خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نرم افزار برای تایپ بدون نیاز به کیبورد

سلام دوستان خوبم کسی نرم افزار چیزی سراغ نداره که راحت بدون کیبورد و تایب یاداشت کنی ممنون میشم کسی معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خود ویندوز on-screen keyboard داره سرچ کن میاد....موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ی برنامه هست 280 هزار تومنه...از کاش که چطوره خبر ندارم...ولی تو گوگل بنویس...تو بگو نرم افزارمینویسه....میبینیش...تب یغ تلویزیون ایران بود......موفق باشی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ی برنامه هست 280 هزار تومنه...از کاش که چطوره خبر ندارم...ولی تو گوگل بنویس...تو بگو نرم افزارمینویسه....میبینیش...تب یغ تلویزیون ایران بود......موفق باشی
      نبودنت حس تلخیه که توی لحظه هام جاریست...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، نميدونستم اين سوال رو کجا بايد بپرسم، شرمنده، ممنون ميشم اگه کمکم کنيد .... آيا سايتي هست که آنلاين عکس هاي معمولي بديم بهش بصورت وکتور تبديل کنه . البته چندتا تو گوگل جستجو کردم ولي کيفيتش خيلي پايين بود... من یه پروژه طراحي سايت دارم و نياز دارم که تصاوير با کيفيت بالا باشن.... موچکرم..

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبم کسی نرم افزار چیزی سراغ نداره که راحت بدون کیبورد و تایب یاداشت کنی ممنون میشم کسی معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      (بخش ویژه وطن دانلود)
      دیگر زمان آن رسیده که شما صحبت کنید و کامپیوتر تایپ کند!
      Nuance Dragon Naturally Speaking Preferred نام نرم افزاری قوی و حرفه ای در این زمینه میباشد که تا به حال توانسته از سوی تحلیلگران و منتقدان 175 جایزه را متعلق به خود کند.
      طی تحقیقات به عمل آمده از سوی کمپانی سازنده این نرم افزار به این نتیجه رسیده اند که هر فرد میتواند در هر دقیقه 120 کلمه حرف بزند ولی در تایپ به این گونه نیست و فقط قادر هست در هر دقیقه 40 کلمه را تایپ کند.به راحتی میتوانید در محیط نرم افزار Microoft Outlook صحبت کنید و این نرم افزار شروع به تایپ کند.همچنین در این نسخه سازگاری کامل با Internet Explorer دارد و با خیالی راحت بدون استفاده از کیبورد و موس در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.حتی با صحبت کردن هم به نرم افزار میتوانید فرمان بدهید که متن مورد نظر را Bold , Copy , Paste , Cut , و یا متن را Underline کند.
      پشتیبانی کامل از Headset های بلوتوث
      پشتیبانی از مرورگر Firefox برای گشت و گذار در وب، در نسخه جدید.
      جستجو در کامپیوتر خود.
      پشتیبانی قوی از تمامی لهجه ها در گفتار.
      نرم افزار ساختار تنظیمات پیچیده ای ندارد و به راحتی متوانید با تنظیمات مختصری نرم افزار را در زمینه تایپ قوی تر نمایید.با استفاده از این نرم افزار می توانید گفتار خود را به نوشتار تبدیل کنید. این نرم افزار سابقه طولانی در این کار دارد و هم اکنون به نسخه های بالایی رسیده است و نشان می دهد که کیفیت کار بسیار خوبی داشته و مشکلات زیادی از آن برطرف شده است.این نرم افزار قبل از اینکه مایکروسافت چنین امکانی را در نرم افزار Office XP قرار دهد نسخه های اولیه خود را ارائه کرد و کیفیت کارش هم از تمامی نرم افزارهای رقیب بهتر بود.این امکان از آفیس 2007 حذف شده است و در ویندوز 7 قرار داده شده است.

امکانات نرم افزار :

- قابلیت تشخیص گفتار با دقت 99 درصد
      - سرعت تشخیص و نوشتن 300 درصد سریعتر از تایپ معمولی
      - قابلیت کار با نرم افزاری مختلفی چون Microsoft Word و Outlook و Internet Explorer و ...
      - قابلیت دیکته کردن متن
      - قابلیت دریافت و انجام فرمانهای صوتی در نرم افزارهای مختلف
      - قابلیت جستجو در سایتهای مختلف با فرمان صوتی
      - قابلیت کار با بلوتوث
      - قابلیت کار با موبایلهای تائید شده
      - دارای هوش مصنوعی و قابلیت یادگیری و تصحیح تشخیص های اشتباه
      و ...

روش ریجستر کردن برنامه:
      برنامه با استفاده از سریال اول موجود در فایل Readme در فولدر کرک بر نصب کنید پس از نصب برنامه را اجرا کرده و Automaticly acivateرا انتخاب کرده و پس از اتصال به اینترنت سریال دوم را جایگزین نمایید.

نکات:

1- این نسخه ویرایش Premium است و بهینه ترین امکانات را در خود دارد.
      2- این نرم افزار از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. البته نرم افزاری به نام نویسا توسط ایرانی ها طراحی شده است که از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

حجم:2.2 گیگابایت

پسورد فایل فشرده : دانلود رایگان | وطن دانلود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      (بخش ویژه وطن دانلود)
      دیگر زمان آن رسیده که شما صحبت کنید و کامپیوتر تایپ کند!
      Nuance Dragon Naturally Speaking Preferred نام نرم افزاری قوی و حرفه ای در این زمینه میباشد که تا به حال توانسته از سوی تحلیلگران و منتقدان 175 جایزه را متعلق به خود کند.
      طی تحقیقات به عمل آمده از سوی کمپانی سازنده این نرم افزار به این نتیجه رسیده اند که هر فرد میتواند در هر دقیقه 120 کلمه حرف بزند ولی در تایپ به این گونه نیست و فقط قادر هست در هر دقیقه 40 کلمه را تایپ کند.به راحتی میتوانید در محیط نرم افزار Microoft Outlook صحبت کنید و این نرم افزار شروع به تایپ کند.همچنین در این نسخه سازگاری کامل با Internet Explorer دارد و با خیالی راحت بدون استفاده از کیبورد و موس در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.حتی با صحبت کردن هم به نرم افزار میتوانید فرمان بدهید که متن مورد نظر را Bold , Copy , Paste , Cut , و یا متن را Underline کند.
      پشتیبانی کامل از Headset های بلوتوث
      پشتیبانی از مرورگر Firefox برای گشت و گذار در وب، در نسخه جدید.
      جستجو در کامپیوتر خود.
      پشتیبانی قوی از تمامی لهجه ها در گفتار.
      نرم افزار ساختار تنظیمات پیچیده ای ندارد و به راحتی متوانید با تنظیمات مختصری نرم افزار را در زمینه تایپ قوی تر نمایید.با استفاده از این نرم افزار می توانید گفتار خود را به نوشتار تبدیل کنید. این نرم افزار سابقه طولانی در این کار دارد و هم اکنون به نسخه های بالایی رسیده است و نشان می دهد که کیفیت کار بسیار خوبی داشته و مشکلات زیادی از آن برطرف شده است.این نرم افزار قبل از اینکه مایکروسافت چنین امکانی را در نرم افزار Office XP قرار دهد نسخه های اولیه خود را ارائه کرد و کیفیت کارش هم از تمامی نرم افزارهای رقیب بهتر بود.این امکان از آفیس 2007 حذف شده است و در ویندوز 7 قرار داده شده است.

امکانات نرم افزار :

- قابلیت تشخیص گفتار با دقت 99 درصد
      - سرعت تشخیص و نوشتن 300 درصد سریعتر از تایپ معمولی
      - قابلیت کار با نرم افزاری مختلفی چون Microsoft Word و Outlook و Internet Explorer و ...
      - قابلیت دیکته کردن متن
      - قابلیت دریافت و انجام فرمانهای صوتی در نرم افزارهای مختلف
      - قابلیت جستجو در سایتهای مختلف با فرمان صوتی
      - قابلیت کار با بلوتوث
      - قابلیت کار با موبایلهای تائید شده
      - دارای هوش مصنوعی و قابلیت یادگیری و تصحیح تشخیص های اشتباه
      و ...

روش ریجستر کردن برنامه:
      برنامه با استفاده از سریال اول موجود در فایل Readme در فولدر کرک بر نصب کنید پس از نصب برنامه را اجرا کرده و Automaticly acivateرا انتخاب کرده و پس از اتصال به اینترنت سریال دوم را جایگزین نمایید.

نکات:

1- این نسخه ویرایش Premium است و بهینه ترین امکانات را در خود دارد.
      2- این نرم افزار از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. البته نرم افزاری به نام نویسا توسط ایرانی ها طراحی شده است که از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

حجم:2.2 گیگابایت

پسورد فایل فشرده : دانلود رایگان | وطن دانلود

متاسفانه این برنامه زبان فارسی رو پیشتیبانی نمیکنه
      کلا برنامه های رایگان زیاد جواب گو نیستن
      نقل قول نوشته اصلی توسط sonia69 نمایش پست ها
      سلام دوستان، نميدونستم اين سوال رو کجا بايد بپرسم، شرمنده، ممنون ميشم اگه کمکم کنيد .... آيا سايتي هست که آنلاين عکس هاي معمولي بديم بهش بصورت وکتور تبديل کنه . البته چندتا تو گوگل جستجو کردم ولي کيفيتش خيلي پايين بود... من یه پروژه طراحي سايت دارم و نياز دارم که تصاوير با کيفيت بالا باشن.... موچکرم..
      یکم بیشتر شفاف سازی کن تا بت بگم چه کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      سلام خود ویندوز on-screen keyboard داره سرچ کن میاد....موفق باشی
      این دوستمون برنامه تبدیل گفتار به نوشتار رو میخان - نه کیبرد مجازی تجت ویندوز

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      برنامه نویسا رو باید خریداری کنید .

من باهاش کار کردم ، خیلی جالب نبود ! سرعت تایپ کردن من از اون برنامه بیشتره

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن