خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 52
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      منم یه سال خوابگاه گرفتم واسه ده سال بسه ..
      حتی الامکان اجاره کنید یه خونه رو

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      به نظرتون خوابگاه ها اینجورین؟اطلاعات زیادی ندارم راجبشون ولی خیلی مشتاقم بدونم اصن به چه دانشجو هایی داده میشه چند نفر باهم ایا هم رشته هستن همشون؟هر چی هست امیدوارم مثل تصویر زیر نباشه...وگزنه باید به دانشگاه های شهر خودمون فکر کنم...
      فایل پیوست 18343
      هه نه بابا برادر!
      دانشگاه خوب قبول بشی خابگاهشم خوبه! من داداشم دانشگاه تهرانه توخابگاه فقط خودش تویه اتاقه یعنی اصلا هم اتاقی هم نداره!!
      این عکسای نظافت و ... هم بستگی به هم اتاقیات و نظافت خودتون داره فقط
      ولی تاجایی که من مطلعم دانشگاه خوب هم امکانات خابگاهش خوبه هم سلفش خوبه هم بچهاش باشخصیت و منظمن

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      daneshgah azad be nodrat khabgah dare
      تو همه شهرها برا دخترا داره

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها

هه نه بابا برادر!
      دانشگاه خوب قبول بشی خابگاهشم خوبه! من داداشم دانشگاه تهرانه توخابگاه فقط خودش تویه اتاقه یعنی اصلا هم اتاقی هم نداره!!
      این عکسای نظافت و ... هم بستگی به هم اتاقیات و نظافت خودتون داره فقط
      ولی تاجایی که من مطلعم دانشگاه خوب هم امکانات خابگاهش خوبه هم سلفش خوبه هم بچهاش باشخصیت و منظمن
      اتاق تک نفره تو مقاطع بالا تخصیص میدن نه؟؟؟؟برا کارکردن رو پایان نامه و اینجور چیزا

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      از خوابگاه چی میخواید آخه؟؟؟
      ی تلویزیون که بعضا تو ی اتاق مشترک هست بعضا هم هر اتاق یکی داره تا جایی که شنیدم
      امکانات ورزشی پینگ پنگ فوتبال دستی دوچرخه ثابت اینا دارن بعضی ها
      بعضی ها یخچال مشترک دارن بعضی ها هم هر اتاق ی یخچال 5 فوت که بنابر اعلام صندوق رفاه دانشجویی از شرکت ایستکول خریداری شده
      نفری ی تخت میدن
      کفش موکت هست یا بسته به دانشگاهش فرش هم انداختن
      نفری هم باید ی کمد باشه قاعدتا که کیفیتش فرق داره فلزی باشه چوبی باشه و ...
      جارو برقی و اتو هم تو هر خوابگاه به تعداد کافی تهیه میشه عموما
      آشپزخونه هم عموما مشترک هست بین اتاق ها
      هر اتاق هم 2 تا 4 نفره هست استاندارد ولی دیده شده تعداد بیشتری!!هم اسکان دادن
      مثلا خوابگاه های دانشگاه تبریز نرفتم ولی از دوستم که دانشجوی زبان انگلیسی هست و خوابگاه میمونه شنیدم 4 بلوک از واحد های آپارتمانی خانه سازی رو دورش دیوار کشیدن هر بلوک 6 طبقه بدون آسانسور هر طبقه 2 واحد هر واحد 3 خوابه که هر اتاقش 4 نفر زندگی میکن!!
      این وسط خوابگاه های خصوصی هم هستند که بسته به قیمت خدمات و امکانات متنوعی دارند
      *هنوز خوابگاه از نزدیک ندیدم و اینا حاصل خوانده ها و شنیده هاست!!میتونید به سایت دانشگاه مورد نظر رفته ببینید خوابگاهاش چطوریه

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان پاوربانک لازم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      دوستان پاوربانک لازم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تابه قابلمه بشقاب قاشق لیوان مسواک خمیر دندون حوله کوچیک حوله حموم شامپو صابون لباس راحتی اینا لازم میشه!!!
      پاوربانک میخوای چیکار؟پریز برق هست دیگهی سیم سیار باشه بکشی بزاری بالا سرت کارت رو راه میندازه

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال دیگه اینقدرا هم بد نیست تهش میریزین تو پارک دیگه d:
      ولی میگن تهران عموماً دانشگاه های خوبش خوابگاه های تمیزی دارن نمیدونم....

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه دانشجویا خوششون میاد که اتاقشون کثیف و بی نظم باشه ...

ازش عکس بگیرن و بگن ما اینیم .. ما خیییییییلی باحالیم ...

من نمیدونم چه افتخاری در کثیفی هست !!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      از خوابگاه چی میخواید آخه؟؟؟
      ی تلویزیون که بعضا تو ی اتاق مشترک هست بعضا هم هر اتاق یکی داره تا جایی که شنیدم
      امکانات ورزشی پینگ پنگ فوتبال دستی دوچرخه ثابت اینا دارن بعضی ها
      بعضی ها یخچال مشترک دارن بعضی ها هم هر اتاق ی یخچال 5 فوت که بنابر اعلام صندوق رفاه دانشجویی از شرکت ایستکول خریداری شده
      نفری ی تخت میدن
      کفش موکت هست یا بسته به دانشگاهش فرش هم انداختن
      نفری هم باید ی کمد باشه قاعدتا که کیفیتش فرق داره فلزی باشه چوبی باشه و ...
      جارو برقی و اتو هم تو هر خوابگاه به تعداد کافی تهیه میشه عموما
      آشپزخونه هم عموما مشترک هست بین اتاق ها
      هر اتاق هم 2 تا 4 نفره هست استاندارد ولی دیده شده تعداد بیشتری!!هم اسکان دادن
      مثلا خوابگاه های دانشگاه تبریز نرفتم ولی از دوستم که دانشجوی زبان انگلیسی هست و خوابگاه میمونه شنیدم 4 بلوک از واحد های آپارتمانی خانه سازی رو دورش دیوار کشیدن هر بلوک 6 طبقه بدون آسانسور هر طبقه 2 واحد هر واحد 3 خوابه که هر اتاقش 4 نفر زندگی میکن!!
      این وسط خوابگاه های خصوصی هم هستند که بسته به قیمت خدمات و امکانات متنوعی دارند
      *هنوز خوابگاه از نزدیک ندیدم و اینا حاصل خوانده ها و شنیده هاست!!میتونید به سایت دانشگاه مورد نظر رفته ببینید خوابگاهاش چطوریه
      همينايي كه شما گفتي هم خيلياش نيس
      من خوابگاه هاي زيادي رفتم چه از طرف دوستام برم سر بزنم بهشون چه خودم زندگي كرده باشم

تو خوابگاه كسي برا شما اتو تهيه نميكنه! هر اتاق يه تلوزيون نداره!اكثر خوابگاه هاي دولتي اصلا تلوزيون ندارن(اونايي كه زير نظر وزارت علوم ان)ولي وزارت بهداشت وضعيت ب نسبت بهتري داره
      توي سالن يا توي نمازخونه فقط يه تلوزيون ميذارن براي تمام ادمايي كه تو كل خوابگاه دارن زنزگي ميكنن ،هيچوقت يادم نميره برا فيلم اواي باران بچه ها رو پاي هم مينشستن كه جاشون بشه اخه ٧٠ نفر همزمان ميخواستن فيلمو ببينن
      بطور كلي شما تو خوابگاه فقط يه تخت داري يه كمد كه اكثرا فلزيه و تمام! سه راهه برا پريز و اتو و سشوار و حتي تشك اون تخت رو بايد خودت ببري
      استانداردي كه شما گفتي هم اينا نيس اتاق دو نفره فقط تو مقاطع ارشد وجود داره برا كارشناسي اتاقها ٤-٦-٨ نفره اس و هرچي جمعيت كمتري باشيد هزينه بيشتري ميپردازيد
      پينگ پنگ دوچرخه و... كه گفتيد از هر صد تا خوابگاه يكيش داره
      اكثر خوابگاه هاي وزارت علوم حياط هم ندارن ولي وزارت بهداشت داره ساختموناش كمي بزرگتر و تميز تر هستن

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا جایی که میتونی شهر خودت دانشگاه برو، خوابگاه و خانه چند نفره و... فاجعست

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط facebok نمایش پست ها
      تا جایی که میتونی شهر خودت دانشگاه برو، خوابگاه و خانه چند نفره و... فاجعست
      وقتي شهرخودمون نداره اون رشته رو چي؟
      من پارسال مخالف صد درصد خوابگاه بودم الان كنمور دادم گفتم برم بهتره اجتماعي تر و براي تجربه زندگي مستقل و... اما وضعيتش اسفناكه
      ليست خوابگاه هاي خودگران هر شهري و قيمت هاشون رو از كجا ميشه گرفت؟
      من واسه مراغه كردستان امل كاشان رو ميخوام وضعيت دولتي و خودگردان و اينكه خودگردانش واقعا خوب باشه نه خرابه بي مسئوليت
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      همينايي كه شما گفتي هم خيلياش نيس
      من خوابگاه هاي زيادي رفتم چه از طرف دوستام برم سر بزنم بهشون چه خودم زندگي كرده باشم

تو خوابگاه كسي برا شما اتو تهيه نميكنه! هر اتاق يه تلوزيون نداره!اكثر خوابگاه هاي دولتي اصلا تلوزيون ندارن(اونايي كه زير نظر وزارت علوم ان)ولي وزارت بهداشت وضعيت ب نسبت بهتري داره
      توي سالن يا توي نمازخونه فقط يه تلوزيون ميذارن براي تمام ادمايي كه تو كل خوابگاه دارن زنزگي ميكنن ،هيچوقت يادم نميره برا فيلم اواي باران بچه ها رو پاي هم مينشستن كه جاشون بشه اخه ٧٠ نفر همزمان ميخواستن فيلمو ببينن
      بطور كلي شما تو خوابگاه فقط يه تخت داري يه كمد كه اكثرا فلزيه و تمام! سه راهه برا پريز و اتو و سشوار و حتي تشك اون تخت رو بايد خودت ببري
      استانداردي كه شما گفتي هم اينا نيس اتاق دو نفره فقط تو مقاطع ارشد وجود داره برا كارشناسي اتاقها ٤-٦-٨ نفره اس و هرچي جمعيت كمتري باشيد هزينه بيشتري ميپردازيد
      پينگ پنگ دوچرخه و... كه گفتيد از هر صد تا خوابگاه يكيش داره
      اكثر خوابگاه هاي وزارت علوم حياط هم ندارن ولي وزارت بهداشت داره ساختموناش كمي بزرگتر و تميز تر هستن
      همه اینها که گفتم رو وزارت بهداشت داره
      خوابگاه دو نفره مثلا حتی علوم پزشکی گناباد ارائه میکنه حتی برا ترم یکی ها کافیه درخواست بدید
      یا مثلا حتی جهرم اتو و مایکرو ویو و جاروبرقی اینا داره

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی که دانشگاه دولتی میره میتونه به خوابگاه خصوصی بره؟؟ خوابگاه خصوصی اتاق تک نفره میدن؟؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      کسی که دانشگاه دولتی میره میتونه به خوابگاه خصوصی بره؟؟ خوابگاه خصوصی اتاق تک نفره میدن؟؟
      خوابگاه خصوصی ربطی به دانشگاه نداره که بخواد مانع بشه یا نشه
      اتاق تکی نشنیدم ولی از بچه ها گرفته بودند کل اون طبقه که اینا بودند خالی بود جز اتاق اینا که دو نفری میموندند تو ی اتاق 4 نفری
      نهایتا پول کل اتاق رو میگیره کس دیگه ای رو نمیاره پیشت دیگه!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)