خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

رشته داروسازی دارمدش چقدر هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دکتر داروساز به نظرتون درامدش چقد ماهیانه هست کسانی که اشنا دارن میدونند نظرشون را بگن ممنون

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام دکتر داروساز به نظرتون درامدش چقد ماهیانه هست کسانی که اشنا دارن میدونند نظرشون را بگن ممنون

آمار دقیقی از میزان درآمد داروسازان در کشور در دسترس نمی باشد. داروسازانی که در بخش های دولتی استخدام هستند، مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق دریافت می کنند. آن دسته از داروسازانی که در بخش خصوصی فعالیت می کنند، بسته به سطح تحصیلات، میزان تخصص، سابقه و مهارت خود درآمدهای متفاوتی دارند. برخی نیز که به صورت مستقل کار کرده و به عنوان مثال برای خود داروخانه دارند، بسته به میزان فعالیت، نوع خدمات و تعداد مشتری ای که دارند، درآمدهای متفاوتی دارند.

متوسط درآمد این شغل در برخی از کشورهای جهان عبارتند از :

آمریکا - متوسط درآمد سالانه این شغل 111.570 دلار (برای همه مشاغل 33.840 دلار) در سال 2010 و مطابق با آخرین آمارها در سال 2013، 113.000 دلار بوده است.

استرالیا - متوسط درآمد سالانه این شغل 72.000 دلار (قبل از کسر مالیات) می باشد.

انگلستان - متوسط درآمد سالانه برای داروسازان بین 33.500 تا 52.500 دلار و برای افراد ارشد و مدیران داروساز بین 69.000 تا124.000 دلار می باشد.

کانادا – مطابق با آمارهای سال 2013 متوسط درآمد یک داروساز به ازای هر ساعت 45 الی 65 دلار کانادا می باشد.

http://forum.konkur.in/forum325.html

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      آمار دقیقی از میزان درآمد داروسازان در کشور در دسترس نمی باشد. داروسازانی که در بخش های دولتی استخدام هستند، مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق دریافت می کنند. آن دسته از داروسازانی که در بخش خصوصی فعالیت می کنند، بسته به سطح تحصیلات، میزان تخصص، سابقه و مهارت خود درآمدهای متفاوتی دارند. برخی نیز که به صورت مستقل کار کرده و به عنوان مثال برای خود داروخانه دارند، بسته به میزان فعالیت، نوع خدمات و تعداد مشتری ای که دارند، درآمدهای متفاوتی دارند.

آمریکا - متوسط درآمد سالانه این شغل 111.570 دلار (برای همه مشاغل 33.840 دلار) در سال 2010 و مطابق با آخرین آمارها در سال 2013، 113.000 دلار بوده است.

انگلستان - متوسط درآمد سالانه برای داروسازان بین 33.500 تا 52.500 دلار و برای افراد ارشد و مدیران داروساز بین 69.000 تا124.000 دلار می باشد.

کانادا – مطابق با آمارهای سال 2013 متوسط درآمد یک داروساز به ازای هر ساعت 45 الی 65 دلار کانادا می باشد.

درآمد و حقوق مشاغل مختلف
      درامد ایران را بگو تقریبا ن کشورهای دیگه ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها

http://forum.konkur.in/forum325.html
      درامد ایران را بگو تقریبا ن کشورهای دیگه ممنون

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا جان هیچ شغلی توی ایران درامد ثابت ندارد
      داروسازی اما بعد از رشته های پزشکی و دندانپزشکی می تواند پردرامد ترین رشته تجربی باشد. به همین چند جمله ختم میشه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      داروساز یکی از بیمارستانای تهران با بیست سال سابقه بهم گفت که فیش حقوقیش دو میلیون و سیصد چهارصده!!
      ولی خودش داروخونه داره و ماهی کم کم 20 میلیون سود خالص درامدشه!!

به شادیای کودکانه خو می کنم
      همیشه خوشبختیتُ آرزو می کنم
      دلم گرفته، سرم عجیب سنگینه
      دارم دوباره عطرِ تو رو بو می کنم !

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان هیچ کس در مورد درامدش مخصوصا توی ایران صادق نیس !!!! من کاراموزی پالایشگاه بودم از چند نفر سوال کردم اضاف کار ساعتی چقد میگیرید میگفتن 6..7 تومن ... در صورتی که فامیل خودم ساعتی 60 70 تومن میگیره ... تا حالا کسی با چشمایه خودش دکتریو دیده که وضعش بد باشه !!!! من یه دندون پزشک رفتم داشت از خریدن سهام چند تا بیمارستان که بقول خودش هر کدوم دو میلیارده صحبت میکرد !!!! به حرف کسی اعتنا نکنید تو این مورد ... البته وقتی آدم به چیزی که میخواد بعد سختی زیاد میرسه مشکلاتش بیشتر واسش جلوه میکنه ... پزشکیو داروسازی دوران تحصیلشون طولانیه ولی وقتی به ثمر برسه آیندت تظمینه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بخور نمیر دیگه....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخ

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه خودت بتونی جای خوبی داروخونه بزنی درامدش خوبه. ولی استخدام بخای بشی یا تو داروخونه دیگران به عنوان مسوول فنی کار کنی همون در حد دو تومنه.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      داروسازی دومین صتعت پردرامد دنیاست و تو کشورایی مثه هند و کانادا فوق العاده پول سازه .و اگر عاشق کارت باشی و اهل پژوهش و تحقیق میتونی به درامد بالایی برسی(مثلا ماهی 100) ولی عمدش اینه:

پاره وقت:واسه هرساعت حدود14 (فارغ التحصیل) و11 (دانشجوی 140واحدی)//دائمی : حقوق ثابت حداکثر2700(44ساعت در هفته) + واسه هرساعت اضافه 17

که باتقریب از ماهی 3 شروع میشه و تا 6-7 میره
      ((البته موردی دیدم تو شهرای کوچک و دورافتاده :10+مسکن!))

اگه خودت داروخونه بزنی باز فرق میکنه ولی حدود 10-30 سود خالص داره!بلکم بیشتر!

**درصورت گرفتن تخصص و عضویت در هیئت علمی دانشگاه ها :ماهیانه 8 میلیون اضافه میشه!

جدا از همه این بحثا درسای فوقالعاده سختی داره!بگونه ای که 90% داروسازای ک من دیدم دیوونه شدن (شوخی کردم!ولی واقعا درساشون ناجوانمردانه سختن)

واگه با سختی درسا و پرستیژ پایین(نسبت ب دندون و پزشکی ) مشکلی ندارید دارو بهترینه.بخصوص برای خانوما
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از یکی پرسیدم گفت شرکت دارو سازی مدرکتو برا یه سال 150میلیون میخرن این موضوع راسته ایا؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من اگه مدرک بگیرم مدرکم رو با دنیا عوض نمیکنم .عاشق دارو ام من

12. Top | #12
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      آقا مگه شما برا درآمد درس میخونین؟؟؟ با این طرز فکر وسط راه فلج میشینااا از ما گفتنه.

داروسازی یک رشته علمی ولی در ایران شده یک رشته تجاری یعنی به محظ اینکه فارغ شدی باید بر دنبال دوا فروشی....شرکت ها و لابلاتوار های داروسازی هم ظرفیت اینهمه فارغ ها رو ندارن پس تنها راه همون دارو فروشی وسلام

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      من اگه مدرک بگیرم مدرکم رو با دنیا عوض نمیکنم .عاشق دارو ام من
      منم عشقم دارو است دو تا داداش دارم یکی دارو میخونه یکی دندون. اونی که دارو میخونه از رشتش خیلی راضی تره واقعا رشته محشریه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      منم عشقم دارو است دو تا داداش دارم یکی دارو میخونه یکی دندون. اونی که دارو میخونه از رشتش خیلی راضی تره واقعا رشته محشریه
      دارو رشته پر کاربردیه حداقل از نظر من .خیلی جالبه .
      جالب تر از اون اینه یه سری آدم که هیچی از این رشته نمیدونن میان میگن دارو فروشی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      دارو رشته پر کاربردیه حداقل از نظر من .خیلی جالبه .
      جالب تر از اون اینه یه سری آدم که هیچی از این رشته نمیدونن میان میگن دارو فروشی
      لابد به پزشکی هم میگن امپول زنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)