خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool غیر حضوری جور شده ... برم یا نرم ؟

سلام خدمت دوستان گل و اساتید ..
      آغا یه جا گفته 500 میگیره غیرحضوری میکنه .. چیکار کنم ؟ .. برم ؟ نرم ؟ خطراتش چیه ؟ ریسکش چجوریه .... ممنون میشم نظر بدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. به نظر من بستگی به سطح دبیرای مدرست داره . اگه احساس میکنی دبیراش نمیتونن کمکی بهت کنن غیر حضوری بگیر .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی .. دوستان کمک کنن ..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      همونطور که دوستان گفتن، دبیرای مدرست چجورین؟ خودت میتونی بخونی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من غیر حضوری رفتم پیش دانشگاهیمو الان پشیمونم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم وقتی مدرسه نمیرم حال و هوای درس خوندن ندارم به تو هم پیشنهاد میکنم که حتما بری مدرسه یا اگه به قول معلممون ارادت قویه میتونی غیر حضوری هم بخونی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وضع معلما که وحشتناکه ... خودم میتونم درسشون بدم .. به نظرم ارادم هم قویه ... کسایی که غیر حضوری میگیرن امسال ، مشکلی از بابت سربازی و اینا پیش نمیاد ؟ یا مثلن مدیره لو بره یا نره زیر کار ؟ یا غیر حضوری نزنه یا ....

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته تجربی کارفوق العاده خطرناکیه غیرحضوری به نظر من کارشماغلط هست

9. Top | #9
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid - reza نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان گل و اساتید ..
      آغا یه جا گفته 500 میگیره غیرحضوری میکنه .. چیکار کنم ؟ .. برم ؟ نرم ؟ خطراتش چیه ؟ ریسکش چجوریه .... ممنون میشم نظر بدید
      یه اراده قوی میخواد که بتونی غیر حضوری بگیری
      ولی به نظر من حضوری بگیری خیلی بهتره
      غیر حضوری خیلی باید سختی بکشی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی من متولد 75 و نیمه دوم هستم .... ترازمم 5000 هست چون زیاد نمیرسم درسارو به ازمون برسونم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با سلام
      متاسفانه این سئوال بسیاری از دوستان هست
      اولین چیز که مهمه اینه که آدم باید برنامه داشته باشه یعنی قبل از این که بخوای وارد بشی باید برنامت ریخته باشی
      معلم یک عنصری هست که خیلی مهمه حتی اگر درس دادنش خوب نباشه . با این ترازی که شما فرمودید حتما اگر میخوای غیر حضوری بری باید برای درسای اصلیت یا بری کلاس یا باید نمیدونم از این dvd ها بگیری خلاصه خودت بخونی این حرفا غلط محضه .
      سوم این که در غیر حضوری از جو مدرسه دور میشی و باید حداقل با یک گروه از بچه های خوب همراه بشی .
      در غیر حضوری باید حتما برای امتحان هایی که میگرند و تعیین میکنند وقت بزاری شاید اگر معلم خودتون باشه یک جوری پاست میکنه ولی دیگه اونجا اینجوری نیست .
      در کل یک پیشنهاد برات دارم شما یک چند روز مدرسه نرو و بشین بخون ببین اگر فایده داره پس میشه بگی در غیر این صورت در غیر حضوری موفق میشی.
      راستی ما یک فامیل هامون دبیرستانشا تیزهوشان بود ولی چهارم را غیر حضوری خونید و رتبه 40 کنکور شد .
      خلاصه اگر آدم جدی باشی خیلی تو وقت کمکت میکنه .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ،
      بنظر من ببین اگه در توانت هست که ساعت مطالعه ی بالایی داشته باشی و میتونی این شرایط رو تا روز کنور ادامه بدی نرو ،
      اگه فک میکنی نمیتونی ، نرفتنت یعنی خوردن زهر !
      همیشه یادت باشه دوست عزیز ، خودخوانی درس ها سختی خاص خودش رو داره و هر کسی نمیتونه تا روز کنکور هم درس یاد بگیره هم تست بزنه ، شاید دو ماه سه ماه اینطوری پیش بری ولی دیگه خستت میکنه و جمعبندی رو هم نمیتونی خوب انجام بدی و خدای ناکرده یه نتیجه ی بد میگیری
      اگه قراره درسای اساسی رو کلاس خصوصی بری ، این شد یه چیز ولی اگه نه ، باید بری مدرسه
      در ضمن اگر چه سطح مدرستون پایینه و چند تا علت دیگه ، باید بدونی که تو مدرسه شما حداقل مفاهیم ابتدایی رو میتونی مسلط بشی و در حین تست زدن با کمی تلاش خودت میتونی رو درس کامل مسلط بشی و اینکه مدرسه جهت دهنده ی خوبی واسه یه کنکوری هست ، یعنی این حرفمو یه فارغ التحصیل میتونه درک کنه و لا غیر
      با آرزوی موفقیت
      ویرایش توسط Al I : 13 آذر 1393 در ساعت 22:57

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از دوستان

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن