خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

عربی سبز کنکور

سلام من میخوام سی دی ها عربی سبز را بگیرم هر کی داره بگه در چه حدیه میشه باش 100 زد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      عربی سبز چه صیغه ای دیگه باز

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برو تدریس ناصح زاده رو از سایت صنعتی شریف دانلود کن نیاز به هیچی دیگه نداری والا خیلیییی خوب تدریس میکنه عربیو ، 3تا از شاگرداش عربی 93 رو 100 زدن
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

ویرایش توسط nitah : 04 آذر 1393 در ساعت 09:26

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      برو تدریس ناصح زاده رو از سایت صنعتی شریف دانلود کن نیاز به هیچی دیگه نداری والا خیلیییی خوب تدریس میکنه عربیو و از 3تا از شاگرداش عربی 93 رو 100 زدن
      خوب درس میده ناصح زاده ولی بعضی وقتها یک ساعت و نیم حرف الکی مسزنه و کل کل میکنه بعد میزنی جلو میبینی ای داد بیداد وسط حرفاش دو تا نکته مهم کفته
      هیچی دیگه دوباره مجبوری کلش را گوش کنی -_-

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nav!d نمایش پست ها
      خوب درس میده ناصح زاده ولی بعضی وقتها یک ساعت و نیم حرف الکی مسزنه و کل کل میکنه بعد میزنی جلو میبینی ای داد بیداد وسط حرفاش دو تا نکته مهم کفته
      هیچی دیگه دوباره مجبوری کلش را گوش کنی -_-
      قبول دارم حرفتون رو اما این بخاطر اینه که فیلماش از کلاس درسشه مثل بقیه واسه دی وی دی های اموزشی و بازاری پر نشده! شما سر کلاستون اصلا معلمها بحثای دیگه نمیکردن ؟! ولی بازم میرزه بهش چون من تا الان تدرسی مثل تدریس ایشون ندیده بودم و واقعا به عربی علاقه مند شد، بعد از دیدن 2جلسه اول تدریسشون!
      تو همه چیت تکمیله !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم اینکار کردم
      دی وی دی ماهینی و اسماعیل خان را میبینم که قطعا میشه باش صد زد
      بعدش هم واسه جمع بندی ناصح زاده فیلماشو دان کردم.واقعا عالی درس میده خیلی خوب
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد خوشی به اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      درسایه کوه باید از دشت گذشت

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      قبول دارم حرفتون رو اما این بخاطر اینه که فیلماش از کلاس درسشه مثل بقیه واسه دی وی دی های اموزشی و بازاری پر نشده! شما سر کلاستون اصلا معلمها بحثای دیگه نمیکردن ؟! ولی بازم میرزه بهش چون من تا الان تدرسی مثل تدریس ایشون ندیده بودم و واقعا به عربی علاقه مند شد، بعد از دیدن 2جلسه اول تدریسشون!
      از نظر ارزش که واقعا می ارزه، من قبلا عربی سفید داشتم ولی چیزی نمیفهمیدم از عربی
      اما حالا که ناصح زاده را میبینم و جامع خیلی سبز را میخرم عربیم رسیده فعلا به حدود 45 درصد میزنم، و میخوام برسونمش به 70

پ.ن: نمیگم بده، میدونم خیلی خوب درس میده، من باب درد دل گفتم
      ولی خداییش از خیلی از این فیلم های موسسات بهتره، من عربی ونوس خریدم از زبان عربی متنفر شدم از بس بد درس میداد و از بس بد تدوین شده بود ...

and then
      THEY WOULD FEAR YOU

ویرایش توسط N a v i d : 04 آذر 1393 در ساعت 10:34

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از نظر ارزش که واقعا می ارزه، من قبلا عربی سفید داشتم ولی چیزی نمیفهمیدم از عربی
      اما حالا که ناصح زاده را میبینم و جامع خیلی سبز را میخرم عربیم رسیده فعلا به حدود 45 درصد میزنم، و میخوام برسونمش به 70

پ.ن: نمیگم بده، میدونم خیلی خوب درس میده، من باب درد دل گفتم
      ولی خداییش از خیلی از این فیلم های موسسات بهتره، من عربی ونوس خریدم از زبان عربی متنفر شدم از بس بد درس میداد و از بس بد تدوین شده بود ...
      شما آبی کانون هم میزنید یا فقط خیلی سبز؟
      من قواعد صفر بودم! هرچی میخوندم بارم تو تستاش کلی غلط داشتم واسه همین طرف عربی نمیرفتم زیاد بزور هفته ای 1 2 ساعت میخوندم!! تو کنکورم جرات زدن تست قواعد نداشتم! فقط ترجمه زدم درصدم شد 40! الان هر مبحثی که تدریس ناصح زاده رو میبینم خیلی راحت تستاشو میزنم به جرات میتونم بگم از 10 تا سوال 8تاشو درست میزنم . خیلییی دمش گرم!! الان روزی 1 ساعت عربی رو میخونم حتما ! هدفم تو کنکور درصد بالای 80 هست
      تو همه چیت تکمیله !

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما آبی کانون هم میزنید یا فقط خیلی سبز؟
      من قواعد صفر بودم! هرچی میخوندم بارم تو تستاش کلی غلط داشتم واسه همین طرف عربی نمیرفتم زیاد بزور هفته ای 1 2 ساعت میخوندم!! تو کنکورم جرات زدن تست قواعد نداشتم! فقط ترجمه زدم درصدم شد 40! الان هر مبحثی که تدریس ناصح زاده رو میبینم خیلی راحت تستاشو میزنم به جرات میتونم بگم از 10 تا سوال 8تاشو درست میزنم . خیلییی دمش گرم!! الان روزی 1 ساعت عربی رو میخونم حتما ! هدفم تو کنکور درصد بالای 80 هست
      انشالله

من فعلا فقط خیلی سبز میخونم
      تموم که شد یک دور، برای تفریبا عید براورد کردم برای دوره آبی میزنم (اگه برسم ) اگه هم نرسیدم زرد کانون همه عربی هاش را میزنم
      فکر کنم برای جمع بندی بهترین گزینه باشه

and then
      THEY WOULD FEAR YOU

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انشالله

من فعلا فقط خیلی سبز میخونم
      تموم که شد یک دور، برای تفریبا عید براورد کردم برای دوره آبی میزنم (اگه برسم ) اگه هم نرسیدم زرد کانون همه عربی هاش را میزنم
      فکر کنم برای جمع بندی بهترین گزینه باشه
      امیدوارم شما هم موفق باشید.
      آخه بنظرم تستای قواعد خیلی سبز کم هستن ! و مهندس ناصح زاده هم یجاهایی میگه ازین قسمت خیلی سبز جدا تست نداره مثلا تشخیص فاعل یا مفعول و اول آبی رو بزنید. واسه همین نمیدونم بگیرم این کتاب رو یا نه !
      تو همه چیت تکمیله !

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      • منظورم عربی سبز بود استاد
        مصطفی آزاده بود خوب هست یا نه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم تدریس ناصح زاده رو میبینم ولی دیگه کتاب سفید گاج و تست الگو دارم نیازه خیلی سبز و قلم چی رو به جای اینا بگیرم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن