خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: جمع بندی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

جمع بندی

\سلام دوستان برای جمع بندی زیست از کتاب همایش دکتر عمارلو (نشر دریافت) استفاده کنم یا کتاب جمع بندی مهر وماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      همایش بی نظیره فقط همین

البته باز بر میگرده به سلیقه خودت ولی همایش خودشا نشون داده و ثابت کرده ولی اگه وقتشا داری و پولشم داری من میگم توی زیست هر کتابی میتونه به اندازه خودش و در حد استعداد طرف کمک کنه

این دو تا کتاب جفتشون خوبن و بهتر بگم عالین ولی من اگه بخوام یکیشا توصیه کنم همایش را توصیه میکنم

موفق باشید.....
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من هم کتاب دکتر عمارلو خیلی خوبه نکات واقعا مفید و مختصر یک جا جمع شده

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــلام
      کتاب جمع بندی دکتر عمارلو تمام نکات ترکیبی از خط به خط کتاب درسی تا شکل ها را آوره و کامل تر است
      و کتاب مهر ماه اقای دکتر اختیاری جمع بندی به سبک متفاوتی کرده است و بخش بخش و نکات را جدولی کرده است
      نتیجه گیری : در درجه اول از کتاب دکتر عمارلو و در کنار ان کتاب مهر ماه دکتر اختیاری توصیه می شود این 2 تا مکمل خوبی برای هم هستن
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن