خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 132
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      صب تازه میخوابیم که ....

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      فتوشاپ نیست اسین کار
      یعنی چی؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روز نکبت بار من و روزی که هر لحظه ازش برام عذاب بوده باشه ( از روز تولدم تا همین الان ) روزهایی بوده که زودتر از 11 بیدار شدم.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

4. Top | #34
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      روز نکبت بار من و روزی که هر لحظه ازش برام عذاب بوده باشه ( از روز تولدم تا همین الان ) روزهایی بوده که زودتر از 11 بیدار شدم.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز : من ایجاد کننده این پست هستم ، همه نظرات رو خوندم ... عده ای تازه صبح میخوابند ! و عده ای هم خیلی سخته براشون که بتونن اول صبح بیدار بشوند ...
      بقول آقای پازوکی ، بهترین زمان خوابیدن وقتیه که هوا رو به تاریکی 100 درصد میره و بهترین زمان بیدار شدن همراه با طلوع خورشید است و علتش هم بخاطر ترشح ملاتونین !
      من 1 ماهه که 5 صبح بیدار میشوم و بعد از نماز 2 رکعتی ، تا 7.45 فقط شیمی میخونم (چون از 8 به بعد برنامه اصلی ام شروع میشود ).... احساس میکنم ملکه شیمی شدم و بازدهی و وسعت مغزم بینهایت شده ... باور نمیکنید تا اینکه امتحان کنید ... یکی از زیبایی های زندگی دیدن هنگام طلوع خورشید است ... همه ی ما غروب رو میبینیم ولی طلوع را خیلی کم !
      بقول آقای آقاجانی ، همه ما دانش آموزان درس میخوانیم ، ولی کسانی موفق تر اند که کمی متفاوت باشند ، و یکی از تفاوت های من با خیلی ها بیدار شدن ساعت 5 است ... ! شماهم میتوانید متفاوت باشید ! و بیدار شدن در هنگام طلوع خورشید را پیشنهاد میکنم به همه !!!!
      چند تا توصیه :
      دوستان کنکوری ، هرچقدر بیشتر بیایید اینترنت ، از دانشگاه و رشته مورد نظرتون بیشتر فاصله میگیرید !! رابطه مستقیم !!!
      وقت با سرعت صوت در حال گذره ... کم در این سایت و در اون سایت دنبال جزوه ، مشاوره ، راه های موفقیت و خیلی از این چیزای بی فایده بگردید ، هنوزم پست هایی را میبینم که طرف در خرید و انتخاب کتاب کمک درسی گیر کرده !!!
      آقای پازوکی میگه اینکه میانگین زیست کشور منفی است دلیلش ما معلماییم . چون اصل و کتاب درسی رو ول کردیم و به پراکنده گویی و ..... روی آوردیم . اگه قرار بود داوطلبان با خوندن درس نامه های کتب کمک آموزشی نتیجه بگیرند ، الان گرفته بودند : پس فقط: متن کتب درسی :d
      دوستان ، آستین بالا بزنید که کار بسیار سختی داریم و شیرینی بسیار بعدش !
      و ایشون فرمودند که همه ما هوش بسیار و کافی دارم ! اینکه کسی نتیجه نمیگیره در هر درسی ، مشکل داشتن معلومات است !
      و تشکر فراوان به دبیرستان آلـــــاء که هر علمی دارم اول از خداست و بعد از اوست ... ♥
      و اگه هر رشته ای دوست دارید قبول شید ، به اندازه همون رشته زحمت بکشید ... ♥
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که بازدهی که مخم اول صبح داره هیچوقت دیگه ای نداره!سرعت مطالعم هم صبح بالاست
      ولی واقعا سخته زود بیدار شدن اما عادت میکنید اصلا سخت نیست
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      درس خوندن توی این ساعت همت زیادی میخواد،همیشه 6 بیدار میشم ولی بعضی وقتا که واسه درس خوندن وقت کم میارم 5 بیدار میشم....بازده خیلی خوبی داره و شبها از ساعت دوازده که بگذره هیچی از درس نمیفهمم..

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من بیشتر شبا میخونم، از اونور هم صبح ها ساعت 11 بیدار میشم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دارم تلاش میکنم که بتونم صبح5 پاشم
      خداکنه بتونم
      اگه رویایی داری باید ازش محافظت کنی مردم نمی تونن خیلی کارها رو بکنن
      دوست دارن تو هم نتونی
      اگه یه چیزی رو می خوای
      باید به دستش بیاری
      مکث نکن...

عکس اموزشی دیفرانسیل

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      با نظر امیر رضا موافقم
      دیدن طلوع خورشید سعادت میخواد
      خیلی قشنگه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من بعضی وقتا بیدارمیشم:yahoo (1):

12. Top | #42

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ساعت 5 صبح !
      اتفاقن خابم اینقدر سنگینه که بمبم کنارم بترکه بازم خابم و خاب و خاب ....
      وقتی میرم مدرسه ناچارا 3 تا ساعت کوک میکنم + مامان
      این شکلی ....
      روزای معمولیم نگم بهتره :yahoo (4):
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      اقا حرف شما درست!من خودم میتونم ساعت 5 بلند شم،ولی از اونور باید یه صبحونه ای مفصل بخوری،تا بازدهی داشته باشی دیگه!تو خونه ما که ساعت 5 صبحونه نمیدن...،شمارو نمیدونم!خودمم عمرا صبحونه آماده کنم...

14. Top | #44
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من سعی کردم زود ببخوابم و زود بیدار شم ولی عمرا نتونستم . دیر بلند میشم در عوض دیر میخوابم .

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

شبا 11/5 ،12 می خوابم. صبا هم نزدیک 6 بلند میشم، بجز جمعه ها

قبل از خوابم آیه آخــر سوره کهف می خونم و نیت می کنم چ ساعتی از خواب بیدار بشم،سه سال دارم اینکار می کنم

ب خــدا قسم خوابت از خواب خرس قطبی هم سنگیتر باشه بلند میشی، مگه اینکه ...

قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُكُمْ يُوحَى إِلَيَّ أَنَّمَا إِلَهُكُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَن كَانَ يَرْجُو لِقَاء رَبِّهِ فَلْيَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا يُشْرِكْ بِعِبَادَةِ رَبِّهِ أَحَدًا
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن