خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      تخمین رتبه بدون تاثیر معدله..معدل شما پایین بوده و رو رتبتون تاثیرگذاشته..اگه تاثیر معدل نبود رتبتون 3000 میشد
      تخمین رتبه دقیق نیست.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      تخمین رتبه دقیق نیست.
      وقتی تاثیر معدل نباشه معلومه که دقیق نیست..من بالا اشاره کردم خوب بخونید

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی تاثیر معدل نباشه معلومه که دقیق نیست..من بالا اشاره کردم خوب بخونید
      اسمش با خودشه.تخمین.یعنی ی چیزه حدودی میده.حتی اگه تاثیر معدل هم نباشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      اسمش با خودشه.تخمین.یعنی ی چیزه حدودی میده.حتی اگه تاثیر معدل هم نباشه
      اگه قرار بود که عینا بگه که زمان انتخاب رشته بچه ها این همه پول مشاور نمیدادن بستگی به تراز هر سالم داره ...کسی نگفت عینا درس میگه ولی وقتی 2000تا زیرو رو میکنه کار معدله..

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تخمین رتبه ی کانون چرت مطلقه.
      بعدشم الان منظورت از این کارا چیه؟
      می دونی چندتا کنکوری با معدل پایین توی این فروم هست؟
      خب این کارت باعث تضعیف روحیه میشه.
      خودتم به این چیزا دقت نکن.بشین درستو بخون.تاثیر خود کنکور خیلی بیشتر از معدله
      آنقدر زمین خورده ام که بدانم
      برای برخاستن نه دستی از برون
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من منکر این نیستم که درصدم و معدلم کم نیست و باید حتما درصدهام بالا باشه منکر این نیستم که سایت کانون قلم چی در تخمین رتبه اشتباهی نمیکنه ولی نه دیگه 8000 تا ....
      این میشه ادم خودشو قول زدن
      کارنامه های سال با همون تخمین سال قبل هست اگه بزنید میاره واستون همشون در حد نصاب رتبه درصدشون هست

بازم میگم منکر این نیستم که درصدم کم نیست ولی میخواهم بگم من چقدر بخونم فکر میکنید میشه خنثی کرد با درصد من خود انشتین بشم بزنم 100 درصد بازم نمیتونم موفق بشم خوندن من روی هواست وقتی که من درصدها برای زیر 1000 بزنم وبرا رتبه ی زیر 1000 باشه اونوقت ببین رتبه ی منو از 1000 میاره میکشه 7000 یا 8000 اینطوری فکر میکنی عادلانه هست اصلا من به جهنم من نمیخونم درس گذاشتم کنار

دیگران چی؟؟؟اونایی که میتونن موفق بشن
      میدونید تنها با اینکار فرصت چند نفر ازشون میگیرن بهتر بدونید نخبگان این کشور همیشه رتبه شون 1 رقمی نشده کسایی هم بودند که رتبه شون 2000 یا 3000 شده و تونستن خدمتی به جامعشون بکنن که اون زیر 1000 نتونستن بکنن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تخمین رتبه بدون تاثیر معدله..معدل شما پایین بوده و رو رتبتون تاثیرگذاشته..اگه تاثیر معدل نبود رتبتون 3000 میشد
      مگه من چی گفتم؟؟منظور منم همین بود که تخمین رو ول کنید...فقط بخونید:yahoo (1):

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من منکر این نیستم که درصدم و معدلم کم نیست و باید حتما درصدهام بالا باشه منکر این نیستم که سایت کانون قلم چی در تخمین رتبه اشتباهی نمیکنه ولی نه دیگه 8000 تا ....
      این میشه ادم خودشو قول زدن
      کارنامه های سال با همون تخمین سال قبل هست اگه بزنید میاره واستون همشون در حد نصاب رتبه درصدشون هست

بازم میگم منکر این نیستم که درصدم کم نیست ولی میخواهم بگم من چقدر بخونم فکر میکنید میشه خنثی کرد با درصد من خود انشتین بشم بزنم 100 درصد بازم نمیتونم موفق بشم خوندن من روی هواست وقتی که من درصدها برای زیر 1000 بزنم وبرا رتبه ی زیر 1000 باشه اونوقت ببین رتبه ی منو از 1000 میاره میکشه 7000 یا 8000 اینطوری فکر میکنی عادلانه هست اصلا من به جهنم من نمیخونم درس گذاشتم کنار

دیگران چی؟؟؟اونایی که میتونن موفق بشن
      میدونید تنها با اینکار فرصت چند نفر ازشون میگیرن بهتر بدونید نخبگان این کشور همیشه رتبه شون 1 رقمی نشده کسایی هم بودند که رتبه شون 2000 یا 3000 شده و تونستن خدمتی به جامعشون بکنن که اون زیر 1000 نتونستن بکنن
      در ضمن تاثیر معدل در این سایت بهتره بدونید که خنثی شده هست حد نصاب خودش داره که تاثیر خوب بد نداشته باشه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شرایط همینه با گفتن این حرفا هم هیچی عوض نمیشه پس دو راه داری به جا این بحث کردنا ...1 یا حسابی تلاش کنی شاید قبول شدی و رتبه زیر 1000 شدی 2-همینجوری که خودت میگی نخونی و بیخیال بشی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین داداش اولآ که اگه میخوای با این درصدا بری کنکور بدی نری بهتره و معدلت با این درصدا رو "آیندت تآثیری نداره"
      6 ماه مونده درصداتو ببر حداقل بالا40 قول میدم معدلت اذیتت نکنه
      ثانیآ اگه خیلی خیلی خیلی ناراحتی مرد باش و دوباره دیپلم بگیر...

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      25درصد انقدرکم نمیکنه 75درصد حاصل کارخودمونه ومیشه رتبه بسیار خوبی اورد

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ubonse نمایش پست ها
      ببین داداش اولآ که اگه میخوای با این درصدا بری کنکور بدی نری بهتره و معدلت با این درصدا رو "آیندت تآثیری نداره"
      سلام
      میشه بیشتر توضیح بدی؟؟
      مگه میشه دوباره از اول دیپلم گرفت؟؟؟؟
      من خودم به فکر این بود پرس جو کردم ولی اخه گفتن نمیشه گرفت؟؟
      من میتونم از اول امتحان بدم یعنی؟؟ یا مثلا اون نمره هایی که خراب کرده ام درسته کنم؟؟؟؟؟؟
      من همه ی نمره هام خوبه فقط دوتا نمره های که توشون تجدید شده ام خراب کرده بقیه نمره هام همشون دور بر16 هستن
      ولی فقط دوتا نمره ی فیزیک و جبراحتمال تو هر دوشون 1 شده ام واسه همین خیلی بدجوری روی معدلم تاثیر گذاشته اگه میشه لطفا حتما کمکم کن خواهش میکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ubonse نمایش پست ها
      سلام
      میشه بیشتر توضیح بدی؟؟
      من میتونم از اول امتحان بدم یعنی؟؟ یا مثلا اون نمره هایی که خراب کرده ام درسته کنم؟؟؟؟؟؟
      من همه ی نمره هام خوبه فقط دوتا نمره های که توشون تجدید شده ام خراب کرده بقیه نمره هام همشون دور بر16 هستن
      ولی فقط دوتا نمره ی فیزیک و جبراحتمال تو هر دوشون 1 شده ام واسه همین خیلی بدجوری روی معدلم تاثیر گذاشته اگه میشه لطفا حتما کمکم کن خواهش میکنم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هرچه قدر درصدات عالی باشن تاثیر کمتر اعمال میشه.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      میشه بیشتر توضیح بدی؟؟
      ولی فقط دوتا نمره ی فیزیک و جبراحتمال تو هر دوشون 1 شده ام واسه همین خیلی بدجوری روی معدلم تاثیر گذاشته اگه میشه لطفا حتما کمکم کن خواهش میکنم[/quote]

نميشه اونايي كه خراب كردي دوباره امتحان بدي ولي ميشه از اول همه رو امتحان داد و شايد يكي دو سال وقتت گرفته بشه كه ممكنه با مشكل سربازي رو به رو بشي(واسه اطلاعات بيشتر از آموزش پرورش بپرس هرگز از مدرسه نپرس برو آموزش پرورش) ولي اگه با همين معدل كنكور بدي قول ميدم ضربه زيادي نخوري، قول شرف...

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما 3 درس (عربی ، ریاضی و فیزیک) رو میخای کامل سفید بزاری بقیه درصدات هم اکثرا زیر 15 درصده فقط دو تا بالای 15 درصد داری خب چه انتظاری داری؟ میخای رتبت چند بشه مثلا؟
      توصیه من اینه که یه کم بیشتر تلاش کن بجای غر زدن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن