خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 138
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان از لینک زیر کتاب Inside Reading رو دانلود کنید!(مخصوص افزایش مهارت متن خوانی)
      اینجا کلیک کنید!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      grammar in use ار اسمش مشخصه! کتاب کاربردی هستش و به درد آزمون ها نمیخوره. گرامر خوب و کامل میخوای باید Reader`s digest و oxford grammar practice .
      دوست عزیز واسه کنکور زبان میخواد ایشون نمیخواد که کورس برداره بهترین کتاب گرامر زبان تخصصی که همه میگن نه فقط من کتاب ابیه کانونه یا کتاب اقای اناری مبتکران که خودم با این تجربه اندکی که تو اموختن زبان دارم کتاب اقای اناری رو معرفی میکنم..موفق باشید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برا گرامر همون کتاب شهاب اناری کفایت میکنه. نمیدونم کتاب زبان تخصصی کانون هم آموزش داره یا نه که اگه داشته باشه اونم خوبه. فقط در کنار این کتابا باید تست زیاد تمرین کنی که کاملا روی موضوع مسلط بشی

نقل قول نوشته اصلی توسط nc66 نمایش پست ها
      كنكوروباچه اميدي بديم؟به چه هدفي باچه منابعي؟ ميشه شمايه سري منابع جامع ازكنكور زبان تخصصي بدين يامثلااينكه كنكورش درچ حديه ؟ممنون ميشم
      پیشنهاد های من :
      1. زبان تخصصی آبی کانون
      2. دو جلدی شهاب اناری + CD اش ( سی دی حدود 300 صفحه متن و تست اضافه داره )
      3. Reading ( منظورم از Reading ، متن خوانی گسترده است. که میتونید این متن خوانی رو به چند قسمت تقسیم کنید ، مثلا : به ترتیب اولویت های زیر منابع مختلف متن رو مطالعه و ازشون هم لغت یاد بگیرید و هم Comprehension رو ببرید بالا :
      1. کتاب های متن موجود در بازار ( سطح Upper intermediate به بالا ) مثل Active reading skills
      2. کتاب های داستان انگلیسی ( سطح Upper intermedite به بالا )
      3. مجله ی Reader's Digest

من با این شیوه تونستم تو آزمون ها رتبه ام رو تا 8 کشور برسونم ؛ البته مطمئنا این شیوه ، بهترین شیوه نیست اما اگه با جدیت انجام بشه حتما میتونه کمک کنه

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب گرامر تخصصی شهاب اناری کفایت نمیکنه بچه ها! خیلی از مباحث رو نداره اونایی هم که داره کامل نگفته

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها من بیشترین مشکل رو توی بخش مکالمه یا همون Language Functions دارم. البته مطمئنا مشکل اکثر بچه ها هم هست چون این آزمون با وجود اینکه از 4 تا ، 1 درست و یه غلط و دو تا جواب نداده داشتم، تراز 6400 داد !
      پیشنهادتون برای اینکه بخش مکالمه خوب یاد بگیریم و از پس تستاش بر بیایم چیه ؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      کتاب خوبیه اگه میخوای واسه گرامر بخونی کتاب گرامر زبان تخصصی مبتکران که اقای شهاب اناری نوشته رو بخون...!
      تشکر دوست عزیز
      اما وقتی میگی کاربردیه منظورت چیه؟
      اگه کاربردیه پس چرا بدرد نمیخوره؟:yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4):

کتاب گرامر تخصصی شهاب اناری کفایت نمیکنه بچه ها! خیلی از مباحث رو نداره اونایی هم که داره کامل نگفته
      تشکر دوست عزیز
      خب حالا شما میگی چیکار کنیم؟

خدای نکرده تبلیغ نشه اما یه جزوه ی خیلی خوب برای منحصرا زبان مخصوصا قسمت language functions تو این هست
      تشکر دوست عزیز
      اما 70 هزار تومن ارزششو داره؟
      من مال مکتبستان خریدم همش تعریف کرده بودن ازش.
      ***** تر از خود جزوه اونایی بودن که ازش تو نظرات تعریف کردن
      اینم از سر راه ممکنه چهار تا کتاب مثل اناری و ... چپونده باشه تو هم به ما بندازه
      بنظرم ارزششو نداره نخرین
      طرف خودش 20 زبان آورده
      قرار نیس که استاد کنکور باشه:yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4):
      ویرایش توسط SHINER : 11 دی 1393 در ساعت 19:36 دلیل: حذف لینک فروش جزوه

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بذازین یکی یکی جواب بدم !!!
      کتاب مبتکران زبان تخصصی برای شروع خوبه اما کافی نیست
      کتاب grammar in use برای کسیه که بخواد گرامرو توی مکالمه و زندگی روز مره استفاده کنه و به درد آزمون ها نمیخوره چه برسه به کنکور زبان تخصصی
      برای گرامر هم گفتم خدمتتون oxford practice grammar و grammar digest
      در مورد جزوه ی منحصرا زبان آکادمی هم قیمتش به خاطر پرینت و ایناشه میتونین دانلود کنین اون طوری ارزونتر در میاد
      بعدشم 20 کنکور زبان که داره ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران میخونه تازه با گرینبلت هم عکس داره بهتره (!!!!!) یا شهاب اناری که اصلا رشتش زبان نبوده!!!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقای ایرانپور چند تا سوال در مورد رتبه های برتر کنکورمون دارم
      توی گروه منحصرا زبان آیا رتبه های دو رقمی و یه رقمی تسهیلات خاصی بهشون تعلق میگیره ؟ جدای از اینکه بخاطر رتبه ی خوبشون میتونن توی بهترین دانشگاه ها و رشته ها رو انتخاب کنن

و اینکه اگه بشه رتبه ی 1 تا 3 یا تک رقمی رو آورد ، امکان اینکه دو رشته همزمان خوند وجود داره ؟

آخریشم اینکه من الان نمیتونم این جزوه رو تهیه کنم ، اگه منبع دیگه ای هست که میتونه کمکم کنه چهار تا تست مکالمه رو بزنم لطفا بهم بگید.

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      آقای ایرانپور چند تا سوال در مورد رتبه های برتر کنکورمون دارم
      توی گروه منحصرا زبان آیا رتبه های دو رقمی و یه رقمی تسهیلات خاصی بهشون تعلق میگیره ؟ جدای از اینکه بخاطر رتبه ی خوبشون میتونن توی بهترین دانشگاه ها و رشته ها رو انتخاب کنن

و اینکه اگه بشه رتبه ی 1 تا 3 یا تک رقمی رو آورد ، امکان اینکه دو رشته همزمان خوند وجود داره ؟

آخریشم اینکه من الان نمیتونم این جزوه رو تهیه کنم ، اگه منبع دیگه ای هست که میتونه کمکم کنه چهار تا تست مکالمه رو بزنم لطفا بهم بگید.
      بله رتبه های برتر کنکور منحصرا زبان از همه ی امتیازات رتبه های برتر دیگر رشته ها رو دارن اما فقط توی بنیاد نخبگان ثبت نمیشن (واقعا باعث تاسفه چون واقعا از همه کنکور های سراسری سخت تره این کنکور)
      اگه ترازتون توی کنکور بالا باشه میتونین دو رشته ای بخونین.
      در مورد جزوه هم بهم ایمیل بده بهت راهنمایی میکنم :yahoo (3)::yahoo (3):

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستاي منحصرازباني:yahoo (3): به پيشنهادشما 4000لغت ضروري و504واژه رو دانلودكردم .درك متن به زبان ساده وزبان جامع كنكور استادشهاب اناري روهم تهيه كردم ودارم كارميكنم...ممنون ازراهنماييتون...

يه سوال ديگه....دانشگاه هاي فرهنگيان هم زبان دارن؟براي دبيري....

راستي ليست كتاباي زبان تخصصي روهم بصورت يكجا نگفتين بهم....خيييييييييلي تنكيووووووو

2134203w58j3844tv.jpg

به افتخارهمه كنكورزبانيا...

وبه افتخاردبيرزبان كنكورم، استاد"موفق"عزيز....

دم همگي گرم...
      5222222222222366477.jpg

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله فرهنگیان زبانم داره فک کنم با رتبه های حدود 2000 هزار بشه راحت دبیری رو آورد
      کتابای زبان تخصصی هم که خوب اصل کاریاشو دارین
      البته دقت کنید دو کتابی که از شهاب اناری نام بردید مخصوص زبان عمومی ( سوم و پیش ) هم درک متن و هم زبان جامع کنکور
      برای زبان تخصصی ، شهاب اناری یه کتاب 2 جلدی داره اون رو هم بگیرین + آبی زبان تخصصی کانون

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها با توجه به اینکه آقای ایرانپور ، رتبه ی 20 کنکور که الان دانشگاه تهران درس میخونن ، هر چند وقت یه بار به این تاپیک سر میزنن ، پیشنهاد میکنم از تجربه و دانش ایشون استفاده کنیم. اگه تو آزمون های آزمایشی شرکت میکنید میتونید کارنامه هامونو اینجا بزاریم تا نظرات ایشون رو بدونیم و خودمون هم کارنامه های هم رو بررسی کنیم
      ...............................................
      راستی ؛ شما دینی رو چجوری میخونین ؟ من فعلا توش نیاز به تلاش خیـــــــــــــــــلی جدی دارم

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      بچه ها با توجه به اینکه آقای ایرانپور ، رتبه ی 20 کنکور که الان دانشگاه تهران درس میخونن ، هر چند وقت یه بار به این تاپیک سر میزنن ، پیشنهاد میکنم از تجربه و دانش ایشون استفاده کنیم. اگه تو آزمون های آزمایشی شرکت میکنید میتونید کارنامه هامونو اینجا بزاریم تا نظرات ایشون رو بدونیم و خودمون هم کارنامه های هم رو بررسی کنیم
      ...............................................
      راستی ؛ شما دینی رو چجوری میخونین ؟ من فعلا توش نیاز به تلاش خیـــــــــــــــــلی جدی دارم

استراتژی مطالعه! :: استراتژی مطالعه درس دین و زندگی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضرایب زبان تخصصی
      ادبیات 4 دینی 3 عربی 2 زبان عمومی 2 زبان تخصصی 4

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تست گرامر

Since three months .......... to be a long time for the project, I think you will finish it before the deadline

a. deem b. deems c. are deemed d. is deemed

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جوابشم بگو دیگه اصن از چه مبحثیه 3 درسته؟

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن