خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 118
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

به طور کامل از برنامه ی قلم چی جدا شدم.....چیکار کنم:(

سلام همگی...راستش من تحت یه شرایطی که خیلی هم سخت گذشت به طور کامل از برنامه ی قلم چی جدا شدم و خیلی از مباحث رو نتونستم بخونم....این اتفاق به حدی بود که هفنه ی گذشته فقط یک شب اونم شب ازمون فقط تونستم درس بخونم و گند زده شد به ترازم...خلاصه خیلی عقب افتادم و با این ترازا و ....هم که مشخصه به اون چیزی که میخوام نمیتونم برسم!!!در ضمن واقعا گیج شدم توی 2 هفته این همه مباحث رو چه جوری بخونم و مباحث باقی مانده رو چیکارش کنم پس؟!!با این تراز هم مطمئنم به جایی نمیرسم...به نظرتون ازمون رو ولش کنم بهتر نیست!؟؟!این جور میچسبم به مبحث های مهم و هم میتونم کل تست های فصلا رو توی زمان مشخص و کامل حل کنم و به تسلط برسم ولی تو ازمون ها نه تنها نمیرسم همشو جمع کنم فقط میرسم کتابو بخونم و از هر مووع نهایت 20 تا تست بزنم که این پراکنده خونی مطمئنم منو به چیزی که میخوام نمیرسونه این جوری درس خوندن!!!!من فقط باید مباحث مهم رو بخونم...چون تجربه ی کنکور دادن دارم میدونم که خیلی چیزا رو اگه هزار بارم بخونم بی فایدس و فایده ای نداره .....دیگه خسته شدم از همه چی لطفا شما بگین چیکار کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام همگی...راستش من تحت یه شرایطی که خیلی هم سخت گذشت به طور کامل از برنامه ی قلم چی جدا شدم و خیلی از مباحث رو نتونستم بخونم....این اتفاق به حدی بود که هفنه ی گذشته فقط یک شب اونم شب ازمون فقط تونستم درس بخونم و گند زده شد به ترازم...خلاصه خیلی عقب افتادم و با این ترازا و ....هم که مشخصه به اون چیزی که میخوام نمیتونم برسم!!!در ضمن واقعا گیج شدم توی 2 هفته این همه مباحث رو چه جوری بخونم و مباحث باقی مانده رو چیکارش کنم پس؟!!با این تراز هم مطمئنم به جایی نمیرسم...به نظرتون ازمون رو ولش کنم بهتر نیست!؟؟!این جور میچسبم به مبحث های مهم و هم میتونم کل تست های فصلا رو توی زمان مشخص و کامل حل کنم و به تسلط برسم ولی تو ازمون ها نه تنها نمیرسم همشو جمع کنم فقط میرسم کتابو بخونم و از هر مووع نهایت 20 تا تست بزنم که این پراکنده خونی مطمئنم منو به چیزی که میخوام نمیرسونه این جوری درس خوندن!!!!من فقط باید مباحث مهم رو بخونم...چون تجربه ی کنکور دادن دارم میدونم که خیلی چیزا رو اگه هزار بارم بخونم بی فایدس و فایده ای نداره .....دیگه خسته شدم از همه چی لطفا شما بگین چیکار کنم
      با برنامه کانون برو خوب!
      منم این هفته کم خوندم ولی عقب هم نیستم
      همتی باشه تشریحی رو فردا تموم میکنم و میچسبم به تست
      تا ظهر سه شنبه هم تستها تموم و شروع جمع بندی
      و در نهایت تراز هدفگذاری شده ی خودم! ک برا این آزمون 7100

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میتونی بیای گزینه دو برنامش که عالیه فقط مشکلش اینه که پایه ها رو یه چند مدت ول میکنه اما هر سه هفته آزمون داره میرسی به ترتیب کتاب درسی جلو میره مثل کانون پراکنده آزمون نمی گیره آزمون بعدیش هم 7 اذر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا حمع بندي اولش كه دي هست همه رو برسون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      میرسی اگه تلاش کنی اینا همش بهانه ست، قلم چی چند تا ایستگاه جبرانی داره سعی کن نهایت استفاده رو کنی از زمانت، اروم و بدون نگرانی.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

میرسی اگه تلاش کنی اینا همش بهانه ست، قلم چی چند تا ایستگاه جبرانی داره سعی کن نهایت استفاده رو کنی از زمانت، اروم و بدون نگرانی.
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      ببین دادا ....

با ارامش مباحثی که این ازمون داری رو بخون (چون کانون برنامش جوریه که بعضی ازمونا حجمش کمه) این ازمون هم فکر کنم اینجوری باشه ... به هر حال الان بشین خوب بخون .... زمون های جبرانی هم داره ... اون موقع میتونی مباحثی که نخوندی رو هم جمع کنی.

بعدشم قرار نیست همه ی مباحثو بخونی که .... من خودم موقع کنکور فصل 4 شیمی پیش نخوندمم
      دینامیک نخوندم ... احتمال نخوندم:yahoo (21): .... مقاطع مخروطی نخونم:yahoo (21):
      چون میدونستم خوندنش واسه من کلی وقت گیره و اذیتم میکرد ... کلا گذاشتم کنار تا وقتم رو هدر نده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه کانونو حتما ادامه بده چون به درس خوندنت نظم میده
      فعلا مباحث این ازمون هس
      درسایی هم عقبی توو ایستگاههای جبرانی بخونشون

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه ی نفر ی برنامه بمنی ک مدرسه میرم کلاس بیرونم میرم...پیش تجربیم هستم ی برنامه بده ک قشنگ درس بخونم؟؟؟؟؟اخه من همیشه شب قبل ازمون میخونم ترازمم پایینه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راهنمایی فوری. از برنامه عقب افتادم!

سلام به همه ی انجمنیا!
      من یه مشکل جدی پیدا کردم دوستان خواهشا راهنمایی کنید:
      چن وقت پیش کانون ثبت نام کردم اولین آزمونم 9 آبان بود که خیلی افتضاح بود. مشکل اینه که من خیلی از برنامه عقبم مثلا فیزیک پیش رو فصل یک تا سرعت نسبی فصل دو تا کشسانی فنر و ... از روی گاج هم می خونم که تستاش حتی ستاره دار هاش خیلی زیادن! نمی تونم تا آخر تکانه برا آزمون بعدی تمومش کنم چی کارش کنم؟
      بقیه درسام مشکلی مشابه به این دارم به پشتیبانم می گم عقب مونده هارو ولشون کنم طبق برنامه بخونم بعد برا نوبت اول اونایی که عقب افتادم رو بخونم می گه نه باید همرو بخونی الان!
      الان من مدرسه هم میرم مشکلم اینه که چطوری این همه رو بخونه برسم به برنامه؟
      اکثر درسا خیلی عقبم! بعضی درسارم نمیشه از تو برنامه خوند چون قبلیا رو نخوندم اصا نمی فهمم چی میگه!

به نظرتون الان من چی کار کنم؟
      خیلی ممنون...

اگه الان درسارو سریع بخونم و خلاصه برداری کنم خیلی کم تست بزنم که برا نوبت اول با یه مرور رو خلاصه هام فقط تست بزنم چطوره؟ البته دو تا آزمون بعدی رو اینطوری خراب می کنم!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما سعی کنید مباحثی رو که میخونید خوب بخونید! ماست مالی نشه!!
      تا این آزمون یه سری مباحث رو خوب بخونید...برنامه بریزید...
      تا ازمون بعدی سعی کنید مطالب همون ازمون رو بخونید و توی تایم اضافه تون مطالب قبلی رو جبران کنید...یه سری از مبحث ها هم هستن که باید پایه ای خونده بشن...اونا رو هم در اولیت قرار بدید
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه یکم از وضعیت ترازتون و پایه درسیتون و اینکه هدفتون کسب چه رتبه ای تو کنکور هست بگید ؟

آخه واقعا نمیشه اینجوری چیزی گفت ... هر چی هم که بگیم میشه شعار فقط ...

البته بنده در حدی نیستم که بخوام کسی رو راهنمایی کنم ... فقط به نظرم کسی که میخواد راهنمایی کنه به این اطلاعات نیاز داره ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه گفتنی نیستن!:yahoo (94):
      خخخخخ
      ترازم حدودای 4300 برا تخصصی ها و 4600 برا عمومی ها! خخخخ
      معدل و پایه هم افتضاح معدل کتبی حدودای 13! خخخخخخ
      من کلا امسالو تصمیم گرفتم توپ بخونم سالای قبل حدودا فقط دی و خرداد:yahoo (94):
      رتبه زیر 1000 هرچی پایین تر بهتر!
      حال می کنین روحیه رو ؟! خخخخخخخخ

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      آخه گفتنی نیستن!:yahoo (94):
      خخخخخ
      ترازم حدودای 4300 برا تخصصی ها و 4600 برا عمومی ها! خخخخ
      معدل و پایه هم افتضاح معدل کتبی حدودای 13! خخخخخخ
      من کلا امسالو تصمیم گرفتم توپ بخونم سالای قبل حدودا فقط دی و خرداد:yahoo (94):
      رتبه زیر 1000 هرچی پایین تر بهتر!
      حال می کنین روحیه رو ؟! خخخخخخخخ
      اره خیلی هم خوبه...چرا که نه؟
      برنامه بریز کار کن...
      سعی کن خوب کار کنی...بحث های پایه ای رو هم تو اولویت بذار
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اونایی که به برنامه میرسن اکثرا تو سالهای دبیرستان هم خوب درس میخوندن .... و الان معمولا گیری روی مباحث ندارن ... واسه همین به برنامه آزمون میرسن ...
      شما که میخوای به اونا برسی باید ساعت مطالعت رو ببری بالا ... باید خیلی بخونی ... آدم واسه هدفش تلاش میکنه ... زیاد درس خوندنم خجالت نداره ... ی جاهایی در گذشته کم کاری کردین و حالا باید جبران کنید ... با برنامه آزمونها پیش برید ... مباحث قبلی که تا الان نخوندین رو در زمان جمع بندی دی ماه مطالعه های ناقص خودتون رو تکمیل کنید ...
      با درسی که راحت ترید شروع کنید ...

این هدفی که میگید اصلا خنده دار نیست ... ولی آدم باید واسه حرفی که میزنه تلاش کنه وگرنه حرفو که همه میزنن ... شما از بچه های کنکوری بپرسید اکثرا همین هدف رو دارن ولی آخرش چند درصد به هدفشون میرسن ؟!
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

یه چند آزمون قلم چیو درسارو بدجوری افتادم عقب انصراف بدم؟

دوستان من الان یه چند آزمون قلم چیو درسارو بدجوری افتادم عقب و اصلا هم نمیرستم بهش مگر تا نیمسال دوم حال خواستم ببینم امکان انصراف از قلم موجوده ؟؟؟! آیا کار درستیه ؟؟

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

.............، ..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، فقط، فهمم، فوری، فیزیک، فیزیک پیش، فایده، فصل، قلم، لطفا، ممنون، من، منو، مهم، مونده، می، میگه، میخوام، میدونم، میرم، مگر، مانده، مباحث، مبحث، مدرسه، مرور، مشکل، مشکل جدی، مشکلم، مشکلی، مشابه، مطمئنم، نمی، نمیتونم، نمیشه، چند، چه، نهایت، چون، نوبت، چی، نیمسال، چیکار، چیزی، چیزا، نیست، نام، نتونستم، نخوندم، نداره، نسبی، چطوره؟، چطوری، نظرتون، هفته، هم، همه، همگی، هام، های، هارو، هاش، هر، هزار، وقت، ولی، واقعا، یه، یک، کل، کم، کنم، کنید، کنکور، که، کامل، کانون، کار، کارش، کتابو، کردم، گم، گه، گیج، گاج، گذشت، گذشته، پیدا، پیش، ؟؟، ؟؟؟، آیا، آبان، آخر، آزمون، افتادم، افتضاح، الان، البته، امکان، انصراف، اولین، اونم، اونایی، این، اینه، اینطوری، اگه، اتفاق، ادغام، از، ازمون، اصلا، به، بهتر، بهش، بود، بی، بگین، باقی، باید، بارم، ببینم، بخونم، بخونه، بخونی، برنامه، برا، برداری، برسم، بزنم، بعدی، بعضی، تنها، تونم، توی، تجربه، تحت، ترازم، تسلط، تست، ثبت، جمع، جوری، جایی، جدی، جدا، حل، حال، حتی، حدی، خلاصه، خونم، خونی، خوند، خوندن، خواهشا، خواستم، خیلی، خراب، خسته، دوم، دوستان، دیگه، دادن، دار، دارم، درس، درسارو، درستیه، رو، روی، راهنمایی، زمان، زده، ستاره، سخت، سریع، سرعت، شما، شب، شدم، شرایطی، ضمن، طور، طبق، عقب

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن