خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زیست جامع گاج و تانک تست

سلام
      به نظر شما زیست جامع رو به عنوان منبع اصلی و تانک تست رو به عنوان مکمل استفاده کنم میتونه مفید باشه؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تانک تست به جز هدر دادن وقت کارایی دیگه ای هم میتونه داشته داشته باشه؟؟
      جامع گربه رو بگیری خیلی تانک آرامفر بهتره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam0111 نمایش پست ها
      سلام
      به نظر شما زیست جامع رو به عنوان منبع اصلی و تانک تست رو به عنوان مکمل استفاده کنم میتونه مفید باشه؟؟؟
      سلام
      شما زیست جامع رو وقتی تموم کردی ، نشرالگو رو به عنوان مکمل بزنی خیلی بهتره . تانک تست سوالاش اصلا در سطح کنکور نیست
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تانک آرام فر فقط به یه درد میخوره اونم شیشه پاک کردنه
      منابع خیلی خوبه دیگه رو میتونین به عنوان مکمل استفاده کنین من جمله الگو تستای تالیفی کانون و...
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم مثل بقیه پیشنهاد میدم تانک تست رو نخونید چون به درد نمیخوره:yahoo (21):

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      تانک تست به جز هدر دادن وقت کارایی دیگه ای هم میتونه داشته داشته باشه؟؟
      جامع گربه رو بگیری خیلی تانک آرامفر بهتره
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      سلام
      شما زیست جامع رو وقتی تموم کردی ، نشرالگو رو به عنوان مکمل بزنی خیلی بهتره . تانک تست سوالاش اصلا در سطح کنکور نیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      تانک آرام فر فقط به یه درد میخوره اونم شیشه پاک کردنه
      منابع خیلی خوبه دیگه رو میتونین به عنوان مکمل استفاده کنین من جمله الگو تستای تالیفی کانون و...
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      منم مثل بقیه پیشنهاد میدم تانک تست رو نخونید چون به درد نمیخوره:yahoo (21):
      واقعاً واسه همتون متاسفم...
      شما چندتاتون کتاب تخته سیاه رو کامل خوندین که این حرفا رو دربارش میزنین؟!...
      من نمیگم همشو خوندم (فقط چند فصل انتهایی سال دومو نخوندم)... اما با همین کتابی که به نظر شما بدرد نخور میاد تونستم تو کنکور 60 بزنم(نمیگم درصد خیلی بالاییه اما کم هم نیست)...
      با این راهمنایی های غلطتون دارین بچه ها رو گمراه میکنین...
      دوستی که میخواستین این کتابو کار کنین ... من راجع به کتاب گاج نمیتونم نظری بدم چون اصلاً نخوندمش ...
      اما اگه نظر منو درباره ی تخته سیاه بخوای میتونم اینو بهت بگم که اگه تنها همین کتابو هم خوب خوب کار کنی کافیه واست ... حداقل تا 65 می رسونتت( واسه پزشکی کافیه)...
      فقط تنها نکته ای که در مورد این کتاب باید بگم اینه که این کتابو اگه خوب کار نکنی بجز تلف کردن وقت واست حاصل دیگه ای نداره...
      امیدوارم همتون اول برین این کتابو کامل بخونین بعد بیاین بگین بدرد نمیخوره و فلان...
      طرفدار هیچ موسسسه ای هم نیستم...اما اینم بگم که
      زیست شناسی کمترین اتکارو به کتابای کمک آموزشی داره...
      با تچکر...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      من نمیگم همشو خوندم (فقط چند فصل انتهایی سال دومو نخوندم)... اما با همین کتابی که به نظر شما بدرد نخور میاد تونستم تو کنکور 60 بزنم(نمیگم درصد خیلی بالاییه اما کم هم نیست)...
      دوستی که میخواستین این کتابو کار کنین ... من راجع به کتاب گاج نمیتونم نظری بدم چون اصلاً نخوندمش ...
      اما اگه نظر منو درباره ی تخته سیاه بخوای میتونم اینو بهت بگم که اگه تنها همین کتابو هم خوب خوب کار کنی کافیه واست ... حداقل تا 65 می رسونتت( واسه پزشکی کافیه)...
      فقط تنها نکته ای که در مورد این کتاب باید بگم اینه که این کتابو اگه خوب کار نکنی بجز تلف کردن وقت واست حاصل دیگه ای نداره...
      امیدوارم همتون اول برین این کتابو کامل بخونین بعد بیاین بگین بدرد نمیخوره و فلان...
      با تچکر...
      مخالفم با نظرتون
      رتبه ۳کنکور برین مصاحبه اشو تو سایت دریافت ببینین
      گاج و الگو رو کامل خونده
      شما دارین گمراهش میکنین که بهش یه کتاب کاملا غیر استاندارد رو بهش معرفی میکنین
      من نمیگم که ۶۰درصد نزدی و داری دروغ میگم اما حرفتو باورم نمیکنم
      آخه کتابی که کلا بر خلاف سبک جدید کنکوره چطور کتاب خوبیه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مخالفم با نظرتون
      رتبه ۳کنکور برین مصاحبه اشو تو سایت دریافت ببینین
      گاج و الگو رو کامل خونده
      شما دارین گمراهش میکنین که بهش یه کتاب کاملا غیر استاندارد رو بهش معرفی میکنین
      من نمیگم که ۶۰درصد نزدی و داری دروغ میگم اما حرفتو باورم نمیکنم
      آخه کتابی که کلا بر خلاف سبک جدید کنکوره چطور کتاب خوبیه؟
      اینکه دلیل نشد ...رتبه ی 1 کنکور هم آبی کانون خونده...حالا چون 3 کنکور خوندتش ما هم باید بخونیمش؟!...
      غیر استاندارد؟! تورو خدا شوخی نکن. میشه بگی الان کدوم یکی از کتابای بازار در سطح کنکورن؟جواب سادس هیچکدوم...
      اگ حرفمو باور نمیکنی هم پس همین الان ایمیلتو بده تا برات ارسالش کنم...
      اما حرف آخری که زدی : کدوم یکی از کتابای حال حاضر بازار شبیه سبک کنکوره؟!...چون کنکور تازگیا تغییر کرده پس حداقل چند سالی زمان میبره تا کتابی در این سطح پیدا بشه...
      با تچکر...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با تچکر...
      میشه روش مطالعه ی زیست شناسی تون رو توضیح بدین ؟؟ از چه منابع دیگه ای هم استفاده کردین؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینکه دلیل نشد ...رتبه ی 1 کنکور هم آبی کانون خونده...حالا چون 3 کنکور خوندتش ما هم باید بخونیمش؟!...
      غیر استاندارد؟! تورو خدا شوخی نکن. میشه بگی الان کدوم یکی از کتابای بازار در سطح کنکورن؟جواب سادس هیچکدوم...
      اگ حرفمو باور نمیکنی هم پس همین الان ایمیلتو بده تا برات ارسالش کنم...
      اما حرف آخری که زدی : کدوم یکی از کتابای حال حاضر بازار شبیه سبک کنکوره؟!...چون کنکور تازگیا تغییر کرده پس حداقل چند سالی زمان میبره تا کتابی در این سطح پیدا بشه...
      با تچکر...
      دورغ نگین رتبه کدوم رتبه ۱ آبی کانون خونده؟
      الگو سطحش از کنکور بالاتره و گاج جامع هم سطح با کنکوره
      شما به جای اینکه بیاین نظر بدین اول برین کتابهای تو بازار رو ببینین و بعد قضاوت کنین
      شما فقط تانک و خوندی و دیدی هی ازش تعریف میکنی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما به جای اینکه بیاین نظر بدین اول برین کتابهای تو بازار رو ببینین و بعد قضاوت کنین
      اولاً الکی برچسب دروغگویی رو رو کسی نچسبونین... رتبه ی 1 کنکور از کتابای آبی کانون + سری زیست شناسی کمپل استفاده میکرده. هر کسی میدونه که اگه یه کنکوری بتونه زیست کمپل رو بخونه دیگه نیازی به کتاب تست نداره...
      دوماً الگو سطحش از کنکور بالاتر نیست...گاج رو نخوندم پس نمیتونم قضاوت کنم...
      سوماً هر کتاب زیستی به انتخاب خودتون بگید تا من نقدش کنم.که نگین فقط فلان کتابو خونده.به جز نشر دریافت و گاج که نخوندمشون...اکثر کتابای بازارو خوندم تواین 2 سالی که پشت کنکور بودم رو خوندم و به این نتیجه رسیدم بهترین روش برای زیست اینه که کتاب درسی+ بررسی دقیق آزمون +
      حتی یه کتاب درپیت تو زیست شناسی= موفقیت تو این درس...
      تخته سیاه هم اصلاً کتاب شاخی نیست ....اما خیلی ها بودن با همین کتابای درپیت( به قول شما) به درصدای خیلی عالی رسیدن ...حالا هی شما بیا بگو این بدرد میخوره اون بدرد نمیخوره...
      هیچ کتابی تا وقتی ازش درست استفاده نشه بدرد نمیخوره...
      با تچکر...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      میشه روش مطالعه ی زیست شناسی تون رو توضیح بدین ؟؟ از چه منابع دیگه ای هم استفاده کردین؟؟
      بله من سال اول هر کتابیو فکرشو کنید خوندم...
      سال دوم فقط قیدنامه ی مهروماه+تانک تست+ بررسی دقیق آزمون های آزمایشی ...
      خلاصه نویسی مبحثی هم خیلی کمکم کرد ...
      مثلاً خلاصه نویسی اتوتروفها ...خلاصه نویسی آبزیان کامل...
      ولی هیچی مثل آزمون آزمایشی نمیشه...

این هم همون تصویر که نشون میده آقای شایان پور میر بابایی رتبه ی 1 تجربی امسال از کتابای زیست کانون استفاده میکره ....

ای کاش به این حرفایی که میزنی سرسوزنی هم اعتقاد داشتی...واقعاً متاسفم که راه به راه رو مردم برچسب دروغگویی میزنین...
      منبع عکس: سایت کانون قسمت کامنت ها...
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.png  
      ویرایش توسط Dean : 22 آذر 1393 در ساعت 22:26

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولاً الکی برچسب دروغگویی رو رو کسی نچسبونین... رتبه ی 1 کنکور از کتابای آبی کانون + سری زیست شناسی کمپل استفاده میکرده. هر کسی میدونه که اگه یه کنکوری بتونه زیست کمپل رو بخونه دیگه نیازی به کتاب تست نداره...
      دوماً الگو سطحش از کنکور بالاتر نیست...گاج رو نخوندم پس نمیتونم قضاوت کنم...
      سوماً هر کتاب زیستی به انتخاب خودتون بگید تا من نقدش کنم.که نگین فقط فلان کتابو خونده.به جز نشر دریافت و گاج که نخوندمشون...اکثر کتابای بازارو خوندم تواین 2 سالی که پشت کنکور بودم رو خوندم و به این نتیجه رسیدم بهترین روش برای زیست اینه که کتاب درسی+ بررسی دقیق آزمون +
      حتی یه کتاب درپیت تو زیست شناسی= موفقیت تو این درس...
      تخته سیاه هم اصلاً کتاب شاخی نیست ....اما خیلی ها بودن با همین کتابای درپیت( به قول شما) به درصدای خیلی عالی رسیدن ...حالا هی شما بیا بگو این بدرد میخوره اون بدرد نمیخوره...
      هیچ کتابی تا وقتی ازش درست استفاده نشه بدرد نمیخوره...
      با تچکر...

بله من سال اول هر کتابیو فکرشو کنید خوندم...
      سال دوم فقط قیدنامه ی مهروماه+تانک تست+ بررسی دقیق آزمون های آزمایشی ...
      خلاصه نویسی مبحثی هم خیلی کمکم کرد ...
      مثلاً خلاصه نویسی اتوتروفها ...خلاصه نویسی آبزیان کامل...
      ولی هیچی مثل آزمون آزمایشی نمیشه...

این هم همون تصویر که نشون میده آقای شایان پور میر بابایی رتبه ی 1 تجربی امسال از کتابای زیست کانون استفاده میکره ....

ای کاش به این حرفایی که میزنی سرسوزنی هم اعتقاد داشتی...واقعاً متاسفم که راه به راه رو مردم برچسب دروغگویی میزنین...
      منبع عکس: سایت کانون قسمت کامنت ها...
      به مصاحبه های کانون اعتماد نکن.خود کانون ازشون مصاحبه گرفته.همشونم گفتن ما از کتابای کانون استفاده میکردیم و این کتابا عالین و ... ولی مطمئن باش همش ساختگی بوده

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من با mario got$e موافقم ،کی گفته تانک به درد نمیخوره؟؟!!!
      هم سوالاتش مثل کنکور هست هم کیفیت سوالاتش خوبه هم تو پاسخنامش همه مطالب ترکیبیو گفته...
      اتفاقا من میگم کسی که بار اولشه میخواد زیستو بخونه تانک نگیره چون سوالاتش رو نمیتونه حل کنه
      من خودم تانک و الگو و گاج رو دارم و پله آخر زیست فار هم ویرایش جدیدشو میگیرم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اولا من رشتم رياضيه و چيزي در مورد زيست نمي دونم دوما اين كتاب را اصلا نديدم اما رتبه 7 كشور آقاي آرين آيتي از اين كتاب استفاده كرده بود هم چنين دكتر افشار هم اين كتاب را پيشنهاد داده بود

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها ببینید من بحثم سر تخته سیاه و اینن کتابا نیست ....اصلاً...
      اما یکم انصاف داشته باشیم بچه ها رو درست راهنمایی کنیم...
      من میگم کسی میتونه یک کتابو نقد کنه که حداقل 85% کتابو خونده باشه....
      من اگه این کتابو نخونده بودم اصاً در موردش حرف نمیزدم اما بر خودم واجب میبینم حالا که خوندمش بیام و بچه ها رو راهنمایی کنم...
      بحث من فقط همینه که بگم : زیست شناسی میخواید موفق بشید اصلاً وقت خودتونو هدر ندید یه هفته واسه گشتن دنبال کتاب . بخدا با همین کتابای متوسط هم میشه نتیجه گرفت....

با تچکر...

نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      به مصاحبه های کانون اعتماد نکن.خود کانون ازشون مصاحبه گرفته.همشونم گفتن ما از کتابای کانون استفاده میکردیم و این کتابا عالین و ... ولی مطمئن باش همش ساختگی بوده
      مطمئن باشین کانون نمیاد هویتشو زیر سوال ببره بخاطر یه کتاب ...
      هر موسسه ی دیگه ای میگفتی میگفتم قبول...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن