خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      امیدت به خدا باشه پسر ....
      رو درست زوم کن به فکر معدل نباش ...
      ایشالا که بتونیم این قانونو لغوش کنیم...
      ب امید حق
      موفق باشی

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا نمایش پست ها
      ای بابا کجاش اسونه؟؟؟؟
      چرااسونه نسبت به سنجش وگزینه دو

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      منم پیش هستم
      معدلم 13/55 هست
      حالا چی؟
      برای پیش همین ترازهایی که گفتم صادقه، زیاد هم به معدل فکر نکنید، مگه تاثیر معدل چقدره، الان فرق شما با معدل 20 تو هر درس 10 درصده، که میشه با 4 یا 3 تا سوال بیشتر زدن، اونو جبران کرد.

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه معدلت خوب بود می شد با این تراز به پزشکی شهرستان فک کنی ولی باید کمی تلاشت رو بیشتر کنی و ترازتو به 7000 برسونی اونوقت می تونی به پزشکی شهرستان های معمولی نه مراکز فکر کنی.
      تراز یه چیز حدودی و نباید هم انقدر بهش دل بست. سوالات قلم چی کمی با سبک کنکور فرق داره... سعی کنید ولی تراز خودتونو به 7000 برسونید و اونوقت احتمال قبولی شما زیاد هست

در ضمن اینجا تاپیک کل کل هاتون واسه قلم چی و گزینه 2 نیست... من جفتشونو تجربه کردم. سطح سوالات گزینه 2 کمی بهتره اما به جز سوالات قلم چی توی همه چی نسبت به گزینه 2 برتری داره. از لحاظ سختی و آسونی هم بخوام بررسی کنم توی تمامی دروس قلم چی سوالاتش 2 برابر از گزینه 2 سخت تره به جز فیزیک...

موفق باشید

5. Top | #35

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها جوری بحث می کنن که انگار عمو کاظم و یا مدیر گزینه دو از اقوامشونن

من خودم میرم قلم چی و سوالای تخصصی گزینه 2 رو هم از دوستام می گیرم حل می کنم ( البته شیمیش رو حوصلم نمیشه )

از نظر من زیست گزینه 2 نسبت به قلم چی آسونتره - فیزیک یکم گزینه 2 نکاتش قشنگ تره ولی تقریبا فیزیک جفتشون یکیه. ریاضی هم میشه گفت قلم چی تا حدودی بهتر کار کرده ولی گزینه 2 هم خوبه

مهم اینه که از آزمونا به خوبی استفاده کنیم نه اینکه هیچی نخونیم بریم آزمون بدیم و سوالا رو هم بررسی نکنیم.!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad76 نمایش پست ها
      بچه ها جوری بحث می کنن که انگار عمو کاظم و یا مدیر گزینه دو از اقوامشونن

من خودم میرم قلم چی و سوالای تخصصی گزینه 2 رو هم از دوستام می گیرم حل می کنم ( البته شیمیش رو حوصلم نمیشه )

از نظر من زیست گزینه 2 نسبت به قلم چی آسونتره - فیزیک یکم گزینه 2 نکاتش قشنگ تره ولی تقریبا فیزیک جفتشون یکیه. ریاضی هم میشه گفت قلم چی تا حدودی بهتر کار کرده ولی گزینه 2 هم خوبه

مهم اینه که از آزمونا به خوبی استفاده کنیم نه اینکه هیچی نخونیم بریم آزمون بدیم و سوالا رو هم بررسی نکنیم.!
      من گزینه دو میرم و کاملا قبول دارم که سوال های زیستش نسبت به قلمچی آسون تره:yahoo (1): اگه برای کنکور 95 بمونم میرم قلمچی:yahoo (21):

7. Top | #37

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      من گزینه دو میرم و کاملا قبول دارم که سوال های زیستش نسبت به قلمچی آسون تره:yahoo (1): اگه برای کنکور 95 بمونم میرم قلمچی:yahoo (21):
      نه شما و نه من و نه هیچ کنکوری موفق هیچ وقت به این نباید فکر کنه که سال 95 دوباره کنکور بده.!!

من و توی کنکوری باید تمام تلاشمون رو بکنیم تا مهر94 روی صندلی دانشگاه مورد علاقمون نشسته باشیم.

انشاءالله.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه شما و نه من و نه هیچ کنکوری موفق هیچ وقت به این نباید فکر کنه که سال 95 دوباره کنکور بده.!!

من و توی کنکوری باید تمام تلاشمون رو بکنیم تا مهر94 روی صندلی دانشگاه مورد علاقمون نشسته باشیم.

انشاءالله.
      حق با شماست...انشالله سال بعد این موقع مشغول تحصیل توی دانشگاه دلخواه مون هستیم

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انشاءالله.
      کاملاموافقم جملتون روبایدباطلانوشت

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد تراز های کنکورهای ازمایشی

سلام بچه ها
      یه سوال تراز 6700 قلم چی میشه چند سنجش؟ یا 7000 قلم چی میشه تراز چند سنجش؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قدیما ک میگفتن تراز سنجش رو ضربدر .75 کن میشه تراز قلمچی
      الان تغریبا 6700 قلمچی میشه 8934 سنجش
      یا 7000 قلمچی میشه 9333 سنجش

البته این کار درستی نیست
      چون بالاترین تراز های هر دو موسسه رو دارید حساب میکنید
      ویرایش توسط -Morteza- : 28 اسفند 1393 در ساعت 22:09

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای یکی از دوستام امتحان کردم تراز سنجشش رو اگه ضربدر 0.7 کنی تراز قلمچی بدست میاد!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb مقایسه تراز سنجش با قلم چی ...

سلام دوستان من تازه اومدم سنجش در مورد تراز بگین چه طوره ؟؟ باید حدودا چند باشه...؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تراز های قلمچی با آزمون سراسری

سلام خسته نباشین امیدوارم تا الان خوب پیش رفته باشین و باشیم
      این ازمون های قلمچی ترازش با کنکور چه تناسبی داره مثلا تراز ده هزار کنکور تو قلمچی حدودا ترازش چند میشه
      یا برعکس مثلا کسی که تو قلمچی 6000یا7000 میاره با فرض اینکه تو کنکور هم همون شرایط باشه ترازش چند میشه تو کنکور
      و یه سوال دیگه حدودا چه ترازی تو کنکور سراسری خوب به حساب میاد؟؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تراز

سلام دوستان میشه یکی تراز قلمچی با سنجشو واسه من مقایسه کنه؟!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن