خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

گوسفندها به بهشت نمی روند !

بچه این ی کتاب الکترونیکی طنز هست که یکی از دوستانم بهم داد، مطالب جالبی داره گفتم یسریشون رو برای شما هم بزارم واسه استراحتتون!! بخونید !

تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مثلا مقدمه !

بارها برای اینجانب پیش اومده که در محفلی به محض اینکه میگویم طنز نویسم می گویند : چه جالب ، پس ی جوک تعریف کن!

این مسئله نه تنها برای من بلکه برای اکثر طنزپردازان بارها و بارها اتفاق افتاده است. علت آن هم مشخص است چون عده کثیری از مردم تعریفشان از طنز در یک جمله خلاصه میشود : هرچیز خنده دار! ولی به راستی طنز یعنی این؟!

فرق بین طنز ، جوک و سایر کلمات مترادف در چیست ؟ برای آنکه این مسئله در همین مقدمه روشن شود به طور خلاصه به تعاریف چهار اصطلاح هزل ، فکاهه ، هجو و طنز اشاره ای میکنم.
      هزل بیشتر شوخی یا خوشمزگی است به قصد خنده که جنبه شخصی دارد .

فکاهه همان هزل است که دارای زبان پوشیده تری است و عمومیت بیشتری دارد. در اصل هزل و فکاهه فاقد انتقادند.

هجو انتقادیست تمسخر آمیز که جنبه شخصی و خصوصی داشته باشد .

هجو اگر در جنبه عمومی به خود بگیرد و حرفی را که می خواهد بزند در پرده و لفافه بیان کند می شود " طنز "

بچه ها بقیه مقدمه به درد شما نمیخورد :yahoo (4):

تو همه چیت تکمیله !

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      روزی 16 ساعت کتاب بخوانید !

یکی از مشکلات اساسی ما عدم آگاهیست که این مسئله تنها یک راه چاره دارد و آن هم مطالعه ، مطالعه و مطالعه است . اینجانب نیز با اینکه مطالعه زیادی در طول این سال ها

داشتم ولی الان روزی 16 ساعت مطالعه میکنم. حتما میگویید یا خیلی بیکار تشریف دارم یا دارم خالی میبندم. چون اینجانب به هیچ عنوان آدم خالی بندی نیستم پس نتیجه میگیریم

که خیلی بیکار هستم چون در شبانه روز به غیر از آن 16 ساعتی که گفتم فقط 8 ساعت می ماند که آن را هم به خورد و خوراک و خوابم اختصاص میدهم. الان پیش خود میگویید پس

خرج و مخارجت را چطور تامین میکنی؟خب این هم مشخص است چون اینجانب زن و بچه ندارم مسلما خرج و مخارج آنچنانی هم نخواهم داشت . فقط یک خورد و خوراکی می ماند و

یک جای خواب که آن هم به لطف دوستان به طور رایگان در اختیارم قرار گرفته است. تا من همچنان بتوانم روزی 16ساعت مطالعه داشته باشم . الان می گویید از این همه مطالعه

خسته نمیشوی؟ می گویم نه ، چرا خسته بشوم ، از بیکار نشستن و در و دیوار را نگاه کردن که بهتر است! لااقل می دانمک آگاهیم روز به روز افزایش پیدا میکند. به تمام دوستان،

آشنایان و همکاران نیز توصیه میکنم که حتما روزی 16 ساعت مطالعه کنند.

بلندگو: آقای صادق دربندیان چند دقیقه اون کتاب رو بزار کنار، بیا ملاقاتی داری !
      تو همه چیت تکمیله !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      استاد ، تو رو خدا !

* استاد شما رو قسم میدم به هرچی که می پرستید من شب امتحان دچار مشکلات روحی شدید شدم. آخه می دونید چیه نمیتونم بگم ، اصرار نکنید ... ولی خب به شما میگم ، دوست پسرم بعد از چهار سال یهو غیبش زد رفت مالزی . بعد ازونجا زنگ زده گفته وقت نکردم باهات خداحافظی کنم، بای بای. آخه یکی نیست به این پسره بی همه چیز ... استاد ببخشید از بحث خارج شدم . داشتم میگفتم خلاصه اینکه این برگه دستتون رو میبوسه . قول میدم جبران کنم . هرچی شما بگید انجام میدم. حتی اگه بگید باهاتون بیام مسافرت آمریکا !

* استاد وقت کم اوردم وگرنه غیر این سوالی که واستون کامل نوشتم بقیه سوالارو فوت آب بودم. چی کار کنم دست خودم نیست خیلی کندم تو نوشتن . استاد این دفعه رو شما کوتاه بیاید قول میدم امتحانات بعدی وقت کم نیارم. استاد از زحمات شما خیلی هم ممنونم . اگه شما نبودید من همون ادمی بودم که قبلا بودم . گرچه الان بهتر از قبل نشدم که هیچ ... خلاصه اوضاع روحی روانیمم که می بینید مناسب نیست دارم هذیون میگم . البته تیکه آخر رو فقط .

* استاد میدونم دارم کار زشتی رو انجام میدم ... نه نه یه وقت فکرای بد نکنید منظورم اینه که درست نبود این مطلب رو زیر برگه امتحانم بنویسم ولی چکار کنم مجبورم. میتونید از تمام فک و فامیل و در و همسایه ما سوال کنید ببینید من دیشب کجا بودم ... نه نگران نشید خوشبختانه بیمارستان نبودم... اخه مجبور شدم وگرنه منو چه به ... استاد من فقط در مورد شعار غزه و لبنان و ایران دو به شک بودم که دیشب تمام شک هام برطرف شد. الان میدونم چی درسته چی درست نیست یعنی تفهیم شدم کامل یا بهتر بگم لطف کردن بهم تفهیم کردن. استاد تورو خدا لااقل شما هوای مارو تو این برگه داشته باش.

*سلام خسته نباشید استاد . میدونم توقع زیادیه ولی تو رو خدا نمره قبولی رو به من بدید. بابام چندسال پیش عمرش رو داد به شما، پارسال هم مادرم دق کرد مرد ، ماه پیش هم عموم فوت کرد. دیروزم داییم به رحمت ایزدی پیوست ، فردا پس فردا هم احتمالا نوبت خودمه ، لااقل این نمره رو بدید که آسوده خاطر سرم رو بذارم زمین . استاد نزارید اون دنیا سر پل صراط شرمندتون کنم!

*با سلام حضور استاد گرامی ، استاد عزیز و گرامی و گرانقدر و دوست داشتنی من . من روز قبل از امتحان عروسیم بود . خب خودتون که باید بیشتر منو درک کنید آدم تا چند روز بعد عروسیش دست و دلش به هیچ کاری نمیره چه برسه به امتحان پایان ترم. همین که اومدم امتحان بدم خودش شاهکاره . بخاطر همین هم چون در چنین شرایطی لااقل لطف کردم و اومدم امتحان دادم لطفا ی نمره بالا بهم بدید . ااا اصلا حواسم نیست بابا ، امیرحسین مثل اینکه با هم عروسی کردیما . حواست باشه کمتر از بیست بهم بدی روزگارت رو سیاه میکنم.

* استاد گرامی بنده تا الان دوبار این درس رو افتادم ، ترم اخرم هستم اگر این ترم هم بیفتم کارم رو از دست میدم . شما خودتون متاهل هستید میدونید من چی میگم اگر کارم رو تو این شرایط از دست بدم زنم طلاقم میده . انشالا جبران میکنم . مطمئن باشید یه روزی بدردتون می خورم.

*استاد قربون شکل ماهتون برم من . فقط خواستم بگم اون روزی که باهم رفتیم بیرون رو یادتون نره تو نمره این برگه لحاظ کنید!

*سلام استاد ، حاجی سلام رسوندند گفتند اون پونصد کیلو برنج ناقابل رو امروز فرستادن منزل . فقط گفتم در جریان کار باشید . التماس دعا
      تو همه چیت تکمیله !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بابا مواد ندارد !

مدیر کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر از انجام اصلاحات کتب آموزشی پیشگیری از اعتیاد با همکاری وزارت آموزش و پرورش در اوایل سال آینده خبر داد و گفت : پیش بینی می شود باشروع سال تحصیلی آینده بتوانیم این کتب را در مقیاس قابل توجهی بین دانش آموزان مقاطع دبستان ، راهنمایی و دبیرستان توزیع کنیم تا براساس سن تقویمی و عقلی دانش آموزان مطالب مدنظر آموزش داده شود .

محتوای کتب پیش دبستانی : مواد جیزه ، مواد اَخه , اوفه ، پیشده !

محتوای کتب دبستانی : بابا مواد ندارد ! بابا با سیخ نیامد !

محتوای کتب راهنمایی : آموزش تلفظ صحیح عبارات سین دار !

محتوای کتب دبیرستانی : طرز کشیدن و یا تزریق تریاک ، مورفین ، کراک ، هروئین ، حشیش ، مشیش و ... برای آشنایی با نحوه جلوگیری از این جور کارها !!
      تو همه چیت تکمیله !

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      mr30
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن