خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات

بحثایه انگیزشی واسه پزشک شدن

سلام دوستان گلم یه مشاوره میخواستم از شما بچه های گل .. مخصوصا اونایی که عاشق پزشکین و ایشاا.. به هدفشون میرسن . من لیسانس دارم و دانشگاه معتبری درس خوندم و ایشاا.. به همین زودیا تویه شرکت نفت میرم سر کار ولی علاقه زیادی بهش ندارم چون حوصله کار زیاد تو محیطایه گرم و آلوده پالایشگاهیو ندارم :yahoo (4): تصمیم گرفتم پزشکی یا دندون بخونم ولی از آیندش مطمین نیستم !!! کسی میتونه یه حداقل حداکثر درآمدی از این رشته ها مخصوصا دندون پزشکی که زودترم تموم میشه بهم بگه ... یا هر اطلاعات مفید دیگه ای ... خودم بیشتر از محیط کارش خوشم میاد و اینکه آقایه خودتیو مجبور نیستی خیلی سیاست بخرج بدی واسه کارت ... ممنون از دوستان جوابگو :yahoo (1):

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما تو شرکت نفت ادامه بدی که خیلی نونتون تو روغنه ؟؟!!
      پزشکی و دندون بستگی به خودتون داره ! ی پزشک عمومی داریم که مگس میپرونه و یا اصلا با این مدرک میره سراغ شغلای دیگه ی پزشک عمومی داریم که تو مطبش جای سوزن انداختن نیست از بس مراجعه کننده داره!
      دندانپزشکی هم همینطور باید کارتون خوب باشه که مراجعه کننده ها و متقابلا درامدتون هم زیاد بشه.. الان دندانپزشکی انجام ارتودنسی بیشترین درامد رو داره که 6میلیون به بالاست...
      خب حق ویزیتشونم معمولا عمومیا 10 تا 15 تومنه و متخصص ها 20 به بالا
      که البته هر تخصصی که دیگه درامده خودش رو داره که الان فک کنم جراحی زیبایی بیشترین درامد رو تو ایران داره !!!
      ولی بازم بنظرم شما کارتون رو ادامه بدید موفق ترید...

اینم بگم که پزشکی خب دوسال طرح داره و سال اخرهم که انترن میشی باید شیفتای مختلف شب و روز بری و خب این مشکلات هم داره...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

ویرایش توسط nitah : 07 آذر 1393 در ساعت 17:25

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      سلام
      شما تو شرکت نفت ادامه بدی که خیلی نونتون تو روغنه ؟؟!!
      پزشکی و دندون بستگی به خودتون داره ! ی پزشک عمومی داریم که مگس میپرونه و یا اصلا با این مدرک میره سراغ شغلای دیگه ی پزشک عمومی داریم که تو مطبش جای سوزن انداختن نیست از بس مراجعه کننده داره!
      دندانپزشکی هم همینطور باید کارتون خوب باشه که مراجعه کننده ها و متقابلا درامدتون هم زیاد بشه.. الان دندانپزشکی انجام ارتودنسی بیشترین درامد رو داره که 6میلیون به بالاست...
      خب حق ویزیتشونم معمولا عمومیا 10 تا 15 تومنه و متخصص ها 20 به بالا
      که البته هر تخصصی که دیگه درامده خودش رو داره که الان فک کنم جراحی زیبایی بیشترین درامد رو تو ایران داره !!!
      ولی بازم بنظرم شما کارتون رو ادامه بدید موفق ترید...

اینم بگم که پزشکی خب دوسال طرح داره و سال اخرهم که انترن میشی باید شیفتای مختلف شب و روز بری و خب این مشکلات هم داره...
      آره همیناس که دو دلم میکنه ... خواهرمم دانشجویه پزشکی یبار امیدواره یدفعه هم فکر میکنه آخر کارش به مگس پرونی میرسه !!!! :yahoo (4):

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      آره همیناس که دو دلم میکنه ... خواهرمم دانشجویه پزشکی یبار امیدواره یدفعه هم فکر میکنه آخر کارش به مگس پرونی میرسه !!!! :yahoo (4):
      من خودم هم عشق پزشکیم و اگه واقعا علاقه دارید برید دنبال علاقتون ولی من دوستی داشتم که سال چهارم پزشکی اصفهان انصراف داد!! الان دکتری پیوسته فیزیوتراپی میخونه و خیلی خیلی راضیه !
      راستش تو این دوره زمونه نمیشه فقط به علاقه اهمیت داد ، اکثرا درس میخونیم برای درآمد آیندمون ! خب برای یک پسر خیلی مهمتره که اوضاع مالی خوبی داشته باشه در اینده برای تشکیل یک خانواده ... درسته الان خانوم ها هم پا به پای اقایون کار میکنن ولی مسولیت هزینه های خانواده رو ندارن مثل یک مرد ... پس برای شما انتخاب حساس تر هست ...
      بهرحال 7 6سال هم کم نیست واسه خودش یک عمره ! نباید بعدا پشیمون بشید ...
      تو همه چیت تکمیله !

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم هم عشق پزشکیم و اگه واقعا علاقه دارید برید دنبال علاقتون ولی من دوستی داشتم که سال چهارم پزشکی اصفهان انصراف داد!! الان دکتری پیوسته فیزیوتراپی میخونه و خیلی خیلی راضیه !
      راستش تو این دوره زمونه نمیشه فقط به علاقه اهمیت داد ، اکثرا درس میخونیم برای درآمد آیندمون ! خب برای یک پسر خیلی مهمتره که اوضاع مالی خوبی داشته باشه در اینده برای تشکیل یک خانواده ... درسته الان خانوم ها هم پا به پای اقایون کار میکنن ولی مسولیت هزینه های خانواده رو ندارن مثل یک مرد ... پس برای شما انتخاب حساس تر هست ...
      آره کاملا حق با شماس از طرز فکرتون خوشم اومد

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش منم کارشناسی دارم ولی مثه تو امید استخدامی ندارم!البته هدفم اینه امسال دندون یا دارو یا اجبارا! پزشکی رو بیارم سال آینده با مدرکم کارشناسیم کار راه بندازم.. چه فانتزیایی!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دكتراي فيزيوتراپي پيوسته هم مگه داريم؟
      ميشه ي اطلاعاتي بدي راجبش

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرکی میخاد دکی شه بیاد این وبلاگ
      http://***-kur.blogfa.com/

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

چرا ایجوری شد...
      این درسته***-kuri

بیا اینجا اگه میخای اقای دکتر شی

http:// ***-kur.blogfa.com/

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      دكتراي فيزيوتراپي پيوسته هم مگه داريم؟
      ميشه ي اطلاعاتي بدي راجبش
      بله سال 92 دوست من فیزیوتراپی بابل قبول شد که تو دفترچه زده بود کارشناسی ولی واسه ثبت نام که رفته بود بهشون گفتن که دکتری پیوسته است و الان برای ایشون واحدای 4سال پزشکیشون رو تطبیق دادن و 1.5سال دیگه درسشون تموم میشه با مدرک دکتری.
      تو همه چیت تکمیله !

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه جون نمایش پست ها

چرا ایجوری شد...
      این درسته***-kuri

بیا اینجا اگه میخای اقای دکتر شی

http:// ***-kur.blogfa.com/
      K o n-kur.blogfa.com klame aval horufesh bedune fasele
      تو همه چیت تکمیله !

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم میخوام دکی شم :>

خب دیگه اینم دو پست حالا میشه پیام ارسال کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن