خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

کتاب تست مناسب برای زمین

سلام . من میخوام زمینو درصد خیلی بالا بزنم . کتاب خیلی سبزو دارم ولی به یه کتاب دیگه هم نیاز دارم . خیلی سبز کمه و خلاصه . حالا مهر و ماه بهتره یا همایش یا ...؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم میخوام امسال زمینو بالا 70 بزنم...کتاب همایش هنوز نیومده تا ماه دیکه میاد فعلا نمیشه درموردش نظر داد..ولی تستای مهروماه طبقه بندی شدست دوس دارم...

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کسی دیگه نظر نداره عایا؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم کسی که پزشکی میخواد اگه زمینم بالا بزنه حساب میشه و تاثیر داره???

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      یه سوال داشتم کسی که پزشکی میخواد اگه زمینم بالا بزنه حساب میشه و تاثیر داره???
      نه درصد زمین برای پزشکی صفره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من هم مهروماه جامع دارم هم خیلی سبز از هیچ کدوم هم خوشم نمیاد چی کار کنم؟
      اصلا بهترین روش مطالعه زمین چیه؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      زمین شناسی بیشتر باید بخونی تا تست واسه همینم تستاش سادن فعلا.
      و ده پانزده تا تست واسه هر درس کافیه
      کتاب 7کنکور کانون
      یه کتابچه کوچولو خوبه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTمشکل من آموزش و نحوه خوندنه .
      یعنی نمیشه یه روشی پیدا کرد با خوندن همین کتابا درصد توپی بیارم و کتاب جدید نگیرم؟؟؟؟E=ahmaddd;327258]زمین شناسی بیشتر باید بخونی تا تست واسه همینم تستاش سادن فعلا.
      و ده پانزده تا تست واسه هر درس کافیه
      کتاب 7کنکور کانون
      یه کتابچه کوچولو خوبه[/QUOTE]

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من زمینو امسال 40 زدم سال دیگه ام ایشالا بالا 70..سعی کن به خوندن کتاب عادت کنی ..یعنی منبع اصلیت کتاب درسی باشه.خط به خط کتابو بخون هیچ منبع آموزشی زمین به اندازه کتاب کامل نیست.مخصوصا شکلای رنگی کتاب خیلی کمکت میکته ...من سبزو خوندم بعضی فصلاشو واقعا چیزی برا گفتن نداشت ..یعنی هر فصل کتابو گرفته خلاصه نویسی کرده خب چه کاریه بشین کتابو کامل بخون...مهروماه جامعم بعضی فصلاشو خوندم کپی کتابه ..مولف کتاب درسیو فتو کرده فقط نموداری و طبقه بندی شده آورده..تستای کتابام همه مث همه..من از تستای جامع مهروماه بیشترخوشم اومد چون یه نظم خاصی داره وطبقه بندی شدست.. درضمن نشر برد دکتر چلاجورم دارم باور کن اونم خلاصه کتابه ...قراره همایشش چاب شه تا ببینیم اون چیه...فعلا هیچ نکته ترکیبی ندیدم تو کتابای آموزشی
      ویرایش توسط eli94 : 15 آذر 1393 در ساعت 14:19

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      زمین به نظر من یه درس تقریبا حفظیه... بیشتر عدد داره و اسم و ترکیب و ایناست...
      به نظر من اینقدر باید تست بزنی تا به قول شاعر ملکه ذهنت بشه....
      یک نظر دیگه هم دارم, بعد که کتابو کامل خوندی, فوری تست هاشو بزن, از مثبت . منفی استفاده کن, تست هایی که غلط زدی رو یک هفته بعد دوباره بزن, باز اگه موند دوباره یک ماه بعد بزن....
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      من زمینو امسال 40 زدم سال دیگه ام ایشالا بالا 70..سعی کن به خوندن کتاب عادت کنی ..یعنی منبع اصلیت کتاب درسی باشه.خط به خط کتابو بخون هیچ منبع آموزشی زمین به اندازه کتاب کامل نیست.مخصوصا شکلای رنگی کتاب خیلی کمکت میکته ...من سبزو خوندم بعضی فصلاشو واقعا چیزی برا گفتن نداشت ..یعنی هر فصل کتابو گرفته خلاصه نویسی کرده خب چه کاریه بشین کتابو کامل بخون...مهروماه جامعم بعضی فصلاشو خوندم کپی کتابه ..مولف کتاب درسیو فتو کرده فقط نموداری و طبقه بندی شده آورده..تستای کتابام همه مث همه..من از تستای جامع مهروماه بیشترخوشم اومد چون یه نظم خاصی داره وطبقه بندی شدست.. درضمن نشر برد دکتر چلاجورم دارم باور کن اونم خلاصه کتابه ...قراره همایشش چاب شه تا ببینیم اون چیه...فعلا هیچ نکته ترکیبی ندیدم تو کتابای آموزشی
      یعنی توی فهمش مشکلی نداشتی؟
      اخه بعضی جاها واقعا سخته فهمیدنش

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یعنی توی فهمش مشکلی نداشتی؟
      اخه بعضی جاها واقعا سخته فهمیدنش
      فقط تو فصل سنگهای آذرین به مشکل برخوردم که دی وی دی دکتر چلاجورو دیدم البته مال کنکور آسان است ..نه آفبا..تا حدی کمکم کرد..ولی بازم میگم زمین نه دی وی دی میخواد نه کتاب کمک آموزشی..​کتاب درسی + تست از هرکتابی

13. Top | #13
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ب نظر من مهروماه تو این چند تا ازمون قلم چی من بالای 80 زدم زمین رو به نظرم کامله و تست های زیادی اره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad94 نمایش پست ها
      ب نظر من مهروماه تو این چند تا ازمون قلم چی من بالای 80 زدم زمین رو به نظرم کامله و تست های زیادی اره

چجوری ازش استفاده میکنی؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مثلا برای ازمون این هفته فصل 3و4 پیش هست من از هفته اول روزی فقط 1 صفحه میخونم و روز پنج شنبه ی دوره میکنم بعدش تستاشو میزنم زیاد هم سخت نمگیرم روزی 1 صفحه براش کافی تازه بیشتر هم میشه دوره کرد البته قلم چی سوالاش زیاد جالب نیست دوتاش که ماله کنکوره و بقیش هم سبک سوالات پارسال کانون میده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

چجوری ازش استفاده میکنی؟

مثلا برای ازمون این هفته فصل 3و4 پیش هست من از هفته اول روزی فقط 1 صفحه میخونم و روز پنج شنبه ی دوره میکنم بعدش تستاشو میزنم زیاد هم سخت نمگیرم روزی 1 صفحه براش کافی تازه بیشتر هم میشه دوره کرد البته قلم چی سوالاش زیاد جالب نیست دوتاش که ماله کنکوره و بقیش هم سبک سوالات پارسال کانون میده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ولی به نظر من فکر درصد بالا تو زمین شناسی نباشید چون بهتره حداقل نصف وقتشو بدید به زیست چون زیست سوالاش رو باید با ارامش حل کرد خیلی ها زمین رو صفر میزن پس درصد 30 یا 40 درصد به نظرم کافیه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن