خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زدن تمام تستهای یک کتاب - درست یا نادرست ؟!

سلام دوستان.

از اول آبان شروع کردم به خوندن و تا به الان میانگین هفته ای 30-35 ساعت میخونم.

یه چند وقته یه فکری افتاده تو سرم نمیدونم اشتباهه یا نه. البته میدونم خیلی سخت و حتی انجام نشدنیه ولی خواستم نظر شمارو بدونم.

بنظرتون اینکار درسته تمام تست های یک کتاب رو بزنیم ؟

مثلا کتابهای 3 سال مبتکران چیزی حدود 5000 تست دارن

گاج پایه و پیش حدود 6000

ریاضی خیلی سبز حدود 3200

زیستهایی که دارم حدود 13000 تست دارن

یه چند وقتی امتحان کردم دیدم واقعا سخته ! اونم تو این 6-7 ماهی که به کنکور مونده.

حالا تاپیک زدم نظر شما رو جویا بشم چیکار کنم بهتره ؟ اصن ایا اینکار کار درستی هست که زوم کنیم رو تست زدن و بخوایم تمام تستا رو بزنیم ؟ اگر نیست پس الویت تست زدنمون باید چجوری باشه ؟

امسال هرجوری شده باید یکی از سه رشته خوب تجربی رو قبول شم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر من زدن تمام تست های یک کتاب وقتی خوبه که وقت کافی برای اینکار داشته باشی، الان بهترین کار زدن تست های مهم مثل تست های ستاره دار فیزیک گاج یا تستای v.i.t مبتکران و .. هست و بجای زدن همه تست ها این تستارو مرور کنید و نکاتشون رو یادداشت کنید و به رفع اشکال بپردازید. البته اگه وقت بیشتری اوردید بعد از تمرین کردن این تست ها اونوقت میتونید سراغ بقیشون برید ، تو تست زنی الویت با تست های کنکورهای اخیر و سنجش هست بعد تلیفی
      موفق باشید ...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام.
      نه ممکن وقت کم بیاریم
      مثلا تو کتاب فیزیک گاج، بخش های "یک قدم تا 100" و " آزمون 1 سطح استاندارد و پیشرفته" و ... رو بیخیال شو و بذار واسه یکی دو ماه آخر واسه جمع بندی تازه اونم اگه وقت کرد بزن!

راستی مگه فارغ التحصیل نیستی پس چرا ساعت مطالعت اینقدر کمه! (روزی 5 ساعت! )

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moozik نمایش پست ها
      سلام.
      نه ممکن وقت کم بیاریم
      مثلا تو کتاب فیزیک گاج، بخش های "یک قدم تا 100" و " آزمون 1 سطح استاندارد و پیشرفته" و ... رو بیخیال شو و بذار واسه یکی دو ماه آخر واسه جمع بندی تازه اونم اگه وقت کرد بزن!

راستی مگه فارغ التحصیل نیستی پس چرا ساعت مطالعت اینقدر کمه! (روزی 5 ساعت! )
      نه ازمون استاندارد لازمه بعد از اتمام مطالعه و تمرین یک فصل زده بشه ، برای جمع بندی خود گاج معلوم کرده چه تستایی بزنیم
      تو همه چیت تکمیله !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان عزیز

بقیه هم اگه نظری دارن لطف کنن بگن

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم چیزی نخوندم ... ولی از امروز تصمیم گرفتم حتی اگرم شبا نخوابم یه تست از زیر دستم رد نشه ...... انشالله میشه
      3 سال خودم رو مسخره کردم امروز و فردا کردم الان تو این بدبختی گرفتار شدم ......

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      ممنون از دوستان عزیز

بقیه هم اگه نظری دارن لطف کنن بگن
      اگه نخوایم همه تستای یه کتاب رو بزنیم پس دقیقا قراره چیکار کنیم؟؟؟؟؟
      مشکل چیه که نشه تمومشون کرد؟ منم همین رو حساب کردم تا عید به تنهایی میشه 60000 تست زد و یعنی برای هر درسی دو کتاب تست حداقل زدم. مشکلی کجاست خب؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      اگه نخوایم همه تستای یه کتاب رو بزنیم پس دقیقا قراره چیکار کنیم؟؟؟؟؟
      مشکل چیه که نشه تمومشون کرد؟ منم همین رو حساب کردم تا عید به تنهایی میشه 60000 تست زد و یعنی برای هر درسی دو کتاب تست حداقل زدم. مشکلی کجاست خب؟
      اخه فقط زدن تست که مهم نیست! حل و بررسی و رفع اشکال و مرور تست ها هم مهمه . تو بیا 10هزارتا تست بزن اما اگه نرسی خوب بررسیشون کنی و نکاتشون رو دربیاری و بعدا مرورشون کنی(تستای اشکال دار رو دوباره بزنی) به چه درد میخوره؟؟
      تو همه چیت تکمیله !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز یه نکته رو درنظر بگیرید. منم مثه شما فک میکردم میشه طی 7-8 ماه تمام تستهای کتابا رو زد ولی بعدش فهمیدم یکم دور از ذهنه ! چون این کار واسه کسی مناسبه که از سال سوم حسابی داره میخونه و کم کاری نکرده.

به قول دوست خوبمون nitah اگه قرار باشه همش رو تست زوم کنیم پس چه زمانی رو به مرور و رفع اشکال و ... اختصاص بدیم ؟

من چند روزی رو با این سیستم امتحان کردم ولی دیدم واقعا سخته. درواقع خیلی سخته !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب نظر من:

100 تست 10 بار زدن بهتر از 1000 تست ی بار زدنه!

تو کنکور کیفیت مهمه ن کمیت
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      اخه فقط زدن تست که مهم نیست! حل و بررسی و رفع اشکال و مرور تست ها هم مهمه . تو بیا 10هزارتا تست بزن اما اگه نرسی خوب بررسیشون کنی و نکاتشون رو دربیاری و بعدا مرورشون کنی(تستای اشکال دار رو دوباره بزنی) به چه درد میخوره؟؟
      زدن تستای اشکال دار عمدتا میفته برای بعد از عید. و تا عید جوری که حساب کردم میشه 60000 تست رو با بررسی کامل انجام داد. دیگه نمیدونم شاید اشتباه حساب کردم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زدن تستای اشکال دار عمدتا میفته برای بعد از عید. و تا عید جوری که حساب کردم میشه 60000 تست رو با بررسی کامل انجام داد. دیگه نمیدونم شاید اشتباه حساب کردم
      60000 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      برا چه درسایی منظورتونه؟

13. Top | #13
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      60000 تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      برا چه درسایی منظورتونه؟
      همه ی درسا روی هم.
      توی بعضیا البته زیاده روی کردم. مثلا واسه دینی حدود 7000 تست که خب زیاده. ولی در کل میشه اینا رو زد اگه از اول سال شروع کرده باشید البته

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همه ی درسا روی هم.
      توی بعضیا البته زیاده روی کردم. مثلا واسه دینی حدود 7000 تست که خب زیاده. ولی در کل میشه اینا رو زد اگه از اول سال شروع کرده باشید البته
      والا واسه دینی بجز تستای کنکورای قبل بقیش دیگه اضافس دینی رو باید فقط خوند ....
      تو همه چیت تکمیله !

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من بدتر استرس گرفتم که

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن