خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

هندسه ی تحلیلی و یک مشکل !

سلام و درود خدمت دوستان عزیز
      دوستان شاید بعضی از شما ها حرفی که الان میخوام بزنم رو بیشتر قبول دارین ، اینکه بعضیا مثل خود من مغز منطقی ای دارن و از مطالب حفظی و بدون اثبات بیزارن !
      و همین مشکلیه که من دارم و یا شاید کتاب های کمک آموزشی دارن !
      واسه درس تحلیلی کتاب خیلی سبز و گاج نقره ای رو دارم ! خیلی سبز سطح سوالاتش با درسنامش جور در نمیاد و گاج هم از فصل دو به بعد بیشتر فرمول تستی شده !
      منتظر پاسخ هاتون هستم ! لطفا دیگه منبع معرفی نکنین که پول ندارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      کتابی رو به صورت تشریحی درس داده باشه یعد بیاد وصلش کنه به کنکور و تست های مرتبط با این درس نامه ها و در مسیر کنکور داشته باشه، فکر نمی کنم گیر بیاری.
      به نظر بنده گاج کتاب خوبیه
      فقط زحمت مفهوم رو تا حدودی باید سعی کنی خودت انجام بدی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که کتاب رمزینه رو از کتابخونه گیر اوردم خیلی خوبه اصلا هم فرمول نداره همه رو بایه روش حل کرده

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها
      دوستان شاید بعضی از شما ها حرفی که الان میخوام بزنم رو بیشتر قبول دارین ، اینکه بعضیا مثل خود من مغز منطقی ای دارن و از مطالب حفظی و بدون اثبات بیزارن !
      واسه درس تحلیلی کتاب خیلی سبز و گاج نقره ای رو دارم ! خیلی سبز سطح سوالاتش با درسنامش جور در نمیاد و گاج هم از فصل دو به بعد بیشتر فرمول تستی شده !
      کتاب آموزش فار مشکلت رو کاملا رفع میکنه. اثبات همه چیز رو آورده و منطقی درس داده. عالیه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها
      سلام...گاج طوسی جدید رو داری که۲جلده یا پارسالی رو داری؟؟؟؟گاج جدید دو جلدی شده و درسنامه دار شده درسنامه هاش هم حرف نداره ولی خب کنکوری نوشته شده...برای آموزش آموزش دریافت رو بگیر تالیف برادران خطیبی پر مطلب و درسه و حرف نداره البته اثبات نداره ولی نکته نکته هم نیست و آموزش کامل داره..الگوی سفید تالیف حسن محمد بیگی هم درس داره کامل و تست فراوان که درسنامش جامعه و اثبات بعضی مطالب رو هم داره....خب خیلی سبز که اصلا بدرد نمیخوره...گاج طوسی چاپ قدیم هم افتضاح بودش....میتونی دریافت یا الگوی سفید رو بگیری..در ضمن۷-۸ماه تا کنکور مونده و میتونی جمش کنی..در ضمن منبع جدید نمیتونی بخری مجبوری با همون دو تا کتاب بیخودت کنار بیای....موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن