خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

کم کاری کردم ... وقت جبران هست ؟

من از اوایل مهر تا اوایل ابان خوب خوندم تقریبا اما الان سه هفته است هفته ای 15-20 ساعت مطالعه داشتم ...
      از فردا اگر دوباره جدی شروع کنم امیدی هست ؟
      اخه احساس می کنم درسایی که قبلا هم خوندم از ذهنم کم رنگ شده و مسلط نیستم
      برنامه ریختم که از اول ولی مطابق با برنامه ازمونم بخونم اما خب کارم خیلی سنگین شده
      شدیدا هم استرس دارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام یادم میاد سال پیش که داشتی با ما کنکور میدادی هم همینو میگفتی هر چند وقت 1بار.
      یادش بخیر

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      واقعاگفتنش سخته که شمابتونی پزشکی قبول بشی یانه اما بایداسترسوبزاری کنار چون بااسترس نه درس میشه خوند ونه میشه یادگرفت درسارو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      سلام یادم میاد سال پیش که داشتی با ما کنکور میدادی هم همینو میگفتی هر چند وقت 1بار.
      یادش بخیر

باریکلا به شما که پزشکی قبول شدی
      مرسی از روحیه دادنت

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      من از اوایل مهر تا اوایل ابان خوب خوندم تقریبا اما الان سه هفته است هفته ای 15-20 ساعت مطالعه داشتم ...
      برنامه ریختم که از اول ولی مطابق با برنامه ازمونم بخونم اما خب کارم خیلی سنگین شده
      شدیدا هم استرس دارم
      چرا نشه امیر جان؟ تو یکی از فوق العاده ترین دانش آموز هایی هستی که من دیدم تو انجمن!

حتما میتونی!

برگرد به روز های اوج

مطمئنم میشه! و تو میتونی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      چرا نشه امیر جان؟ تو یکی از فوق العاده ترین دانش آموز هایی هستی که من دیدم تو انجمن!

حتما میتونی!

برگرد به روز های اوج

مطمئنم میشه! و تو میتونی

قربونت داداش
      وضع روحیم بهم ریخته
      همه خانواده متلک بارم می کنن
      اصلا اعصاب ندارم
      هی میگن ول کن برو دنبال یه کاری تو پزشکی قبول بشو نیستی
      خیلی خودم باختم
      ولی من باید تو دهن همشون بزنم ...
      چرا از فردا از همین الان میرم سراغ تست فیزیک

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      قربونت داداش
      وضع روحیم بهم ریخته
      همه خانواده متلک بارم می کنن
      اصلا اعصاب ندارم
      هی میگن ول کن برو دنبال یه کاری تو پزشکی قبول بشو نیستی
      خیلی خودم باختم
      ولی من باید تو دهن همشون بزنم ...
      چرا از فردا از همین الان میرم سراغ تست فیزیک
      من درصدات رو دیدم فوق العاده بود! مطمئنم یکم تلاش کنی حتما به موفقیت بسیار عالی دست میابی!

به حرف دیگران توجه نکن! کنکور گردنه داره! مطمئن باش همه از لحاظ روحیه بعضی وقتا کم میارن!

عالی باش فقط

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش هفت ماه تا کنکور مونده! تازه چون سال دومته فقط درسا رو دوره میکنی! میتونی جبران کنی why not? به خودت ایمان داشته باش فقط هفت ماه به خودت فشار میاری بعد راحت میشی! اصلا هم دیر نیس هر کی گفته غلط کرده! موفق باشی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مگه صیح تا شب وقت نداری؟؟؟ پس چیکار میکنی؟ تنها وظیفه ت درس خوندنه ! میری سر کار؟ بچه بزرگ میکنی؟ نه! فقط و فقط تنها کارت درس خوندنه! یعنی چی روحیه م داغونه؟؟؟؟ اگه داغون باشه که نمیتونی ادامه بدی!!! چون پزشکی هم کمی سخته این هفت ماه همه چیو از خودت ببر! کامپیوترو اینترنتو همه رو ول کن! فقطططططططط درس بخون! کاری هم به کسی نداشته باش! مسخره ت کردن نگاشون کنو بگو: اره بابا تو راست میگی!!! نزار هیچکی نا امیدت کنه!!! مگه تو با اونایی که قبول شدن چی کم داری؟ مگه اونا شاخو دم دارن؟ اونام مثل تو هستن فقط بیشتر تلاش کردن! امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      همه پشت کنکوری ها این حرفارو از اطرافیانشان میشنون شما تنها نیستی بعدم تلاش نکنی مگه حرف مردم تموم میشه؟ اونوقت بدتر میشه میگن تازه 1سالم موند باز هیچی نشد اینجوری که بدتره نه؟! وقتی تصمیم میگیری پشت کنکوری بشی باید 1 گوشت در باشه 1 گوشت دروازه بشنو ولی توجه نکن، انقد بخون انقد غرق درس شو که هیچی نبینی هیچی نشنوی
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      یادش بخیر

یادش بخیر..

امیر جان من واسه تو نمیخندم هااااا..

من واسه پست شاینک میخندم...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من بهت قول میدم از این به بعد رو بخونی هر رشته ای بخوای قبولی ...برادر من بعضیا هستن هنوزم شروع نکرن ...این همه وقت پاشو بخون ، بخون و بخون .حرفا دیگرانم واست مهم نباشه ، برای ثابت کردن خودت به بقیه بخون وقت زیاده ، غمت هم نباشه ^__^
      ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟــﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ . . .
      ﻓﻘﻂ ﯾــﻪ ﺣــﺲ ﺩﺍﺭﯼ، ﺣﺲِِ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ !
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘــﻦ ﻫـــﺎ ﺧﻮﺷﺤـــﺎﻝ ﻣﯿــﺸﯽﻭ
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــﻦ ﻫـــﺎ ﻧــﺎﺭﺍﺣﺖ ...!

{ ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺭﻭﺷﻦ }

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستاجر خدا نمایش پست ها

یادش بخیر..

امیر جان من واسه تو نمیخندم هااااا..

من واسه پست شاینک میخندم...
      این آقای شایانک به جای اینکه به دوستمون روحیه بده اومد بیلاخ نشون داد رفت!

))) متاسفم واقعا! قبول شدن با رتبه هزارو خورده ای تو همدان همچینم شق القمر نیست!

باید به دوستامون روحیه بدیم! نه تخریب کنیم!

13. Top | #13
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اقا از چی میترسی؟
      من خودم پارسال تجربی شدم 4000 پارسال من پارسال برای اولین بار درس تجربی شرکت میکردم دیپلم و مدرک پیشم ریاضیه
      کنکور هم زیست 12 درصد زدم و زمین شناسی هم منفی خیلیو خورده ایی!
      منم تا الان پشتم باد خورده بود هفته ایی 20 ساعت میخوندم البته ترازم همش 6100 و اینا میشه ها
      از پریروز استارت زدم برای رتبه ی زیر 100 اونم ریاضی (تجربی به من نیومده اونهمه زیست خوندم از وقت ریاضیم گزاشتم رو زیست هفته ایی 14/15 ساعت زیست اخری 10 درصد بزنی خیلی زور داره) منم خونوادم تیکه بارونم میکنن که رفتی نوک زدی به تجربی دیدی حریفش نیستی ول کردی و فلان و بهمان
      ماکه برای حرف اونا زندگی نمیکنیم من به خودم قول دادم که امسال رتبه زیر 100 رو گرفتم به همشون بگم رتبم خوب نشده بزار هرجور میخوان فکر کنن مهم منو خودتیم دادا
      پس به حرف مردم اهمیت نده حتی به پدر مادرت اگه اونا مسخرت کردن( که عموما پدر مادرو از رو دلسوزی میکنن اگه بکنن)
      دومین نکته
      میدونی رتبه 7 کنکور هنر چندسال پیش از اسفند ماه شروع کرد!!!
      یه رتبه 2 رقمی انسانی هم بود که از اواخر آذر شروع کرد!
      برعکسشم هست من رفیق دارم از تابستون شروع کرده مثه چی خونده کنکور اگه یه جوراب بجاش آزمون میداد رتبش چند رقم از این بهتر میشد!
      ما چیمون کمتره؟ یکم جربزه و روحیه و اعتماد به سقف! همه چیو ردیف میکنه
      درنهایتم یخورده توکل با یه عالمه پشتکار تورو به هرچی میخوای میرسونه
      به امید روزی که هرکی حقشه بخاطر اپاندیسیت و شکستگی دست رتبه کنکورش از 1 به 100000000000000 نرسه
      خداکنه هرکی حقشه و تلاش کرده خدا نتیجشو بده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تکفیر خان اصلا میدونی من واسه چی خندیدم...

من به حقیقتی خندیدم که شایان خان ایقد روک و پوست کنده گفت و رفت..

این بنده خدا نیومد بکوبه وبره ..

خب راست میگه ما الان واسه امیر جان دل بسوزونیم..

باز الان اگه از کلمه شعار استفاده کنم دوستان میگین این یارو مستاجر خودشو با کلمه شعار نموده...

داداش تا حدودی حرفای دوستان رو نگاه کن اینا کسایی هستن واسه امیر روحیه دادن یا خودشون فارغ التحصیل هستن یا دانش اموز هستن و نیمه راه هستن !!!!
      اگه این حرفایی که ما میزنیم دردی دوا میکرد تا حالی همه ی انجمن دکی و مهندس و حقوق دان میشدن پس کو بازده این حرفا هااااااااااا....

امیر جان و تکفیری جان شایان دوستمون حرف حق رو گفت... من پاچه خواری این شایان نمیکنم ..ن میشناسمش و ن باهاش دوستم. فقط با خنده معنی دارم مهر تایید بر حرفش زدم همین...

امیر دوستمون تا خودش نخواد نمیشه تموم شد رفت.. حالا تا فردا صبح شما به امیر بگو تو کولاک میکنی نمیدونم تو بهمن میکنی اینا دردی از امیر دوا نمیکنه که نمیکنه...

دیگه مرد شده فرق خیار و موز رو تشخیص میده.... این انجمن هم عین ی مسکن برای بی قراری هاش هست... که فک میکنه ست ولی نیس.

من حرفام تموم شد

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شدیدا هم استرس دارم
      هر چه بیشتر فکر کنی به اینکه میشه یا نمیشه خودت رو بیشتر از موفقیت دور میکنی ....

بر فرض مثال نشه پزشکی قبول شد . ... میخوای چیکار کنی؟ یه جا میشینی و این چند ماه رو نمیخونی ؟؟

اول اینکه تک بعدی نباش .. پزشکی نشد یه رشته دیگه
      دوما شما هر کاری رو که میخواین شروع کنین درهای تردید رو ببندید .....
      سوما من خودم تمام منابعم رو آماده کردم .. الان هم کتاب برایان تریسی رو خوندم ... خوشحال و و با کلی امید از فردا شروع میکنم برا رتبه زیر 1000 منطقه سه....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن