خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post کتاب مناسب دیفرانسیل و ریاضی پایه

سلام دوستان.
      به نظرتون بهترین کتابی که ریاضی دیفرانسیل و پایه رو توضیح داده و تست هم داره و روون هست چیه؟
      کتابای پایه و پیش محمد مهربان تخته سیاه خوبن؟ آموزش داره؟ در ضمن کتاب آبی قلمچی رو دارم ولی زیاد باهاش نتونستم ارتباط برقرار کنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نیس مارو راهنمایی کنه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من خودم گاج نقره اي-الگو -كوله پشتي و تخته سياه دارم اما از بين اين كتابا تخته سياه مهندس مهربان يه چيز ديگس آموزش فوق العاده و پاسخ ها و تستاي خيلي خوبي داره بعدشم گاج نقره اي خوبه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی...برای دیفرانسیل۱و۲ قطعا بهترین و بی نظیر ترین کتاب کتاب تخته سیاه محمد مهربان هستش...مخصوصا دیف۲ش عالیه در بین جواباش درسنامه های متعدد همراه مثالهای حل شده متعدد داره که واقعا از کتاب دیگه بی نیازت میکنه....برای ریاضی پایه راستیتش ریاضی پایه تخته سیاه کتاب مناسبی نیستش مخصوصا فصل مثلثاتش فقط تست کنکوره و حل مثلث رو هم نداره...همون آبی فکر کنم خوب باشه ریاضی پایش در ضمن ریاضی پایه انتشارات بیست هم کتاب مناسبی هستش فعلاbist20.com فقط این کتابه که ریاضی پایه رو پوشش میده مولفشم علی پور هستش و برو سایتش اگر خواستی ریاضی پایشو تهیه کنی زنگ بزن به شماره های سایت چون کتابفروشیهای انقلاب این کتاب رو ندارن....مثالای متعدد و تمرینای کتاب رو هم پوشش داده ولی آموزشش نکته نکته هستش ولی مثالهای آموزشیش و تستاش خیلی خوبن و میتونه کتاب موثری باشه...برای دیفرانسیل همون تخته سیاه مهربان عالی هستش...موفق باشی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omideeejahan نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      به نظرتون بهترین کتابی که ریاضی دیفرانسیل و پایه رو توضیح داده و تست هم داره و روون هست چیه؟
      کتابای پایه و پیش محمد مهربان تخته سیاه خوبن؟ آموزش داره؟ در ضمن کتاب آبی قلمچی رو دارم ولی زیاد باهاش نتونستم ارتباط برقرار کنم
      سلام دوست گرامی...برای دیفرانسیل۱و۲ قطعا بهترین و بی نظیر ترین کتاب کتاب تخته سیاه محمد مهربان هستش...مخصوصا دیف۲ش عالیه در بین جواباش درسنامه های متعدد همراه مثالهای حل شده متعدد داره که واقعا از کتاب دیگه بی نیازت میکنه....برای ریاضی پایه راستیتش ریاضی پایه تخته سیاه کتاب مناسبی نیستش مخصوصا فصل مثلثاتش فقط تست کنکوره و حل مثلث رو هم نداره...همون آبی فکر کنم خوب باشه ریاضی پایش در ضمن ریاضی پایه انتشارات بیست هم کتاب مناسبی هستش فعلاbist20.com فقط این کتابه که ریاضی پایه رو پوشش میده مولفشم علی پور هستش و برو سایتش اگر خواستی ریاضی پایشو تهیه کنی زنگ بزن به شماره های سایت چون کتابفروشیهای انقلاب این کتاب رو ندارن....مثالای متعدد و تمرینای کتاب رو هم پوشش داده ولی آموزشش نکته نکته هستش ولی مثالهای آموزشیش و تستاش خیلی خوبن و میتونه کتاب موثری باشه...برای دیفرانسیل همون تخته سیاه مهربان عالی هستش...موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پایه گاج-دیف تخته سیاه
      یا 8 کتاب گاج

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو چاپ جدیدش حرف نداره
      چه خندون چه گریون داره میگذره عمرا
      خودت رو نرنجون به کامت باشه دنیا

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karim04 نمایش پست ها
      الگو چاپ جدیدش حرف نداره
      کدومش؟
      یکیش فقط دیفرانسیله یکیش هم دیفرانسیله هم پایه.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آره کتابای محمد مهربان واقعن جوابای تمییزی داره
      انتشارات فار هم خوبه
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن