خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

Wink ارمین2afmمجوز گرفت...

اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت.

به گزارش پارسینه، اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت. پس از مدتها بحث و جدل پیرامون قانونی شدن فعالیت رپرها، طبق شنیده های خبرنگار «هفت راه»، ظاهرا بالاخره آرمین زارعی معروف به ۲afm موفق به دریافت مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.

بحث صدور مجوز فعالیت برای خوانندگان زریزمینی بویژه رپرها چندماهی از مهمترین موضوعات موسیقی کشور بود و حتی ارجمند، مدیر دفتر موسیقی ارشاد نیز در گفتگوهایی تاکید کرد که وزارت ارشاد قصد دارد به موسیقی رپ فارسی و رپرهایی که بتوانند در چارچوب های وزارت ارشاد فعالیت کنند، تحت عنوان «گفتاواز» مجوز فعالیت اعطا کند.

حالا اما پس از چندماه بحث و گفتگو پیرامون این موضوع شنیده شده است که وزارت ارشاد برای آرمین زارعی معروف به ۲afm مجوز فعالیت صادر کرده است.

بنابراین اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت.

به گزارش پارسینه، اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت. پس از مدتها بحث و جدل پیرامون قانونی شدن فعالیت رپرها، طبق شنیده های خبرنگار «هفت راه»، ظاهرا بالاخره آرمین زارعی معروف به ۲afm موفق به دریافت مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.

بحث صدور مجوز فعالیت برای خوانندگان زریزمینی بویژه رپرها چندماهی از مهمترین موضوعات موسیقی کشور بود و حتی ارجمند، مدیر دفتر موسیقی ارشاد نیز در گفتگوهایی تاکید کرد که وزارت ارشاد قصد دارد به موسیقی رپ فارسی و رپرهایی که بتوانند در چارچوب های وزارت ارشاد فعالیت کنند، تحت عنوان «گفتاواز» مجوز فعالیت اعطا کند.

حالا اما پس از چندماه بحث و گفتگو پیرامون این موضوع شنیده شده است که وزارت ارشاد برای آرمین زارعی معروف به ۲afm مجوز فعالیت صادر کرده است.

بنابراین اعطای این مجوز را باید سرآغازی بر فعالیت قانونی رپ فارسی و سرفصل جدیدی در موسیقی ایران بدانیم چرا که طبعا ورود آلبوم‌های مجاز خوانندگان زیرزمینی به بازار و برگزاری کنسرت‌های رپ توسط چهره‌های مطرح این حوزه تاثیر فراوانی را بر موسیقی ایران خواهد گذاشت.

[/QUOTE]
      مهم تر از اینا اون بادیگارد عجیب غریبش بود:yahoo (4):
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد خوشی به اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      درسایه کوه باید از دشت گذشت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      امیدوارم شایعه نباشه .... منتظرم یاس هم مجاز شه ...

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      امیدوارم شایعه نباشه .... منتظرم یاس هم مجاز شه ...
      بله به امید مجوز گرفتن رپرهایه واقعی...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      به امید مجوز گرفتن حاج سروش لشگری و همچنین سردسته ی اشرار ش.ن.ل.ع
      ارزو بر جوانان عیب نیست:yahoo (4):

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      روحانی مُچَکریم ))

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امیدوارم شایعه باشه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر یک نفر تو ایران مجوز نگیره همین آرمینه در ضمن از کی تا کی پارسینه شده منبع موثق؟

دروغ محضه و اگر هم واقعی بوده باشه باید بجای خواندن از یار خیانت کرده از محاسن یار سفر کرده بخونه !

آرمین و مجوز !
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      اگر یک نفر تو ایران مجوز نگیره همین آرمینه در ضمن از کی تا کی پارسینه شده منبع موثق؟

دروغ محضه و اگر هم واقعی بوده باشه باید بجای خواندن از یار خیانت کرده از محاسن یار سفر کرده بخونه !

آرمین و مجوز !
      گرفته تو پیج خودشم نوشته !
      اره خب مجوز بگیره که نمیتونه مثه قبل بخونه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      موسیقی پارس – هاتف حسینی: آرمین زارعی خواننده مطرح موسیقی شایعه گرفتن مجوز از سوی وزارت ارشاد را تکذیب کرد.

طی روزهای گذشته و با انتشار اخبار ضد و نقیض در ارتباط با سبک موسیقی رپ (گفت آواز)، شایعات بسیاری حول برخی خوانندگان این سبک در فضای مجازی پخش شد تا واکنش آرمین زارعی خواننده مطرح این سبک از موسیقی را به دنبال داشته باشد. او با ارسال یادداشتی به «موسیقی پارس» تمام شایعات اخیر را تکذیب کرد. مشروح این یادداشت بدین شرح است:

” مدتی است در فضای مجازی و حتی در برخی شبکه های ماهواره ای که به ظاهر حامی موسیقی داخل کشور هستند و گویا جز ایجاد دو دستگی و تخریب اذهان عمومی رسالت دیگری ندارند، خبری مبنی بر مجاز شدنِ بنده منتشر می شود، نمی دانم منبع این خبر از کجاست و اصلاً برای چه این شایعه را ساخته اند ولی می دانم هرچه که هست باعث و بانیانِ این اتفاق، خیرِ من و امثال من را نمی خواهند، زیرا این شایعات هیچ تاثیر مثبتی بر روی کار من ندارد و تنها تمرکزم را روی کارهایم کم می کند.

من تصمیم گرفته ام در ایران بمانم و بر اساس شرایط و قوانین کشورم فعالیت کنم، برای گرفتن مجوز هم می خواهم اقدام کنم و بسیار امیدوار هستم که بتوانم در چارچوب قوانین و به صورت رسمی فعالیتم را ادامه بدهم ولی اینکه این اتفاق چه زمانی رخ بدهد، مشخص نیست. من تا هر زمان که لازم باشد صبر می کنم تا در داخل ایران و به صورت رسمی فعالیت کنم. امیدوارم این آخرین باری باشد که به اینگونه شایعات پاسخ می دهم و مطمئن باشید اگر روزی مجوز بگیرم این خبر از رسانه های معتبر منتشر خواهد شد.

آرمین زارعی | آذر ۱۳۹۳ ”

چندی پیش در یکی از شبکه های مجازی صفحه ای با نام این خواننده که زیر نظر او نمی باشد، خبری مبنی بر مجوز گرفتن وی را منتشر کرده بود که این قضیه شایعات بسیاری را پدید آورد.

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن