خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

برای قبولــــی شیمی شریــــف تهرآن بـــآید چیکـآر کــُــنم ؟

تو را خدا آدرس سـآیت کانون و ندید جاده اش و ُ آسفـــآلت کردم آخرید چـآرک قبولی کـآنونی منطقه 2 شیمی شریف 2449 بود یـآ این حدودآ !!! ولی دوستم میگه اگه رتبه ات در این حد بشه حیفه بری شیمی پیراپزشکی کارش تضمینی تره ولی من عــــآشق شیمی ام به نظرتون شدنیه از الان تلاشمو ببرم بـــآلا میارمش ؟؟؟
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آوردنش که میشه بدون شک منتها اگه شاغل بودن براتون اهمیت ویژه ای داره ، با توجه به وضعیت فعلی اشتغال در کشور و اینکه برای استخدام نیاز به بند پ دارین ، من فک میکنم با این رتبه انتخاب های بهتری هم هست.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      شیمی رشته اشبـــآع شده ایه ؟؟ یعنی بهترین دانشگـــآه هم تاثیر چندانی تو بازار کـــآر نداره ؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

شیمی رشته اشبـــآع شده ایه ؟؟ یعنی بهترین دانشگـــآه هم تاثیر چندانی تو بازار کـــآر نداره ؟؟؟
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطعا دانشگاه هم تاثیر داره ولی رشته های خیلی بهتری رو میشه با این رتبه اورد. شیمی بازار کار جالبی نداره و نسبت به رشته های پزشکی و پیراپزشکی خیلی پایین تره.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما میخواید شیمی شریف بخونید بعد چند سال هم به احتمال خیلی بالایی بیکار بمونید خوب چه کاریه . یکم بیشتر درس بخونید برید دکتری-داروسازی یکی از شهر های نزدیکتون . داروسازی هم همش شیمیه دیگه . آینده کاریش هم خیلی از شیمی محض بهتره .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khnomgol نمایش پست ها
      تو را خدا آدرس سـآیت کانون و ندید جاده اش و ُ آسفـــآلت کردم آخرید چـآرک قبولی کـآنونی منطقه 2 شیمی شریف 2449 بود یـآ این حدودآ !!! ولی دوستم میگه اگه رتبه ات در این حد بشه حیفه بری شیمی پیراپزشکی کارش تضمینی تره ولی من عــــآشق شیمی ام به نظرتون شدنیه از الان تلاشمو ببرم بـــآلا میارمش ؟؟؟
      شهرما خیلی کوچیکه امکانات هم در حد ازمونای گزینه دو و قلمچی داریمو همش یه اموزشگاه با چندتا معلم عادی که دبیرا مدرسمون هستن...ولی هرسال رشته ریاضی چندتا سه رقمی و دورقمی بچه ها مون میارن...هرسال یه شریف میدیم...ببین با چه شرایطی شریف قبول میشن پس شما که مطمئنن اوضاعتون از لحاظ امکانات خیییلیی بهتره از این امکاناتت خوب استفاده کن و خوووب تلاشتو کن صد در صد شریف قبولی با بهترین رتنه...من رشتم تجربیه کارم خیییلی سخت تره ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن