خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

Smile چه هـآ یه سوال فوری و اورژآنســــــی در مورد ِ زیست ِ الگو |:

سلام بچه هـآ یه سوال فوری و اورژآنســــــی در مورد ِ زیست ِ الگو |: یه سوالی برام پیش اومده من زیست و با کتاب الگو پیش می رم به نظرتون چه جور کتابیه ؟ تستاش در چه حدیه ؟؟ فراتر از درس ؟ مطابق کنکور؟؟برای هر سه پایه هم الگو خریدم کفاف می ده به نظرتون یا همایش و هم بگیرم؟؟؟ گربه رو وقتی می رفتم مد داشتم چندان چنگی به دل نمی زد همینطور 8000 ... بعد یه سوال من هر فصل و که می خونم میرم تستاشو میزنم ولی متاسفانه تستای الگو خیلی برام سخته تستای کنور چند سال اخیر خیلی سطح پایین تری داره ....به نظرتون کل کتاب وکامل بخونم بعد تست بزنم یعنی فعلا اصلا نزنم یا نه چی می گید شمـــآ ؟
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین کتابه بنظرم اگه میخوای زیستت قوی بشه سعی کن تا جایی که میتونی تستاش روبزنی
      من همایش روهم دارم بنظر من به کتاب همایش نیازی نیست
      بازم دوستان نظراتشون روبگن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قطعا بهترین کتاب هستش
      در کنار اون سبز سال سوم و جامع گاج هم خوبن
      ولی در مورد خوندن به نظر من فصل رو بخون بعد تست بزن بعد فصل بعد
      اگه دقت کنی وقتی تستای الگو رو میزنی تستای دیگه برات ساده میشه و اینکه وقتی زیاد غلط داری دلسرد نشو و بازهم ادامه بده چون بعضی جاها تستاش واقعا افراطی سخت میشن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دبیر زیستم واسه زیست به دو ابزار نیاز دارید 1- فهمیدن مطالب درسی که از کتاب خودت شروع میکنی تکرار میکنیو اگه نکته ای مبهم بود یا از دبیرت میپرسی یا میری سراغ جزوه -درسنامه یا کتابهای که موجوده اما به طور کلی کتابی که تو همه فصل هادرسنامه قوی داشته باشه وجود نداره یکی ژنتیک رو خوب گفته یکی بخش جانوری یکی هم گیاهی اما 2-برای یادگیری پایدار و تحلیل سوالات به کتابهای نیاز داری که سوالات تالیفی آنها جدیدتر و شباهت آنها به سوالات کنکور نزدیکتر باشه نه اینکه سوالات گیج کننده یا خارج از کتاب داشته باشه از آنجایکه هر طراح با یک زاویه دید به سوالات و موضوعات نگاه میکنه هر چه تست هات متنوع تر باشه میتونی موفق باشی من برای بند اول کتاب درسی و برایبند شماره دو نشر الگو رو معرفی میکنم موید باشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشکل خاصی نداره فقط بعضی از سوالاتش زیادی سخته ک بایدم باشه ولی اگه نتونین بزنین روحیتونو از دس میدین...سوالاتش خیلی حرفه ای طراحی شده حتی از گاج هم ب نظر من سختره ولی من گاج ترجیح میدم چون وقت میکنم تمومش کنم...برا جواب دادن ب سوالاتش لازمه ب همه مطالب کتاب مسلط باشین..من زیاد از درسنامه هاش خوشم نیومد...ولی درکل خیلی خوبه

A SONG OF ICE AND FIRE

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khnomgol نمایش پست ها
      سلام بچه هـآ یه سوال فوری و اورژآنســــــی در مورد ِ زیست ِ الگو |: یه سوالی برام پیش اومده من زیست و با کتاب الگو پیش می رم به نظرتون چه جور کتابیه ؟ تستاش در چه حدیه ؟؟ فراتر از درس ؟ مطابق کنکور؟؟برای هر سه پایه هم الگو خریدم کفاف می ده به نظرتون یا همایش و هم بگیرم؟؟؟ گربه رو وقتی می رفتم مد داشتم چندان چنگی به دل نمی زد همینطور 8000 ... بعد یه سوال من هر فصل و که می خونم میرم تستاشو میزنم ولی متاسفانه تستای الگو خیلی برام سخته تستای کنور چند سال اخیر خیلی سطح پایین تری داره ....به نظرتون کل کتاب وکامل بخونم بعد تست بزنم یعنی فعلا اصلا نزنم یا نه چی می گید شمـــآ ؟
      من غير از پيش دو الگو که هنوز چاپ نشده همه رو خوندم. کتاب خوبي هس ولي به شرطي ميتوني ازش بيشترين بهره رو ببري که نکات هر سوالو گوشه کتابت ياد داشت کني.
      الگو کتاب سنگيني هس به طوري که من با آزموناي سنجش جلو ميرم و فارغ التحصيل هستم نميرسم همه تستاشو بزنم. البته وقت ويژه اي براي زيست نميذارم.
      به هر حال گرفتن يه منبع ديگه و تلاش براي خوندن هر دو منبع بي فايده س و حتي ضرر هم داره.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب شدت مخالفم

گاج طوسی بعد سوالات آزمون آزمایشی

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گاج نقره ای رو بخون و تستاشم بزن دیگه هیچ نکته ای خارج از کتاب نیست که ندونی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      تستای الگو به این دلیل برات سخته که ترکیبی از هر سه کتابه و متاسفانه تست های ترکیبیش رو از تست های خط به خط جدا نکرده و شما تا به هر سه کتاب مسلط نشید نمیتونید به راحتی تست های الگو رو بزنید.
      منم همین مشکل رو داشتم. واقعا داشتم از خودم نا امید میشدم تا این که فهمیدم در واقع مشکل از من نیست!
      در نتیجه الگو رو گذاشتم کنار و دارم از گاج نقره ای می زنم و خیلی هم راضیم.
      الگو رو گذاشتم برای وقتی که هر سه کتاب رو کامل خوندم که با تست های متنوع تری آشنا بشم.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عزیزم خود دکتر هاشمی گفت اول کتاب درسی رو مو به مو بخون بعد برو ایستگاه های الگو رو بخون بعدش تست بزن مطمئن باش نتیجه میگیری نیازی به تاب دیگه ای هم نداری اگه تمتم تستاشو عمیق درک کنی

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      الگو برای شروع سنگینه و نتنها سود داره بلکه وقتی مدام تست هاش را اشتباه بزنی روحیت را هم از دست میدی
      حتما بعد خوندن کتاب درسی اول گاج را بزنین بعد که مسلط شدن برین الگو بزنین

پ.ن: ممکنه یکسری بگن اینجوری که خیلی وقت لازم داریم برای خوندن زیست، دقت کنید برای قبولی پزشکی حداقل باید هفته ای 10 ساعت فقط زیست خوند که میشه با این ساعات مطالعه هر دو کتاب را براحتی خوند در غیر اینصورت قید رتبه خوب را بزنین

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nav!d نمایش پست ها
      الگو برای شروع سنگینه و نتنها سود داره بلکه وقتی مدام تست هاش را اشتباه بزنی روحیت را هم از دست میدی

پ.ن: ممکنه یکسری بگن اینجوری که خیلی وقت لازم داریم برای خوندن زیست، دقت کنید برای قبولی پزشکی حداقل باید هفته ای 10 ساعت فقط زیست خوند که میشه با این ساعات مطالعه هر دو کتاب را براحتی خوند در غیر اینصورت قید رتبه خوب را بزنین
      هفته ای 10 ساعت ؟کم نیس؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      هفته ای 10 ساعت ؟کم نیس؟
      نوشتم که "حداقل"

دقت کنید برای قبولی پزشکی حداقل باید هفته ای 10 ساعت فقط زیست خوند

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nav!d نمایش پست ها

ما هفته ای 15 هم خواندیم رتبه ای که میخواستیم نشد:yahoo (21):
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زیست مگه چند زدی با 15 ساعت؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن