خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

Unhappy بـــآ این حساب من از کنکور امسـآل |94| محروم می شم ؟؟؟(توراخدا جواب بدید !!!)

بچه ها الان یه سوالی ذهن من و درگیـــر کرد من امسال پیام نور آوردم و اصن نرفتم ثبت نام کنم یکی بهم گفت باید انصراف می دادی و محروم می شی امسـآل درسته آیـــــــــــآ جواب بدید تو را خدا ؟؟؟؟؟آخه من شنیدم محرومیت فقط مال روزانه اس نه دانشگاه دیگه ای!!!!
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر کی اینو گفته میخواسته روحیه ات رو بهم بریزه.بدون نگرانی بخون.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khnomgol نمایش پست ها
      بچه ها الان یه سوالی ذهن من و درگیـــر کرد من امسال پیام نور آوردم و اصن نرفتم ثبت نام کنم یکی بهم گفت باید انصراف می دادی و محروم می شی امسـآل درسته آیـــــــــــآ جواب بدید تو را خدا ؟؟؟؟؟آخه من شنیدم محرومیت فقط مال روزانه اس نه دانشگاه دیگه ای!!!!
      سلام

اونطور که من می دونم محرومیت فقط برای روزانه هست و حتی شبانه هم محرومیت نداره

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیر محرومیتی ندارین همون نرفتن شما برای ثبت نام کفایت میکنه. البته برای اطمینان بیشتر یه سر به همون دانشگاه پیام نور بزنین و از مسولین قسمت آموزش بپرسین تا اگه لازمه کار دیگه ای هم بکنین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      اگه ثبت نام نکردی هیچ محرومیتی وجود نداره.
      فقط در صورتی که روزانه قبول میشدی حتی اگه ثبت نام هم نمیکردی، یک سال از کنکور محروم میشدی.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ثبت نام نكردن تو غير روزانه ها = انصراف
      همين
      فقط روزانه محروميت مياره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام,شنا احتیاجی ب انصراف نداری,چون شما وقتی انصراف میدی که دانشگاه ثبت نام کرده باشی و مدارک بردهباشی,حالا بلفرضم ثبت نام کنی پیام نور ی حسنی که داره اینه که مشکلب واسه شرکت در کنکور ایجاد نمیکنه,ینی شما بدون انصراف میتونی کنکور بدی و بعد اگه جای خوب قبول شدی انصراف میزنی,قانون محرومیت هم ففط واسه دانشگاه روزانس,ینی انتخاب رشته رو یونی روزانه بیاری,,,20تا صلوات بغرست
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسی از همگی خیالم راحت شد یه دُنیـــــــــــــــــــــ ـــــآ ممنون از همه شمـآ انجمن کنکوری هربـآر یکی به یه نحوی منو گمراه میکنه ولی شما منو رسمـــآ نجآت می دید((((((((((((((((((((((((((((((:

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مرسی از همگی خیالم راحت شد یه دُنیـــــــــــــــــــــ ـــــآ ممنون از همه شمـآ انجمن کنکوری هربـآر یکی به یه نحوی منو گمراه میکنه ولی شما منو رسمـــآ نجآت می دید((((((((((((((((((((((((((((((:
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

9. Top | #9
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      محرومیت فقط مال روزانه است

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با انرژی بخون فقط دولتی محرومیت داره عزیزم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام ریاضیشم به دستم رسید لگاریتمشو نگاه کردم عالی بود خصوصا سروش عزیز عالی درس میداد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)