خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question سوال در مورد رشته هاي موجود در تجربي(به غير از پزشكي و دندون و..)

سلام بچه ها كسي اينجا ميدونه به غير از پزشكي و دارو و دندون چه رشته هاي دانشگاهي آينده داري تو اين رشته وجود داره؟
      يا مثلا رشته هايي كه الان زياد مطرح نباشند ولي در آينده بازار كار خوبي داشته باشند؟
      ممنون از كسايي كه پاسخ ميدن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر از من میشنوی دیپلمتو که گرفتی برو دوره های پزشکی مثل داروسازی بخون بعد چند سال توی دارو خونه کار کن و با پزشک های مختلف آشنا شو اونوقت راهتو پیدا می کنی و موفق میشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا پیرا پزشکیا ، دامپزشکی ، بیوتکنولوژی(دکترا پیوسته) ، صنایع غذایی(گرایش کنترل کیفی) و...

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بینایی سنجی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دامپزشکی بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، فیزیوتراپی ، علوم آزمایشگاهی ، هوشبری ، پرستاری همه اینا خوبن
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاردرمانی خوبه
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بیوشیمی آینده خوبی داره اگه تا دکترا بری , میتونی آزمایشگاه بزنی ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون در مورد دامپزشکی چیه؟ آینده داره؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T@H@76 نمایش پست ها
      دوستان نظرتون در مورد دامپزشکی چیه؟ آینده داره؟
      اره البته بیشتر برای آقایون ... رشته پول دراری هست و هنوزم اشباع نشده تو جامعمون ، فرهنگ نگهداری و احترام ب حقوق حیوانات هم ک روز بروز بهتر میشه ، واقعا رشته خوبیه برعکس اون چیزی ک اکثرا فکر میکنن....
      تو همه چیت تکمیله !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      اره البته بیشتر برای آقایون ... رشته پول دراری هست و هنوزم اشباع نشده تو جامعمون ، فرهنگ نگهداری و احترام ب حقوق حیوانات هم ک روز بروز بهتر میشه ، واقعا رشته خوبیه برعکس اون چیزی ک اکثرا فکر میکنن....

اگه رشته خوبیه پس چرا خودت انصراف دادی؟
      خانومها که با حیوانات مهربون ترن
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mika نمایش پست ها
      اگه رشته خوبیه پس چرا خودت انصراف دادی؟
      خانومها که با حیوانات مهربون ترن
      چون من به این رشته علاقه ای نداشتم و توانایی انجام یسری از کارهاشو نداشتم که واسه مردا خیلی راحت تره . چون من انصراف دادم دلیل بر بد بودنش نیست! خیلیا هم از پزشکی و دندون دارو انصراف میدن!!!!!
      من نگفتم کسی بره این رشته چون به نفع دوستام هرچی رقیب کاری کمتر بهتر!!!!:yahoo (4):

ولی استادای دانشکدمون 95% مرد بودن و همشون هم بسیار مایه دار!!! به جرات میتونم بگم ماشینایی ک استادای ما سوار میشدن هیچکدوم از استادا دانشکده پزشکی دانشگاهمون به خواب هم نمیدیدن البته یکم اغراق بود ولی واقعا رشته ای هست ک اگه زرنگ باشی باهمین مدرک دکتری عمومیش میتونی از ی متخصص بیشتر درآمد داشته باشی. متاسفانه بیشتر دامپزشکا وقتی از درآمد و کارشون میپرسی راستشو نمیگن!! و فقط شکایت میکنن درحالی که اصلا اینجور نیست !
      تو همه چیت تکمیله !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      چون من به این رشته علاقه ای نداشتم و توانایی انجام یسری از کارهاشو نداشتم که واسه مردا خیلی راحت تره . چون من انصراف دادم دلیل بر بد بودنش نیست! خیلیا هم از پزشکی و دندون دارو انصراف میدن!!!!!
      من نگفتم کسی بره این رشته چون به نفع دوستام هرچی رقیب کاری کمتر بهتر!!!!:yahoo (4):

ولی استادای دانشکدمون 95% مرد بودن و همشون هم بسیار مایه دار!!! به جرات میتونم بگم ماشینایی ک استادای ما سوار میشدن هیچکدوم از استادا دانشکده پزشکی دانشگاهمون به خواب هم نمیدیدن البته یکم اغراق بود ولی واقعا رشته ای هست ک اگه زرنگ باشی باهمین مدرک دکتری عمومیش میتونی از ی متخصص بیشتر درآمد داشته باشی. متاسفانه بیشتر دامپزشکا وقتی از درآمد و کارشون میپرسی راستشو نمیگن!! و فقط شکایت میکنن درحالی که اصلا اینجور نیست !
      واقعا اینقدر میتونن پردرامد باشن؟
      من احساس میکنم بازار کار دامپزشکا تو شهر ما که خیلی خرابه.
      من خودم عاشق حیوونام و یه مدت خیلی دلم میخواست برم رشته دامپزشکی اما نمیدونم رشته دامپزشکی دقیقا اونطوری که من تصور میکنم هست یانه؟
      چون با چند نفر که صحبت کردم گفتن اصلا اونی که تو میخوای و فکر میکنی نیست. من به بیشتر به پرنده ها علاقه دارم و ظاهرا توی ایران دامپزشکی بیشتر روی سگ و گربه و چهارپایان اهلی تمرکز میکنه و تخصصی هم براش نیست.
      درسته؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      من خودم عاشق حیوونام و یه مدت خیلی دلم میخواست برم رشته دامپزشکی اما نمیدونم رشته دامپزشکی دقیقا اونطوری که من تصور میکنم هست یانه؟
      چون با چند نفر که صحبت کردم گفتن اصلا اونی که تو میخوای و فکر میکنی نیست. من به بیشتر به پرنده ها علاقه دارم و ظاهرا توی ایران دامپزشکی بیشتر روی سگ و گربه و چهارپایان اهلی تمرکز میکنه و تخصصی هم براش نیست.
      درسته؟
      بله واقعا! الان دختر دایی خودم با 28سال سن ، هم کلینیک داره هم داروخونه هم اپارتمان و ماشین و راننده شخصی و ...!! ی پزشک عمومی بمن نشون بده که تو این سن چنین وضع مالی داشته باشه! برادرشون هم ک متاهله و ارشد کامپیوتر داشت الان سال اخر دامپزشکی ازاد هست! میگم ک متاسفانه اکثر دامپزشک ها اصل ماجرا رو نمیگن و همش میرن سراغ جنبه های بد تا رقیب کاری کم باشه!
      ی نمونه دیگه دکتر عنصری ک ارومیه ای ها حتما میشناسنش، در بهترین نقطه شهر مطب داره ک شاید بگم فقط ارزش مطبش بالا 1میلیارد باشه و من یک ساعتی ک پیش ایشون بودم برای راهنمایی، 300هزارتومان درامد ویزیت دوتا سگ و یک گربه توسط ایشون بود فقط در یک ساعت!
      افرادی ک پرندگان زینتی نگه میدارن مخصوصا گرانقیمت مثل کاسکو و ... میدونن ک چقدر باید هزینه دامپزشک کنن! برای واکسیناسیون و چکاپ و .... خیلیا اونقدر ک واسه سلامتی حیوان خانگیشون پول خرج میکنن واسه سلامتی خودشون خرج نمیکن!!!
      اتفاقا تخصص طیور تو ایران هست و ما سال پیش دانشکدمون دونفر رزیدنت طیور داشتیم.
      البته اینم بگم تو هر رشته ای ما افراد موفق و ناموفق داریم ، ما ارایشگر داریم ک درامدش از یک پزشک بیشتره... بستگی ب خود فرد داره .
      البته رشته دامپزشکی فوق العاده رشته سختی هست و شرط اول برای موفقیت تو این رشته داشتن علاقه هست. اگر فرض کنیم یک پزشک عمومی با معدل 20 با یک دامپزشک عمومی با معدل 20 مناظره علمی کنه 100%پزشک شکست میخوره چون علم یک دامپزشک 3برابره یک پزشکه ، مثلا یک ترم دانشجویان پزشکی فقط 30لام پاتولوژی میخونن در حالیکه دامپزشکان 80لام میخونن ...
      در کل همه رشته ها خوبن بشرطی که فرد خودش از علمش خوب استفاده کنه ...
      سوالی بود در خدمتم !
      تو همه چیت تکمیله !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      درسته؟
      تخصصی پرندگان هم هست
      اتفاقا دکتر متخصص پرندگان زینتی خیلی کمه تو ایران اکثرا هم دارندگان پرنده زینتی میترسن پرنده هاشونو ببرن پیش دامپزشک حیوانات کوچک چون تخصص لازم رو واسه درمان پرنده ها ندارن اکثرا هم میبینی بعدا به خاطر اشتباهاتشون باعث مرگ پرنده
      میشن
      منم شنیدم خیلی سخته نسبت به رشته های دیگه.
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      تخصصی پرندگان هم هست
      اتفاقا دکتر متخصص پرندگان زینتی خیلی کمه تو ایران اکثرا هم دارندگان پرنده زینتی میترسن پرنده هاشونو ببرن پیش دامپزشک حیوانات کوچک چون تخصص لازم رو واسه درمان پرنده ها ندارن اکثرا هم میبینی بعدا به خاطر اشتباهاتشون باعث مرگ پرنده
      میشن
      منم شنیدم خیلی سخته نسبت به رشته های دیگه.
      اتفاقا من خودم هم کاسکو و مرغ مینا دارم. واقعا می ترسم ببرمشون پیش دامپزشک! مخصوصا کاسکو رو. الان 5 سال که دارمش اما هنوز براش واکسن نزدم چون اینجا از واکسن تزریقی استفاده میکردن. تازه یک سال که واکسن آشامیدنی آوردن و من باز هم ریسک نمیکنم که ببرم واکسن بزنمش!
      اگه اینطوری باشه پس من میخوام دامپزشکی بخونم
      من فقط به خاطر این که فکر میکردم تخصصی برای پرنده های زینتی نیست منصرف شدم.
      شنیده بودم اونایی که بهشون میگن متخصص پرنده های زینتی فقط خودشون روی پرنده ها مطالعه کردن و یه تخصص آکادمیک ندارن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)