خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 117
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      اگه واقعا بشینی بخونی این حدود 6ماه رو از همه چی بزنی میشه " ولی اینجوری نباشه که تو اسفند باز تاپیک بزنین که اگه از اسفند شروع کنم میشه...قبلا یکی گفته بود از آبان شروع کنم میشه ولی هنوزم خوب شروع نکرده همشم جز بهترین ارسال کننده های انجمنه ...وقتی میگم از همه چی بزنی یعنی نت تعطیل موبایل تعطیل حتی نفس کشیدنم تعطیل..خ دیر شروع کردی باس جورشو بکشی ولی میشه اگه بخوای
      این درباره من نیس ما کمو بیش خوندیم...از مشاورمان شنیدم...خیلی ممنون از نظرتون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میگم حالا نمیشه مثلا با روزی 12 ساعت یا 10 ساعت یه رتبه در حد 1000 بیاریم؟
      آنقدر زمین خورده ام که بدانم
      برای برخاستن نه دستی از برون
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar abi نمایش پست ها
      میگم حالا نمیشه مثلا با روزی 12 ساعت یا 10 ساعت یه رتبه در حد 1000 بیاریم؟
      رستگار رحمانی...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا همه گیر دادن به رستگار رحمانی؟اون سال اول که کنکور داده رتبه 3 منطقه 3 شده.انتظار دارید همچین آدمی درسا رو یادش بره؟من مصاحبه شو تو قلمچی خوندم.
      چرت و پرتم راجع بهش زیاد شنیدم.یکی از دوستام می گفت معدلش 10 بوده.تو مصاحبه نوشته بود 19 به بالا بوده.
      من خودم با کسی تعارف ندارم.درس بخونم واقعا می تونم جزو زیر 1000ها باشم.ولی حوصله درس خوندن ندارم.معدلم 18 شد.اونم سال 92 که امتحان نهایی مثل آب خوردن بود.
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      منم یکی از فامیلامون تا بهمن قصد داشت بزاره کنکور سال بعد ، یهو از اسفند نمیدونیم چی شد شروع کرد به خوندن ولی ترکوندااااا ، 12 میخوابید 4 صبح بلند میشد ینی تا جایی ک جون داشت خوند ! دندانپزشکی تهران اورد چون خونشون اصفهان بود ترم بعد انتقالی گرفت اصفهان...
      یعنی دیگه من از این قومتون نقطه چین مخ ترم که نتونم قبول شم . تازه منکه از سر سال میخونم...

حالا تو هی بران ایه یاس بخون:yahoo (4):

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز حرف مشاورتون شامل حال کسایی میشه ک یه پیش زمینه ای دارن
      اما مثلا یکی ک یه معادله ی دو مجهولی ساده نمیتونه حل کنه یا مثلا فعلارو به عربی نمیتونه صرف کنه یا اصن تو عمرش لای کتاب ادبیاتشو باز نکرده
      به نظر خودت منطقیه بتونه تو شش ماه رتبه بیاره؟؟؟
      به نظر من احتمالش خیلییییییی کمه
      مشاورا اصولا به کسی که تو این 6 ماهی ک از تابستون گذشته تا الان هفته ای 40-50 ساعت نخونده باشه این حرفو میزنن ، کسی ک خودش نخونده ولی درسش خوبه
      نه کسی ک ببخشید کلا تعطیله
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar abi نمایش پست ها
      چرا همه گیر دادن به رستگار رحمانی؟اون سال اول که کنکور داده رتبه 3 منطقه 3 شده.انتظار دارید همچین آدمی درسا رو یادش بره؟من مصاحبه شو تو قلمچی خوندم.
      چرت و پرتم راجع بهش زیاد شنیدم.یکی از دوستام می گفت معدلش 10 بوده.تو مصاحبه نوشته بود 19 به بالا بوده.
      من خودم با کسی تعارف ندارم.درس بخونم واقعا می تونم جزو زیر 1000ها باشم.ولی حوصله درس خوندن ندارم.معدلم 18 شد.اونم سال 92 که امتحان نهایی مثل آب خوردن بود.
      ههههههه . حرفی که حداقل هزار بار شنیدم و هر هزار بار برام خنده دار بوده : (( من اگه بخونم میارم ))
      ببینید عزیزای من ، این جمله ای ه بالا گفه شده یه چیز بیخوده ! خوب معلومه ! هر کسی بخونه میتونه هر چی میخواد رتبه بیاره . اصلا از این حرفا پیش خودتون نگین که نمیدونم من اگه بخونم میارم .. با وجود نخوندنم ترازم خوبه و ...
      آزمون قبل تراز من 7500 اومد تو مدره یکی از دوستام گفت ما مثل تو نیستیم بریم بشینیم کتابارو از بس بخخونیم پاره شن ، مام اگه بخونیم میاریم.
      اون کسی که اگه بخونه هم نمیاره خنگه و جاش تو تیمارستانه نه مدرسه .
      پس هیچ وقت نگین من اگه بخونم پتانسیل دارم .با این حرفا شاید بتونین خودتونو قانع کنید اما بقیه رو نمیتونید . همیشه سعی کنید با عمل بخونید و بیارید تا بقیه باور کنن که میتونید .

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      مشاورمون دیروز گفت که حتی اگه کسیم با وجود از دی شروع کنه میتونه رشته تاپ بیاره ورتبه برتر شه.....بنظر من جوکی بیش نیست...نظر شما چیه

سلام. وا مشاورتون بیکار که نیست بیاد جوک بگه واسه شما!

یه دسته از افراد هستند که هر ماه میان میگن الان دیگه دیر نشده واسه استارت؟ بعد با همین توجیه بیخیال میشن میرن تا یک ماه دیگه که دوباره به هر دلیلی جوگیر میشن میان میگن از الان شروع کنم دیر نشده؟ و ...
      "حکایت این افراد مثل اون آدمی هست که روی سنگ قبرش نوشتن: در اینجا کسی خوابیده است که میخواست از فردا زندگی کند!"

آخه یکی نیست بگه عزیزمن فرض کنیم دیر شده, 6ماه مونده, 4ماه مونده, اصلا 1ماه مونده, خوب تو بیا همین مدت رو بخون, مگه چیزی ازت کم میشه؟ تو که این مدت رو میخوای به بطالت بگذرونی؛ پس بیا یه لطفی در حق خودت بکن, تو شروع کن , فوقش وقت کم میاری دیگه, درسته؟ از این بدتر که نمیشه , ولی پوئن مثبتش اینه که شانس خودتو با همون فرضا 60درصدی که خوندی امتحان میکنی, و شاید بعد از یه مدت خودتو بهتر بشناسی و متوجه بشی 6ساعت درس خوندن تو معادل با 10ساعت خوندن خیلیاست. کیفیت رو درنظر بگیرید, نه کمیت!

باور کنید یه زمانی میرسه که حسرت 1ماه, فقط یک ماه رو میخورید.

الان 6ماه مونده تا کنکور, خیلیا از تیر استارت زدن, قبول, تو بیا از الان شروع کن با یه برنامه ریزی فشرده, اگه رقبات 7ساعت میخوابن, تو 5ساعت بخواب. اگه اونا از زمان های مرده شون استفاده نمیکنن, تو استفاده کن, اگه اونا بعضی اوقات ترمز میگیرن تو به جبران گذشته گازشو بگیر و ...

من همیشه یه جمله به خودم میگم : تا حالا ندیدم کسی از تلاش, از بی خوابی, از درس خوندن زیادی مرده باشه, شما دیدید؟

حرفام خطاب به شما نبود دوست عزیز, به بچه هایی بود که همیشه حسرت زمان گذشته رو میخورن.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      ههههههه . حرفی که حداقل هزار بار شنیدم و هر هزار بار برام خنده دار بوده : (( من اگه بخونم میارم ))
      ببینید عزیزای من ، این جمله ای ه بالا گفه شده یه چیز بیخوده ! خوب معلومه ! هر کسی بخونه میتونه هر چی میخواد رتبه بیاره . اصلا از این حرفا پیش خودتون نگین که نمیدونم من اگه بخونم میارم .. با وجود نخوندنم ترازم خوبه و ...
      آزمون قبل تراز من 7500 اومد تو مدره یکی از دوستام گفت ما مثل تو نیستیم بریم بشینیم کتابارو از بس بخخونیم پاره شن ، مام اگه بخونیم میاریم.
      اون کسی که اگه بخونه هم نمیاره خنگه و جاش تو تیمارستانه نه مدرسه .
      پس هیچ وقت نگین من اگه بخونم پتانسیل دارم .با این حرفا شاید بتونین خودتونو قانع کنید اما بقیه رو نمیتونید . همیشه سعی کنید با عمل بخونید و بیارید تا بقیه باور کنن که میتونید .
      ببن آقای محترم اشتباه گرفتی منظورمو.
      گفتم من آدمی هستم که اگه بخونم می تونم رتبه ی خوبی بیارم.ولی یکم روحیه می خوام برای خوندن.پارسالم تا دی که می خوندم ترازم خیلی خوب بود.اون رتبه ی 18 هزار هم برای این بود که از 15 اسفند کلن ول کردم.
      شما هم اگه دلت از جای دیگه پره که مثلا فلان هم کلاسیت فلان حرفو زده به بقیه ربطی نداره.برو سر خودش خالی کن.
      یکم مودبانه تر صحبت کنی هم چیزی نمیشه.یعنی چی اینا خنگن و باید برن تیمارستان؟؟؟؟؟
      خودم خیلیا رو میشناختم که خیلی بیشتر از من می خوندن و نتیجه نمی گرفتن.
      یکم تجدید نظر کن روی طرز برخوردت.
      که همتی از درون لازم است
      حالا اما
      نمی خواهم برخیزم
      می خواهم اندکی بیاسایم
      فردا بر می خیزم
      وقتی که فهمیده باشم
      چرا زمین خورده ام

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      مشاور مدرسه ما هم چند روز پیش همین حرف رو زد اگه همه میگن پس
      حتما میشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.milad نمایش پست ها
      مشاور مدرسه ما هم چند روز پیش همین حرف رو زد اگه همه میگن پس
      حتما میشه

اتفاقا مشاور ما هم میگف
      میگفت یکی بوده میانگین ترازش 5500 بوده چند ماه آخرو خونده رتبش شده 800
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه عده ای هم قطعا آخرای اسفند خواهند پرسید که کسی که از فصل بهار به بعد شروع کنه میتونه رشته ی خوبی قبول بشه؟؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از الان باروزی10ساعت صددرصد میتونه ولی اگه به ماه های بعدنکشه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      مشاورمون دیروز گفت که حتی اگه کسیم با وجود از دی شروع کنه میتونه رشته تاپ بیاره ورتبه برتر شه.....بنظر من جوکی بیش نیست...نظر شما چیه

من تو خونوادم رتبه ی 7 و 70 و 130 (بابام ) داشتم و نظر همشون اینه که میشه به چند شرط ::
      1 - نباید طرف خیلی پرت باشه یعنی پایه ی مطالب رو حدودا بشناسه
      2 - تلاش و ارادش زیاد باشه و نوسان نداشته باشه
      3 - طی چند روز یه برنامه ی قوی بریزه و اون رو تا خود کنکور ادامه بده
      4 - به حرف بقیه هم گوش نده

موفق باشی عزیزم
      ^______________________^

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه رتبه برتر هم شد البته نه با وجود موبایل ، اینترنت ، خیابان گردی ، چت ، اس ام اس و ......
      برای موفقیت در کنکور باید از خیلی چیزها گذشت و فقط نصیب کسانی میشه که شهامت دل کندن از این چیزا رو داشته باشن
      برای رسیدن به خیلی چیزا باید خیلی چیزا رو فدا کرد
      اگه میتونی دل بکنی بسم الله .....

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن