خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این موضوع حقیقه ؟

سلام دوستان گلم
      دوستان من سال اول کنکور موفقی نداشتم و تصمیم داشتم که سال دوم بخونم ولی اگه نمیرفتم یه دانشگاهی باید میرفتم سربازی . و من هم خلاصه رفتم یه دانشگاه پیام نوری و مشغول خوندن کتاب ها برای کنکور هستم و فقط اسمم تو دانشگاه هست و نمیرم سر کلاس ها . سوالم اینه که اگه امسال جای دیگه قبول شم و یه دانشگاه روزانه مثلا . میتونم راحت برم اون دانشگاه مورد نظرم ؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟ چه کارهایی باید بکنم ؟؟؟ لطفا کمکم کنید اگه اطلاع دارید از این موضوع

2. Top | #2
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سید حسین حسینی نمایش پست ها
      سلام دوستان گلم
      دوستان من سال اول کنکور موفقی نداشتم و تصمیم داشتم که سال دوم بخونم ولی اگه نمیرفتم یه دانشگاهی باید میرفتم سربازی . و من هم خلاصه رفتم یه دانشگاه پیام نوری و مشغول خوندن کتاب ها برای کنکور هستم و فقط اسمم تو دانشگاه هست و نمیرم سر کلاس ها . سوالم اینه که اگه امسال جای دیگه قبول شم و یه دانشگاه روزانه مثلا . میتونم راحت برم اون دانشگاه مورد نظرم ؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟ چه کارهایی باید بکنم ؟؟؟ لطفا کمکم کنید اگه اطلاع دارید از این موضوع
      نه مشکلی نداره
      شما میری انصراف میدی و تسویه حساب میکنی
      بعد مدارکتو میبری دانشگاه جدید ثبت نام میکنی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک کنید

سلام دوستان عزیز
      عزیزان من 2 سال کنکور ناموفق داشتم یعنی سال 92 و 93 کنکور دادم . و امسال یعنی سال 93 اگه یه دانشگاه نمیرفتم طبق قانون باید خدمت سربازی میرفتم . ولی من تو یه دانشگاه پیام نور اسمم رو نوشتم . ( یعنی برگه معافیت تحصیلی به مرکز پلیس +10 برم و معافیت تحصیلی 5 ساله گرفتم ) . حالا من از رفتن به این دانشگاه پیام نور انصراف دادم و نمیرم سر کلاس و امتحاناش و حتی شهریه ثابت رو هم پرداخت نکردم و لی اسم نویسی کردم . حالا سوالم اینه که من برای کنکور 94 دارم میخونم و موقع ثبت نام که برای کنکور 94 برام مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟ تروخدا جواب بدین خیلی نگرانم . مرسی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو از پليس به اضافه ده بپرس. بنده اطلاع دقيقي ندارم ولي دوستم که ميخواس انصراف بده بهش گفته بودن بايد بري سربازي اونم انصراف نداد. همين فردا برو پليس به اظافه ده خدا نکرده غيبت نخوري....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      عزیزان من 2 سال کنکور ناموفق داشتم یعنی سال 92 و 93 کنکور دادم . و امسال یعنی سال 93 اگه یه دانشگاه نمیرفتم طبق قانون باید خدمت سربازی میرفتم . ولی من تو یه دانشگاه پیام نور اسمم رو نوشتم . ( یعنی برگه معافیت تحصیلی به مرکز پلیس +10 برم و معافیت تحصیلی 5 ساله گرفتم ) . حالا من از رفتن به این دانشگاه پیام نور انصراف دادم و نمیرم سر کلاس و امتحاناش و حتی شهریه ثابت رو هم پرداخت نکردم و لی اسم نویسی کردم . حالا سوالم اینه که من برای کنکور 94 دارم میخونم و موقع ثبت نام که برای کنکور 94 برام مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟ تروخدا جواب بدین خیلی نگرانم . مرسی
      جواب دقیق از معاونت نظام وظیقه توی شهرستان میشه پرسیده
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

If you wanna know me simply click here to see my personal site

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از زمانی که انصراف بدی 1سال معافیت میگیری..دقیقا 1 سال

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      دوست عزیز شما هیچ مشکلی نداری بنده قبلا همین راه رو رفتم و دقیقا مثل شما فقط ثبت نام کرده بودم دیگه هیچی - سوالی داشتی پیام خصوصی بده.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      دوست عزیز شما هیچ مشکلی نداری بنده قبلا همین راه رو رفتم و دقیقا مثل شما فقط ثبت نام کرده بودم دیگه هیچی - سوالی داشتی پیام خصوصی بده.
      یعنی الان با خیال راحت بشینم برای کنکور 94 بخونم دیگه ؟؟؟ درسته ؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی الان با خیال راحت بشینم برای کنکور 94 بخونم دیگه ؟؟؟ درسته ؟
      پرسش از یک جای مطمئن داشته باشید دوست عزیز
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

If you wanna know me simply click here to see my personal site

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن