خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 122122
    نمایش نتایج: از 316 به 325 از 325
    1. Top | #316
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم واسه کشورمون
      همه اینا از یه چی بلند میشه :/

2. Top | #317
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جون مادرتون بس کنید این تاپیکا
      پارسال ک کلا دغدغه ما شد این که کی خریده کی نخریده
      به ف ا ک رفتیم
      درصدا و پیشرفت خودتو نگاه کن عاقا
      به خدا خودت ضرر میکنی
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

3. Top | #318
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      جون مادرتون بس کنید این تاپیکا
      پارسال ک کلا دغدغه ما شد این که کی خریده کی نخریده
      به ف ا ک رفتیم
      درصدا و پیشرفت خودتو نگاه کن عاقا
      به خدا خودت ضرر میکنی
      خدایی من دلم می سوزه برا بعضیا که کلا تو حاشیه ن، بابا سرتو بنداز پایین درستو بخون دیگه، چی کار داری به این کارا، انرژیتو برا چی تلف می کنی؟ به زاکربرگ گفته بودن چرا همیشه یه مدل لباس می پوشی؟ گفته بود چون نمی خوام انرژی ذهنمو برا انتخاب لباس هدر بدم، حالا ما ببین برا چی داریم انرژی می ذاریم...

4. Top | #319

نمایش مشخصات
      خدایی این کاظم اگه یه مقدار از اون پولایی که میخوره رو خرج کنه میتونه در حد کنکور امنیت رو بیاره بالا
      رو هر دفترچه اسم و نام خانوادگی هر داوطلب نوشته بشه و تو یه بسته ی پلاستیکی مثل کنکور باشه
      ولی آقا به فکر سود بیشتره
      شما خودتون رو در گیر نکنین
      فک کنین اون 200 تا رتبه ای که بدتر میشین تو قلم زکات امتحان دادنتونه
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

5. Top | #320
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      شما میرید قلم چی چیکار کنید! اول بشید آخه
      کار نداشته باشید یکسری سوالا میخرن یا نه ؟!! شما قراره با این ازمون عملکرد خودتون رو با درصد بسنجید .. اگه فقط به فکر حاشیه باشید خیلی زیاده مثلا دوستای من سوالای ازمون میدادن پشتیبان حل کنه ....
      درمورد بحث شما بگم کاظم خودش میدونه ولی چون یک منبع درآمد برای کادر خودشه هیچی نمیگه....................... نباید بگه!!

6. Top | #321
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان اول بشن چی میشه
      این یه ازمون ازمایشیه
      شما ب هدف خودتون فکر کنید وارد مسائل حاشیه ای نشید
      مهم کنکوره ک لو نمیره--در ضمن قلمچی چیکار کنه-500تا نمایندگیه-اتفاقا امنیت سوالات قلمچی از همه بیشتر-موسسات دیگه رو که با پاسخ تشریحی میذارن سایتها

7. Top | #322
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم واقعیت داشته باشه، یکی از دبیرهای ما که میگه هست.
      اما خب چه فرقی برای من و شما داره، مهم اینه کنکور که دیگه پاسخنامه نداره!
      شما اصلا ببین این آزمون مثلا زدی ریاضی رو 70 درصد و رتبت شده مثلا 800 کشور، آزمون بعد ریاضی رو که سخت هم شده میزنی 90 درصد میشی 1000 کشور (مثلا)
      مهم اینه خودت میدونی داری پیشرفت میکنی، پسرفت میکنی یا یه جا وایستادی.

8. Top | #323
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حالا کجا میفرشون؟بگین ماهم بخریم

9. Top | #324
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      خداوکیلی اینایی که سوال میخرن فازشون چیه!؟
      کلی پول میدن کلم چی ثبت نام میکنن!
      بعد دوباره پول میدن سوالارو بخرن!!!
      بخدا اینا یه تخته شون کمه!
      من چون دارم دوستانی که این کارو میکنن . میگم اینا هم تقصیر ندارن طرف نمیخواد درس بخونه پدر مادرش مجبور میکنن بخونه و ثبت نامش میکنن ازمون اونم پایین بزنه دعواش میکنن پس میره میخره . راه دیگه ای ام نداره خوب . بیشتر باید خانواده ها اصلاح شن دانش اموزا تقصیری ندارن !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #325
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشکلیه که خود کاظم به وجود اورده باید یه فکریم به حالش بکنه .البته این که بیاد جلوی فروش سوالارو بگیره کافی نیست و باید بیاد ببینه چرا این افراد حاضر به خرید سوالات شدن ؟ جوابای مختلفی واسه این سوال تو ذهن تمام افرادی که توی این تاپیک پست گذاشتن هست که باید دید ایا کاظم هم میدونه با خودش چند چنده؟میدونه کجای کاره؟ با این که همش حواسش به دانش اموزای تاپ هست میدونه اون پایین چه خبره؟(جدیدن دارن به جای لطفا و اینا مینویسن لطفن مثلن)
      پ.ن :کاظم مجاز از قلم چیه

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 122122

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فروم، فروش، فروش سوالات قلم چی، فردا، قلم، قلم چی، قلمچی، قیمت، قبل، قبول، قبولی، قراره، قشنگ، قضیه، لو، لینک، من، منو، منتظر، موقع، میگم، میگن، میگه، میگیره، میاد، میارن، میخواستم، میخوره، میدم، میدونن، میره، میشم، میشه، مبنی، مثلا، مستمر، مشاهده، معدل، نفر، نمیکنه، چه، چون، چی، چت، چجوری، ندارم، ندارن، نریم، نظر، نظرتون، همه، همین، همگی، هنگام، هیچ، ها، های، هایی، هاش، هست، هستن، وی، واقعیت، واقعا، واسه، وصل، یه، یا، یعنی، کله، کلی، کلید، کلاسی، کمتر، کنیم، که، کانون، کانال، کاری، کردم، کردن، کرده، کشور، گفتن، ۲۰، پول، پیگیری، پیام، پایه، پر، پسر، پشتیبان، yahoo، ؟؟؟، آزمون، آزمونا، اومده، اون، اونجا، این، اینکه، اینارو، اینستاگرام، اگه، اخیر، ادعای، از، ازمون، اساس، اعلام، اعتماد، اعتراض، بچه، به، بهت، بود، بیا، بیرون، بیست، بکنم، با، بازاری، باشید، ببین، ببینم، ببینی، ببینیم، بدون، بدونم، بدبخت، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بستن، بعدش، بعضی، بعضیا، تو، تومن، توی، تا، تاپیک، تبلیغاتی، تحمل، تراز، تعداد، جواب، حقیقت، حالا، حدود، خودش، خودشون، دفتر، دم، دو، دوست، دوستان، دیگه، دیدم، داد، دادم، دارن، داره، داستان، داشتن، داشتی، در، دروغ، رفتن، رو، روز، ریزی، راه، راست، رتبه، رشته، زحمت، سه، سوال، سوالای، سوالات، سی، سایت، سر، شما، شور، شب، شدید، شروع، ضمن، عکس، عجیب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن