خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

سوال دارم از شیمی دوم فصل 1 هر کی یه هنری تو شیمی داره بیــآد ؟

بچه ها کمک می خوام شاید بحث ساده ای باشه ولی من سر در نمی یارم ازش یکی منو روشن کنه با توضیح ایزوتوپها رو هم پایین سوال نوشتم اعداد کنارشم عددجرمی که متغییره .. اگر گوگرد دارای 2 ایزوتوپ و اکسیژن دارای 3 ایزوتوپ باشد چند نوع مولکول گوگرد دی اکسید خواهیم داشت ؟؟؟جوابشم می شه 12 مولکول گوگرد دی اکسید !!!! s32 و s34 گوگرد :با عدد اتمی 16 o18 و o17 و o16 اکسیژن :با عدد اتمی 8 مثلا این مدل سوالا رو بلد نیسم !!!
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام یکبار s32 رو میگیری اینجوری حساب میکنی o16o16 یا o17o17 یا o18o18 یا o16o17 یا o17o18 یا o16o18 تا الان شد شش تا مولکول یک s34 هم داریم پس اینم شش تا داره که میشه 12 تا مولکول

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سوالی داشتی در خدمتم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      soدو که گوگرددی اکسیده....میتونه چندمدل باشه:اگرS32باشه اونوقت چندتامدل مولکول میتونیم داشته باشیم؟یه نوع داریم دوتاش o16هه.یه نوع داریم دوتاشo17 هه.یه نوع داریم دوناش o18هه.حالاترکیبی یه نوع داریم یهo16ویهo17 یه نوع یهo16 ویه o18یه نوع هم داریمo17ویهo18خوب حالاهمه این حالتاشدبرای s32که جمعا6حالت بود.حالا6تاهم باs34میگیری جمعامیشه=>12تا
      ok؟
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن