خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: تغییر کن ...

1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تغییر کن ...

سلاااااااااااااااااام ... سلام به زیبایی لحظه های ناب تلاشتون ...
      چطورین؟؟؟ بعد مدتها دیشب تصمیم گرفتم یه متن بنویسم واستون ... این متن رو ته دلی بخونید چون خودمم ته دلی نوشتم نمیدونم تا الان از دست خودت راضی بودی یا نه؟ اگه تا الان تمام انرژی و توانتو نذاشتی اشکال نداره! چون نمیدونستی! چون اشتباه کردی ولی دیر نشده! از همین الان تصمیم بگیر . از همین الان شروع کن! خودتو باور داشته باش که میشه به هدفت برسی . ایمان داشته باش که تلاشت بی نتیجه نمیمونه . به قول یکی میگفت اشتباه تا زمانیه که آدم ندونه! جاهل باشه ولی اگه بدونه و اشتباه کنه دیگه اسمش اشتباه نیست حماقته! تو از الان دیگه هرچی کم گذاشتی هر چی سستی کردی میخوای بذاری کنار . این قول رو به من بده ... 18 سال 20 سال 22 سال از زندگیت گذشته و تو هیچ وقت یه آدم متفاوت نبودی! من ازت میخوام یه تصمیم بزرگ بگیری! میخوام 6 ماه مثل آدمی زندگی کنی که میخواد از لحظه لحظه های زندگیش استفاده کنه! میخواد خودشو به همه ثابت کنه! میخواد به همه بفهمونه که من حقم خیلی بیشتر از ایناست ... من یه آدم متفاوتم فردا صبح زودتر پاشو! یه چایی واسه خودت دم کن! یه کم برو تو حیاط هوای تازه صبحگاهی رو نفس بکش! بیا پشت میز بشین قبل اینکه درس رو شروع کنی چند دو دقیقه چشماتو ببند ... به رویاهات فکر کن.. به اروزهات به اهداف قشنگت.. به آیندت .. در موردشون برای خدا بگو .. مطمئن باش گوش میده به حرفات .. ازش کمک بخواه ... ازش بخواه که تو این راه بهت کمک کنه ..دستتو بگیره تا بتونی بعدها دست بنده هاشو بگیری...دیگه تو یه آدم عادی نیستی تو باید انرژی و اعتماد بنفس ازت بباره! تو باید آرامش تو چشمات موج بزنه. .. یک لحظه از فکر هدفات نیای بیرون ..اره فریااااااااااد بزن من یه آدم جدیدم... اون ادم قبل مــــُـــــــرد .. من میخوام واسه آیندم واسه اینکه بتونم به بقیه کمک کنم بجنگم .. میخوام بعد اومدن نتیجه ها به خودم افتخار کنم .. خانواده ام بهم افتخار کنن .. اره میدونم همین الان این شیطون لعنتی میاد سراغت ... دوباره فکرای منفی .. تو که بار قبلم تصمیم گرقفتی ولی نشد... برو بابا تو هم همش این حرفا رو میزنی ... اره شیطون خوب کارشو بلده ..یعنی کارش همینه .. اینکه نذاره تو به هدفت برسی.. اینکه اعتماد بنفستو نابود کنه .. اینکه تحقیرت کنه .. ولی نباید بهش اجازه بدی .. باید همیشه تو دهنی محکمی اماده واسش داشته باشی! اره من نتونستم ولی دوباره میخوام تلاش کنم... مهم اینه من تمام تلاشمو بکنم.. نتیجه دست خداست .. خدا که تلاشامو میبینه .. پدر و مادرم که تلاشامو میبینن ..من میخوام به همه ثابت کنم شایستگی هام بیشتر از ایناست ... از لج شیطونم شده باید بخونی ...

فایل پیوست 17667

افرررررررررین .. حالا تصمیمتو گرفتی .. باید قدم اول رو برداری... قدم اول سخــته .. باید نشون بدی میخوای .. تو فقط 6 ماه قراره این مدلی زندگی کنی .. اینکه هرچی داری و نداری بذاری واسه ایندت.. اینکه از تفریحاتت از لاین و فیس بوک و دوستات و تلویزیون بزنی.. میدونم سخته ولی می ارزه ..بخدا می ارزه .. به آرامش بعدش به لیخند پدر ومادرت .. مطمئن باش خدا کمکت میکنه .. بهش اعتماد کن... وقتی خدا ارزویی به دلت انداخته یعنی توانایی رسیدن بهشو در تو دیده .. خیلی این جمله قشنگه! چرا الان خیلی ها دغدغه ها و فکراشون شده چیزای دیگه .. چیزای بیهوده .. لذت های آنی دنیا .. تو متفاوتی .. تو انتخاب شده ای واسه اینکه به اون هدفه برسی .. میدونم تا الان از دست خودت راضی نبودی.. اشکال نداره .. الان که فهمیدی اشتباه کردی جبران کن... حرکت کن.. فقط حرف نزن .. با عمل نشون بده ... خدارو هم کنار خودت ببین ... دستاش تو دستاته ... آرزویی کن… گوشهای خدا پر از آرزوست

و دستهایش پر از معجزه… آرزویی کن…

شاید کوچکترین معجزه اش، بزرگترین آرزوی تو باشد!!!

فایل پیوست 17668

چقد این عکس پر از آرامشه ...

منبع:مرجع تخصصی کنکوریها

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیاده سفر کن ولی یک جا نمان چون نهایتش پوسیدن است ...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت تو دایره راحتی خودت نمون! هر روز بخوا که کمی بهتر باشی! کمی صبور تر ! کمی بخشنده تر! کمی مهربون تر!

زندگی ارزشش رو داره! تو فقط یه بار به دنیا می آی! طوری زندگی کن که به خودت افتخار کنی!تا خدا به تو افتخار کنه!

طوری زندگی کن موقع مرگت حسرت هیچ چیزو نخوری!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ادم تحت تاثیر قرار میگیره خیلی ممنون
      چه خندون چه گریون داره میگذره عمرا
      خودت رو نرنجون به کامت باشه دنیا

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون ورزشکاره رو ویلچر
      هم جنس امضا منه
      امضامو دریابین

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      از تغییرات کوچولو شروع کنید تا زمینه تغییر پذیری برای مسائل بزرگتر رو داشته باشید . " مستر فرهنگ "

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فووووووووووووووووووق العاده بود ؛ مرسی ؛ همه چیز تو مشت خودمونه ، ماییم که تصمیم میگیریم که مشتمون رو وا کنیم و موفقیت رو سفت بچسبیم یا اینکه حسرتشو بخوریم ؛ من می تونم موفق شم ، این هدفیه که باید هر روز و هر لحظه ذکر زبونمون بشه تا به اونچیزی که میخوایم برسیم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه پیشنهاد هم داشتم براتون من دیروز گوشیمو خاموش کردم کلا دادم دست مامانم اولش اینقدر سخت بود ولی امروز احساس میکنم ذهنم ارومه

شما هم اینکارو بکنید پشیمون نمیشید

تضمین میکنم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      بچه ها یه پیشنهاد هم داشتم براتون من دیروز گوشیمو خاموش کردم کلا دادم دست مامانم اولش اینقدر سخت بود ولی امروز احساس میکنم ذهنم ارومه

شما هم اینکارو بکنید پشیمون نمیشید

تضمین میکنم
      ادم اگه درس خون باشه توی کاباره هم درس میخونه ... اینا همه سوسول بازی گوشی جم کن نمیدونم نت جم کن...

(نظر شخصی )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)