خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چند نا سوال فنی از گسسته زن ها (اونایی که کار میکنن)

اقا من میخوام از گسسته فقط انالیز ترکیبی و احتمال رو بخونم . حلا چند تا سوال . 1. واسه زدن تستای انالیز ترکیبی احتمال باید چه مباحثی دیگه از جبر و گسسته رو مسلط بشم ؟ مثلا باید مجموعه ها رو کامل بلد باشم ؟ نظریه اعداد چی ؟چه ریز مباحثیش ؟ لطفا کامل واسم توضیح بدید . در ضمن نظرتون هم در مورد کتاب سیر تا پیاز گسسته و جبر گاج با کتاب اموزش جامع گسسته مهر وماه رو بگید .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
      اقا من میخوام از گسسته فقط انالیز ترکیبی و احتمال رو بخونم . حلا چند تا سوال . 1. واسه زدن تستای انالیز ترکیبی احتمال باید چه مباحثی دیگه از جبر و گسسته رو مسلط بشم ؟ مثلا باید مجموعه ها رو کامل بلد باشم ؟ نظریه اعداد چی ؟چه ریز مباحثیش ؟ لطفا کامل واسم توضیح بدید . در ضمن نظرتون هم در مورد کتاب سیر تا پیاز گسسته و جبر گاج با کتاب اموزش جامع گسسته مهر وماه رو بگید .
      سلام ،
      از سوال پرسیدنتون + اینکه فارغ التحصیل هم هستین ، مشخصه که کلا گسسته نخوندین !
      پس بهتره دور مباحث مفهومی رو خط بکشی یا مثل یه بچه ی آدم بشینی همشونو بخونی ! مثلا کسی که نمیدونه ترکیبیات با دیگر مباحث کتاب در ارتباطه یا نه ، کدوم عقل سالم میاد میگه بیا ترکیبیات بخون گراف نخون؟؟
      مباحث نسبتا سبک : استدلال ها - گراف - مجموعه ها و ضرب دکارتی
      اینارو اول بخون بعد اگه اینارو کامل خوندی برو مباحث سبک نظریه اعداد رو بخون
      موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها
      سلام ،
      از سوال پرسیدنتون + اینکه فارغ التحصیل هم هستین ، مشخصه که کلا گسسته نخوندین !
      پس بهتره دور مباحث مفهومی رو خط بکشی یا مثل یه بچه ی آدم بشینی همشونو بخونی ! مثلا کسی که نمیدونه ترکیبیات با دیگر مباحث کتاب در ارتباطه یا نه ، کدوم عقل سالم میاد میگه بیا ترکیبیات بخون گراف نخون؟؟
      مباحث نسبتا سبک : استدلال ها - گراف - مجموعه ها و ضرب دکارتی
      اینارو اول بخون بعد اگه اینارو کامل خوندی برو مباحث سبک نظریه اعداد رو بخون
      موفق باشین
      'گفتم اونایی که کار میکنن واردن . نه هر کسی . خودم میدونم در ارتباطن خواستم بدونم با چیا ؟ مثلا بعضی از سوال های احتمال با دانستن اصل شمول و عدم شمول حل میشن . و ... . لطفا اونایی که واردن بگن . باتشکر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما به نظرم باید مجموعه ها رو بلد باشید برای اصل شمول و هم اینکه با مفاهیم تفاضل متقارن و حداقل و حداکگثر تو مجموعه ها اشنا باشید. انالیز ترکیبی هم که برای احتمال خوبه بدونید......به نظرم فصل سوم هم ترکیبات هم هست هم بخون . اسونه. چیزی نداره. موفق باشی. شما که می تونی انالیز و احتمال رو بخونی حتما از پس همه مسایل بر میایی. من خودم کتاب مهر و ماه رو توصیه نمی کنم.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی از سیر تاپیاز استفاده نکرده ؟ نشر الگو اموزش چی؟ پس فقط مجموعه ها و بعدش ترکیبیات و بعد احتمال خیالم راحت باشه ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز...شما بر تستای کنکورای داخل و خارج۸۴-۹۳ اگر مسلط بشی و بتونی بر شبیه ساز سوالای کنکورا مسلط بشی میتونی از۱۴تا گسسته حداقل۹-۱۰سوال رو میتونی حل کنی فقط بر همین تستا و تمارین و مفاهیم کتاب درسی مسلط بشو...من به شما پیشنهاد میکنم گسسته و جبر واحتمال طوسی جدید گاج رو مسلط بشی چون اومده کنکورا رو شبیه ساز کرده و تستای نو دراوورده مخصوصا۵سال اخیر و تمارین کتابای درسی رو تست در اوورده(البته خدا از مولفش نگذره)ولی کتاب بسیار خوبی هست مخصوصا برای شما دو جلده جلد اول درسنامه و تست داره تستاشم شبیه سازی کنکورهای داخل و خارج و تالیفی از تمرینای کتاب و جلد دوم رایگانه و۳۷ دوره آزمون برای جمع بندی و شبیه ساز کنکورای۸۰به بعد...فکر کنم این کتاب رو کنکورای۹سال اخیر رو مسلط بشی میتونی بالای۸تا تست رو حتما بزنی...موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      man gaj noghreyi mizanam gosaste aliye sir ta piaz ham shenidam khoobe

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)