خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مشاوره برای یه مورد خاص!

سلام . من یه سری مشکلات خیلی بزرگ دارم!
      من تقریبا 4 -5 سال پیش دیپلمم رو با یه معدل معمولی رو به پایین گرفتم.
      رشتمم ریاضی بود/ بعد تو دوران پیش چون عملا کم داشتم میووردم متوسل شدم به علمی کاربردی و بیخیال پیش شدم.
      الان مدرک فوق دیپلم معماری دارم . اما به یه سری دلایل نمی خوام این رشته رو ادامه بدم و از اول می خوام کنکور بدم ( شنیدم با مدرک فوق دیپلم اکیه)
      با توجه به اینکه ذاتا آدم زیاد درسخونی نیستم و متاهل هم هستم آیا امکان داره بتونم سرارسری تهران قبول شم؟ یا نهایتا غیر انتفاعی؟ تهران بودن و آزاد نبودنش مهمه . چون نمی تونم اونقدر هزینه کنم!
      اصلا من با این وضع برم کنکور بدم یا خیلی غیر ممکنه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l2o9a نمایش پست ها
      سلام . من یه سری مشکلات خیلی بزرگ دارم!
      من تقریبا 4 -5 سال پیش دیپلمم رو با یه معدل معمولی رو به پایین گرفتم.
      رشتمم ریاضی بود/ بعد تو دوران پیش چون عملا کم داشتم میووردم متوسل شدم به علمی کاربردی و بیخیال پیش شدم.
      الان مدرک فوق دیپلم معماری دارم . اما به یه سری دلایل نمی خوام این رشته رو ادامه بدم و از اول می خوام کنکور بدم ( شنیدم با مدرک فوق دیپلم اکیه)
      با توجه به اینکه ذاتا آدم زیاد درسخونی نیستم و متاهل هم هستم آیا امکان داره بتونم سرارسری تهران قبول شم؟ یا نهایتا غیر انتفاعی؟ تهران بودن و آزاد نبودنش مهمه . چون نمی تونم اونقدر هزینه کنم!
      اصلا من با این وضع برم کنکور بدم یا خیلی غیر ممکنه؟
      سلام خب شما باید پیش دانشگاهی را طی کنی چون نیاز هستش و دوم بستگی به خودتون و تلاشتون داره که اگه داشته باشی و توکل به خدا که حتما قبول میشی چرا که نشی؟ فک کنم بری به دکتر افشار تماس بگیری جواب بده تو سایتش شمارش هستش موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام خب شما باید پیش دانشگاهی را طی کنی چون نیاز هستش و دوم بستگی به خودتون و تلاشتون داره که اگه داشته باشی و توکل به خدا که حتما قبول میشی چرا که نشی؟ فک کنم بری به دکتر افشار تماس بگیری جواب بده تو سایتش شمارش هستش موفق باشی
      عزیزم نیاز به گذروندنش نیست تا اونجایی که گفتن ! فقط کافیه تو کنکور بتونم تا حدی بزنم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط l2o9a نمایش پست ها
      عزیزم نیاز به گذروندنش نیست تا اونجایی که گفتن ! فقط کافیه تو کنکور بتونم تا حدی بزنم.
      خب این دیگه بستگی به خوون داره اول راهتون را مشخص کنید ی هفته دو هفته امتحانی تلاش کنید ببینید چی میشه ان شا الله موفق بشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن