من سال دوم كامپيوتر نرم افزار هستم . اما واقعيت اين هستش كه از اين رشته خوشم نمي ايد. و كلا هر كاري مي كنم نمي توانم با اين رشته سازگار باشم. البته معدلم 18.93 شده . چون دروس رياضي و تحليلي قوي هستم . مي خواهم مكانيك تبديل انرژي در كارشناسي ارشد شركت كنم براي سراسري تهران 1.ايا با وجود داشتن مدرك كارشناسي كامپيوتر نرم افزار مي توانم در كارشناسي ارشد مكانيك تبديل انرژي شركت كنم ؟؟؟ بعدها به مشكلي كه بر نمي خورم ؟ در آينده كه مانعي از نظر شغلي با داشتن مدرك كارشناسي كامپيوتر نرم افزار و به اميد خدا داشتن مدرك كارشناسي ارشد مكانيك تبديل انرژي پيش نمي ايد كه ؟ با داشتن مدرك كارشناسي كامپيوتر نرم افزار چگونه تاثير معدل در كارشناسي ارشد مكانيك تبديل انرژي انجام مي شود ؟ ايا تاثير مساوي انجام داده خواهد شد يا نه ؟ مثلا معدل كل كارشناسي كامپيوتر نرم افزار بشود 18.5 يا 19 همان 18.5 يا 19 در كارشناسي ارشد مكانيك تبديل انرژي تاثير داده خواهد شد ؟ چگونه خواهد شد؟ به نظر شما با پشتكار قوي مي توانم در كارشناسي ارشد مكانيك تبديل انرژي سراسري تهران قبول شوم؟
پاسخ : .....شما به نظر دانشجوي خيلي خوبي ميايد، ولي كامپيوتر با مكانيك خيلي تفاوت داره ، شما مي توانيد شركت كنيد ، ولي هيچوقت بهتون توصيه نميكنم اينكارو كنيد، چون شما پايه ايي ترين مطلب ازين رشته رو نميدونيد... اگر هم قبول شويد خيلي ضعف خواهيد داشت