کلا جو خوبی بود

حالا بریم سراغ اصفهان

هفته سوم ب بعد خوابگاه اصفهان بودم... مثل الزهرا اتاقا برا کارشناسیا 6نفره بود ترم 2 5نفر بودیم یکی از اتاقمون رفت...کف اتاق موکت بود ی فرشم روش...هر اتاق ی یخچال داشت...دو تا قفسه کوچیک تو هر اتاق بود... 4 تا کمد دیواری و 2 تا کمد فلزی ک هر کی زودتر کمد دیواریا رو برمیداش زرنگی کرده بود چون جا دار بود...من طبقه اول بودم ولی اونایی ک طبقه 4 و 5بودن راحت بودن چون آسانسور داشت...تی وی هر اتاقی نداشت تو اتاق تی وی بود...تشک و پتو و بالشت خودمون باید میبردیم..دو تا صندلی و دو تا میز هم داشت هر اتاق...اشپزخونشم بد نبود... سرویس بهداشتی طبقه اول ک ما بودیم ک تمیز بود..ساکت نیست اصلا .. طبقه های دیگه ساکت بودا این طبقه اول خیلی شلوغ بود...بخاطر سوپر مارکت و آرایشگاه و لباس فروشی و اینا...فضای بیرونشم دار و درخته خوبه...با علوم پزشکیا خوابگاهمون رو ب رو همه...هم اتاقیام شلخته ... جارو برقی تو رفاه بود میخواسیم میرفتیم اونجا..اتو نداشت...توپ والیبال و بسکتبالو و .. داشت...فوتبال دستیم بود...

هر چی بود توضیح دادم سوال دیگه ای داشتین در خدمتم...

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من الان خوابگاه هایه فردوسیم بعضیاشون ک سه نفرس توهراتاقم یه یخچاله بادوتاکمددیواری بزرگو جالباسی فضایه سرسبزوعالییم داره وسایل ورزشی تایپوتکثیرویه هایپرمارکت بزرگ ک توش همه چی میفروشن حتی کفش فقط لباس ندارن اونم باتخفیف ولی خوب کم اماهمونم غنیمتهیه سری دیگه هم سوییته یه سوییت بای اشپزخونه اپنوحال وسه تا اتاق کسه چارتختس هرکدوم بعضیاشم ام دی افه وحمام و دستشوییم داره خیلیم عالیه وی کلا توخوابگاه نمشه درس خوند همش باید اتق مطالعه بیرون خوابگاه باشی فردوسیم خوابگاهش داخل دانشگاست ویه اتاق مطالعه خیلی بزرگم داره بیرون خوابگاه من ازاینجااظلاعات کامل داشتم گفتم بزارم تاشماهم اطلاع داشته باشید

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من سه سال راهنمایی خوابگاه بودم انصافا خیلی حال داد...کاش تموم نمیشد... اگه دانشگاهم یه همچین خوابگاهی به پستم بخوره معرکه میشه...
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      My name is MAGIC BOY.
      For five years I was stranded on an khabgah
      with only one goal:
      survive
      به شخصه حاضرم تو پارک بخوابم
      تحمل خوابگاه و شرایط و حتی قوانین و خاموشی رو ندارم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)