خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اعتراض به تعیین زمان انصراف توسط دانشگاه

دوستان حتما شنیدن که در صورت موافقت مجلس میخوان از سال 94 به مدت یک سال سربازی رو برای غایبان بالای 8 سال بفروشن.حالا مشکل اینه که من از مهر سال 86 ترک تحصیل از دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته کردم و از ان تاریخ به بعد به دانشگاه مراجعه نکردم و تحصیل رو به خاطر مشکلات زیادی که برام پیش اومد ول کردم و حتی نتونستم سربازی هم برم.دانشگاه هم , چون من از اون تاریخ مراجعه نکردم پرونده منو یکسال بعدش یعنی مهر 87 به نظام وظیفه ارجاع داده.یعنی تاریخ انصراف منو اومده زمانی تعیین کرده که سنوات من تموم میشده(اون موقع سنوات 8 ترم بود).در حالیکه من از مهر سال 86 به دانشگاه مراجعه نکردم.حالا سوال من اینه که من میتونم به تعیین زمان انصراف که توسط دانشگاه تعیین شده اعتراض بکنم؟چون اگه غیبت منو از سال 87 حساب کنن خرید خدمت شامل من نمیشه.در ضمن من کاردانیمو سال 83 گرفتم و متولد 61 هستم.دوستان خواهشا اگه اطلاعی دارین از من دریغ نکنین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان نظری ندارن؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hatsan نمایش پست ها
      دوستان نظری ندارن؟
      سلام. شما بهتره بري از آموزش دانشگاه آزاد سوال کني. هم دقيقتره و هم مطمئن تر. تازه ممکنه چاره ي ديگه اي جز اعتراض و اينا بتوني پيدا کني.
      فک نکنک اينجا بتوني جوابي بگيري.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم شما اون زمان فرم انصراف رو پر کردین یا نه همینجوری دانشگاه رو ول کردین. به نظام وظیفه مراجعه کنین و موضوع رو با اونها در میان بزارین.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hatsan نمایش پست ها
      دوستان حتما شنیدن که در صورت موافقت مجلس میخوان از سال 94 به مدت یک سال سربازی رو برای غایبان بالای 8 سال بفروشن.حالا مشکل اینه که من از مهر سال 86 ترک تحصیل از دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته کردم و از ان تاریخ به بعد به دانشگاه مراجعه نکردم و تحصیل رو به خاطر مشکلات زیادی که برام پیش اومد ول کردم و حتی نتونستم سربازی هم برم.دانشگاه هم , چون من از اون تاریخ مراجعه نکردم پرونده منو یکسال بعدش یعنی مهر 87 به نظام وظیفه ارجاع داده.یعنی تاریخ انصراف منو اومده زمانی تعیین کرده که سنوات من تموم میشده(اون موقع سنوات 8 ترم بود).در حالیکه من از مهر سال 86 به دانشگاه مراجعه نکردم.حالا سوال من اینه که من میتونم به تعیین زمان انصراف که توسط دانشگاه تعیین شده اعتراض بکنم؟چون اگه غیبت منو از سال 87 حساب کنن خرید خدمت شامل من نمیشه.در ضمن من کاردانیمو سال 83 گرفتم و متولد 61 هستم.دوستان خواهشا اگه اطلاعی دارین از من دریغ نکنین
      دانشگاه طبق دستور نظام وظیفه این کارو میکنه,اعتراض که بعید میدونم بکنی چون 7سال گذشته
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فرم رو اون زمان پر نکردم و همینجوری دانشگاه رو ترک کردم.البته به اموزش مراجعه خواهم کرد ولی میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)