خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

معرفی کتاب برای عربی 94

سلام دوستان...

من عربیم خیلی ضعیفه و کلا هیچی بلد نیستم !

این دو سه سال اخر هم معلم عربیمون پولش میدادم سوال ها رو بهم میداد و قبول میشدم:yahoo (4):

توی کنکور 93 اصلا سر کتاب عربیم باز نکردم اما رفتی یه خورده فکر کردم روی ترجمه ها 19 درصد زد !...

الان فقط و فقط هدفم روی ترجمه هست چون نصف سوالا از ترجمه میاد میخام روی این 50 درصد کار کنم و اگه بتونم حدود 30 یا 40 درصدشو بزنم عالیه !

یه کتاب خوب و کوچیک معرفی کنین ...

ی کتاب میخام مثل جمع بندی های کوچیک مهرماه همون کتاب شب اخر ( مرور در 24 ساعت) که مطالب رو خوب گفته باشه و کم حجم باشه !...

مرسی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      کسی نیس راهنمایی کنه؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما اگه میخوای فقط ترجمه بزنی کتاب فن ترجمه مهر ماهو بگیر!

اما بهت پیشنهاد میکنم فوت و فن رو بگیری چون هم قوائد داره و هم ترجمه توش کاملا مورد بررسی قرار گرفته

اما اگه فقط ترجمه دوست داری کار اول رو انجام بده+کتاب درک مطلب عربی به همین سادگی گاج رو هم تهیه کن

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه تصمیم جدی داری واسه این درس به نظرم وقت بزاری روش راحت می تونی به درصد 50-60 برسی

به نظرم عربی اگه بخوای همشو از روی کتابی چیزی بخونی خسته کننده است...
      همون مهر و ماه یه کتاب کوچک واسه عربی داره واسه ترجمه... اول بشین ترجمه هارو کامل کار کن. بعد شبی 2.3 تا تعریب و تحلیل صرفی انجام بده... قواعد سال سوم هم اگه تونستی بخون چون آسون تر هست و بیشتر هم سوال میاد. برای درس قواعد یا حالا هر چی هم از دی وی دی می تونی استفاده کنی که فکر کنم دم دست ترینش همین مال دبیرستان صنعتی شریف هست

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      مرسی اسم دقیق کتاب مهر و ماه چیه؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب کوچک مهروماه عربی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      سلام دوستان...

این دو سه سال اخر هم معلم عربیمون پولش میدادم سوال ها رو بهم میداد و قبول میشدم:yahoo (4):

توی کنکور 93 اصلا سر کتاب عربیم باز نکردم اما رفتی یه خورده فکر کردم روی ترجمه ها 19 درصد زد !...

الان فقط و فقط هدفم روی ترجمه هست چون نصف سوالا از ترجمه میاد میخام روی این 50 درصد کار کنم و اگه بتونم حدود 30 یا 40 درصدشو بزنم عالیه !

ی کتاب میخام مثل جمع بندی های کوچیک مهرماه همون کتاب شب اخر ( مرور در 24 ساعت) که مطالب رو خوب گفته باشه و کم حجم باشه !...

مرسی

سلام

همون طور که در تاپیک های مشابه گفتیم عربی درسیه که میشه به راحتی 70 درصد زد ..... پس اگه می خواین این درس رو بخونین کامل بخونینش تا به درصد مطلوب برسین

اول فیلم های دبیرستان صنعتی شریف رو تماشا کنین بعدش تست های کنکور سال های اخیر رو بزنین .... اشکالی هم داشتین مطرحش کنین پاسخ گوی شما هستم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      سلام دوستان...

مرسی
      شما كافيه دي وي دي 70 درصد گاج را بگيري راحت به40/50درصد مي رسي

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من میخام بیشتر با ترجمه به در صد بالا برسم... کتاب اخر مهر و ماه دیدم به نظرم کتاب خوب و کم حجمی باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن