خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 138
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان در لینک زیر کتاب 4000 لغت ضروری رو به رایگان دانلود کنید!
      دانلود 4000 لغت ضروری

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      والله زمانی که من کنکور دادم (سال 87) یا اصلا منبعی برای زبان تخصصی نبود یا من ازش اطلاعی نداشتم.
      راستش هیچ کتاب کنکوری نداشتم که بخوام از روی اون مخصوص برای کنکور بخونم.
      خودم کانون زبان میرفتم و کمی کتابای کانونم رو مرور کردم. دانش آموزای کانون هم کلا پایه گرامر و ریدینگشون قویه اما توی اسپیکینگ لنگ میزنن که توی کنکور هم همون گرامر و ریدینگ مهمه.
      کتاب 504 رو هم خونده بودم قبل کنکورم. البته نه به هدف کنکور. چون کلا تمرکز من روی کنکور زبان نبود و همینجوری رفتم امتحان دادم.
      رمان هم زیاد میخوندم که این خودش باعث میشد دایره لغاتم قوی بشه و کلا عادت داشتم هر سوالی که برام پیش میومد جوابش رو به انگلیسی سرچ میکردم که این هم باز کمک زیادی به لغاتم میکرد.
      فیلم دیدن هم که یکی از تفریحات مورد علاقم بود!
      که در کل هیچ کدوم از روش های من به درد یه کنکوری نمیخوره چون من اینا رو توی طولانی مدت انجام میدادم نه چند ماه قبل کنکور.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی که این تاپیک خوب رو درست کردید تا بین این تاپیک بچه های انسانی و ریاضی و تجربی ، ما چند نفر زبانی هم محلی مخصوص خودمون برای بحث و تبادل نظر داشته باشیم.
      من در کنار کتابای دو جلدی شهاب اناری و آبی تخصصی کانون ( اگه گیر بیاد ! ) ، مهمترین عامل بالا رفتن درصد زبان تخصصی رو Reading میدونم. خوندن متن های مختلف نه تنها باعث بالا رفتن Comprehension و بر اومدن از پس تستای درک مطلب رو میده ، بلکه توی بخش های واژگان و کلوز هم تاثیر مستقیم و همین توی گرامر و ترتیب اجزای جمله و اصطلاحات ، تاثیر غیر مستقیم داره.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها برای منحصرا زبان تنها موسسه ای که فعالیت میکنه آکادمی کنکور دانشگاه تهرانی هاس. تو گوگل بزنین میاره هم مشاوره داره هم جزوه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان منم منحصرا زبانی هستما
      منم از دو جلدی شهاب اناری و 504 استفاده میکنم و تصمیم دارم آموزش بخونم و میخوام هیت علمی بشم اگه خدا بخواد تلاش میکنم اگر هم نشد میخوام با زبان وارد تجارت بشم با کشور های خارجی تجارت تو هر زمینه ای که دلت بخواد
      من نمی دونم چقدر راسته؟ اما تو سایت قلم چی اکثرا میبینم کارنامه ها رو طرف تمام عمومی هاش صفره بعد زبان تخصصیش 82 با رتبه 64 از دانشگاه سراسری تهران قبول شده روزانه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوستان من زبانم خوبه ها خیلی خوبه ولی مشکلم اینه که reading نمیتونم بزنم میگین چطوری؟ اگه تو ریدینگا لغت نا آشنا در نیاد مثلا تو هر ریدینگ 5 6 تا که محال درنیاد میتونم بزنم اما چون لغت جدید در می یاد اصلا کل متن برام گنگ میشه
      و یه سوال دیگه امتحانات دی ماه ما از شیشم شروع میشه چطوری درس بخونیم که بیشتر جنبه کنکور داشته باشه؟ یهنی باید یه ماه آواره بشیم؟

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navid saleh نمایش پست ها
      سلام دوستان منم منحصرا زبانی هستمامنم از دو جلدی شهاب اناری و 504 استفاده میکنم و تصمیم دارم آموزش بخونم و میخوام هیت علمی بشم اگه خدا بخواد تلاش میکنم اگر هم نشد میخوام با زبان وارد تجارت بشم با کشور های خارجی تجارت تو هر زمینه ای که دلت بخوادمن نمی دونم چقدر راسته؟ اما تو سایت قلم چی اکثرا میبینم کارنامه ها رو طرف تمام عمومی هاش صفره بعد زبان تخصصیش 82 با رتبه 64 از دانشگاه سراسری تهران قبول شده روزانه- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -دوستان من زبانم خوبه ها خیلی خوبه ولی مشکلم اینه که reading نمیتونم بزنم میگین چطوری؟ اگه تو ریدینگا لغت نا آشنا در نیاد مثلا تو هر ریدینگ 5 6 تا که محال درنیاد میتونم بزنم اما چون لغت جدید در می یاد اصلا کل متن برام گنگ میشهو یه سوال دیگه امتحانات دی ماه ما از شیشم شروع میشه چطوری درس بخونیم که بیشتر جنبه کنکور داشته باشه؟ یهنی باید یه ماه آواره بشیم؟
      ﺳﻼﻡ ﺍﻭﻻ ﺍﻭﻥ ﻛﺎﺭﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻏﻠﻄﻦ!!! ﺩﻭﻣﺎ ﺑﻠﻪ! ﺍﻳﻦ ﻳﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺭﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﺭﺳﺎﻱ ﺗﺠﺮﺑﻲ ﺑﺨﻮﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﻲ ﻭﻛﺮﻧﻪ ﺩﺍﻧﺸﻜﺎﻩ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺮﻱ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﻤﺮﻩ ﻗﺒﻮﻟﻲ ﺑﻴﺎﺭﻱ!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله حتما این یه ماهو بیشتر درسای رشته خودتونو بخونید حداقل نمره قبولی رو بیارید نمره پیش هم که تاثیری نداره ولی امتحانا رو دست کم نگیرید یه قانونی هست که میگه دست کم بگیری دست کم گرفته میشی!!!موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      خیلی سخته ادمو تو تگنا قرار میدن من خودم دوست دارم مترجمی بخونم بعد تو کارشناسی ارشد اموزش رو انتخاب کنم ... الیته ادبیات هم خیلی خوبه کلا از ادبیات خوشم میاد...ولی حالا ببینیم چی میشه دیگه اول باید کنکور و داد!!!
      كنكوروباچه اميدي بديم؟به چه هدفي باچه منابعي؟ ميشه شمايه سري منابع جامع ازكنكور زبان تخصصي بدين يامثلااينكه كنكورش درچ حديه ؟ممنون ميشم

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته ی تاپ کنکور منحصرا زبان ادبیات انگلیسیه البته بازم علاقتون مهمتره

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navid saleh نمایش پست ها
      سلام دوستان منم منحصرا زبانی هستما
      منم از دو جلدی شهاب اناری و 504 استفاده میکنم و تصمیم دارم آموزش بخونم و میخوام هیت علمی بشم اگه خدا بخواد تلاش میکنم اگر هم نشد میخوام با زبان وارد تجارت بشم با کشور های خارجی تجارت تو هر زمینه ای که دلت بخواد
      من نمی دونم چقدر راسته؟ اما تو سایت قلم چی اکثرا میبینم کارنامه ها رو طرف تمام عمومی هاش صفره بعد زبان تخصصیش 82 با رتبه 64 از دانشگاه سراسری تهران قبول شده روزانه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوستان من زبانم خوبه ها خیلی خوبه ولی مشکلم اینه که reading نمیتونم بزنم میگین چطوری؟ اگه تو ریدینگا لغت نا آشنا در نیاد مثلا تو هر ریدینگ 5 6 تا که محال درنیاد میتونم بزنم اما چون لغت جدید در می یاد اصلا کل متن برام گنگ میشه
      و یه سوال دیگه امتحانات دی ماه ما از شیشم شروع میشه چطوری درس بخونیم که بیشتر جنبه کنکور داشته باشه؟ یهنی باید یه ماه آواره بشیم؟
      این که یه نفر عمومی هاش صفر باشه و تخصصی رو 82 بزنه و رتبه اش بشه 64 دروغه محضه. توی کنکور زبان عمومی های خیلی مهمن. چون زبان تخصصی تنها درس تخخصصیش هست و درصد شما توی دروس عمومی تاثیر زیادی توی رتبتون میذاره.
      در مورد ریدینگ هم باید مهارت خوندنتون رو ببرین بالا. خیلی از این کلماتی که تمرکز شما رو به هم میزنن اصلا فرقی به حالتون نمیکنه که معنیش رو بدونید یا نه. باید بتونید معنی تقریبیش رو حدس بزنید یا حداقل حدس بزنید که این کلمه نقشش توی جمله چیه؟ فعله؟ اسمه؟ صفته؟
      این خیلی میتونه بهتون کمک کنه.
      خوندن ریدینگ های زمان دار هم بهتون کمک زیادی میکنه. یه ریدینگ بذارید جلوی خودتون و 15 مین مثلا زمان بگیرید و سعی کنید توی این 15 مین تمومش کنید. دور اول رو طوری بخونید که محتوای ریدینگ دستتون بیاد و با جملات آشنا بشید. دور های بعد با چشم سریع بین خطوط دنبال جواب بگردید.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      سلام دوستان(بخصوص دوستای منحصرا زبانی)این تاپیکو درست کردم تا ما منحصرا زبانی ها بیشتر با هم اشنا بشیم لطفا منابع مورد استفادتون رو برای زبان تخصصی بیگین تا همه دوستان بتونن ازش استفاده کنن خودم از 504 کلمه 4000 لغت ضروری و کتاب های اقای اناری استفاده میکنم امیدوارم نتیجه بگیرم راستی شما بین زبان و ادبیات مترجمی و اموزش کدوم رو انتخاب میکنید؟چرا؟
      سلام
      آقا من دنبال یه کتاب داستان زبان میگردم که 504 واژه ضروری رو توش آورده باشه
      کسی سراغ نداره؟
      یا مثلا یه کتاب داستان معرفی کنین که کتاب 1100 لغت شاملش بشه تشکر

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1100 برای کنکور منحصرا زبان زیاده! داستان هم که خوب تو خود کتاب 504 هستش که!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام و تشکر
      رفقا
      من اگه بخوام برا گرامر کتاب بخونم
      این کتاب
      grammar in use
      که سه جلده
      جلد اولش کافیه سطح مبتدی
      یا نه جلد دومش که سطح متوسطه س هم باید کار کنم
      کسی تجربه خوندنشو داره؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kordali نمایش پست ها
      سلام و تشکر رفقامن اگه بخوام برا گرامر کتاب بخونماین کتاب grammar in useکه سه جلدهجلد اولش کافیه سطح مبتدییا نه جلد دومش که سطح متوسطه س هم باید کار کنمکسی تجربه خوندنشو داره؟
      کتاب خوبیه اگه میخوای واسه گرامر بخونی کتاب گرامر زبان تخصصی مبتکران که اقای شهاب اناری نوشته رو بخون...!

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      grammar in use ار اسمش مشخصه! کتاب کاربردی هستش و به درد آزمون ها نمیخوره. گرامر خوب و کامل میخوای باید Reader`s digest و oxford grammar practice .

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن